Психолог / Анна Пирогова
▫️Арт-терапевт ▫️Гештальт підхід 📍Консультую очно/ онлайн 📩 Запис в дірект ▫️Запис на курс «Інсталогія для психологів»⤵️
-% av @anna_pyrohovas følgere er kvinner og -% er menn. Gjennomsnittlig engasjementsrate på innleggene er rundt 0.5%. Gjennomsnittlig antall likerklikk per innlegg er 93 og gjennomsnittlig antall kommentarer er 3.
@anna_pyrohova elsker å dele omUtdanning, Opplæring.
19,212
Følgere
0.5%
Engasjementsrate
96
Engasjement per innlegg
93
Gjennomsnittlig antall likerklikk per innlegg
3
Gjennomsnittlig antall kommentarer per innlegg
1,445,077
Global rangering
14,683
Landrangering
-
Kategorirangering
Veksttrender for følgere og innlegg
Veksttrender for engasjementsrate
Publikums kjønn
Herskende aldersgruppe
Interesser
Omtaler - kontoer
Omtaler - emneknagger
Engasjementsrate
Likerklikk og kommentarer
Betydningsfulle influencere
Publikums merkeaffinitet
Lignende kontoer
27,894 followers
26,096 followers
25,970 followers
Nylige innlegg
Колеги, запрошую Вас на навчальний онлайн - курс «Інсталогія для психологів» Від тоді, як почала навчатися на психолога ще 3 роки тому, одразу ж почала вести блог та ділитися своїм шляхом. За цей час пройшла десяток курсів по веденню соціальної мережі, випробовувала різні шляхи просування, намагалася поєднати професійне та особисте. Отож, коли знайшла формулу ведення блогу та розпочала приватну практику, саме завдяки платформі Instagram, вирішила поділитися інформацією з колегами! Про що ? 1. Повний план дій – від створення блогу до просування в соціальній мережі. 2. Розбір – як працюють алгоритми інстаграм. Чому саме цей ресурс для просування себе, як спеціаліста. Підводні камені у веденні блогу. 3. Позиціонування себе, як спеціаліста. Де межа між особистим та професійним? Як це поєднувати не порушуючи етичний кодекс психологів, але залишатися цікавим потенційним клієнтам. 4. Як вести сторіс так, щоб це було цікаво. Основні нюанси сторітелінгу. Програми для монтажу та редагування. Напрацювання особистого стилю. 5. Візуал сторінки – як перший фактор взаємодії з новими читачами. Як фотографувати, сучасні тренди, програми редагування. Напрацювання естетичної картинки – яка буде транслювати саме Ваші цінності. 6. Як оформити шапку профілю, головне фото та збережені хайлайти, так щоб це було професійно та цікаво читачам. 7. Головні болі психолога у соц. мережі. Як показати свою особистість, а не лише професійну частину так, щоб це не нашкодило практиці. 8. Види контенту та як його поєднувати між собою. 9. Побудова особистого бренду. Для чого він психологу та як це працює? 10. Канали просування блогу – платні та безкоштовні. Як налаштувати рекламу, як підібрати блогера, що підійде саме під вашу ЦА. Як домовитися про рекламу. Як має виглядати реклама, яка окупиться та зацікавить. 11. Домашні завдання для поступового запам’ятовування та впровадження нових знань. 12. Коло професійної підтримки всіх учасників – активний чат з розбором домашніх завдань. 13. Можливість заявити про себе, як про спеціаліста. Та розпочати приватну практику. Посилання для реєстрації можна отримати в особистих повідомленнях або у шапці профілю💫
78
0
Психолог і тату Ох був же час, коли я жила з переконанням «психолог має бути ..такий то». І сюди точно не могли входити татуювання. Як же це ? Що це за спеціаліст такий не стандартний. Проте з роками особистої психотерапії – можна зрозуміти свої потреби і дозволити все, що забажаєш. Тим паче, коли дії усвідомлені, обдумані. Коли змінами у зовнішності не затуляються якісь «сліпі місця в які страшно заглянути», а коли вже сходила у більшість таких страшненьких місць, що їх залишилося лише прикрасити 🙃 І врешті сенс терапії у тому, щоб навчитися чути свої потреби, бажання і знати для чого вони тобі. Це як раз і про свободу вибору, свободу дій. І от переступивши ще один цікавий інтроект (переконання)– доповнила свою руку сенсами у вигляді лілії ( яка ще у Греції була символом жіночності). І все простіше ніж здавалося. Ми всі маємо різні переконання, які звуться інтроектами. Вони не завжди шкідливі, проте це частий матеріал на консультаціях. В наступних дописах напишу, як формуються та які бувають інтроекти.
117
0
Завмерти, щоб зникнути Я про сором, саме так про цього надокучливого приятеля, який інколи змушує почуватися сам на сам під пристальним оком іншого. Вчора ви описували свій сором (у сторіс) як : «хотіла надіти пакет на голову, провалитися крізь землю, стати невидимкою, зникнути, загубитися». Давайте одразу розділимо – здоровий сором та токсичний. Коли мова йде про здоровий сором, то саме він розділяє нас з тваринами та регулює поведінку у суспільстві. Саме завдяки йому, ми не ходимо оголені по вулиці і дотримуємося загальних соціальних правил. Тобто – це стримуюче, соціальне почуття. Але дещо інша картина з токсичним сором, який інколи паралізує життя. І чим більше намагання позбутися сорому, тим більший він стає. То як таке могло статися? Коли ми зростаємо, то більшість інформації дізнаємося від значимих для нас дорослих. В основі формування токсичного сорому лежить переживання принизливої ситуації з відсутністю підтримки зовні. Токсичний сором може проявлятися так – головою розумію, що нічого страшного в цьому немає. Проте організм завмирає там, де можна жити. І просто не може задовільнити свої потреби. Як справлятися? Перший етап – це признати що сором є, він присутній. І навіть промовити «Я соромлюся…». Його не можливо придушити, викинути, вимкнути. Але його можна прийняти, щоб його актуальність знизилася. Усім дружби з цим не простим попутчиком🍃
64
0
Проживання горя та втрати В суспільстві не прийнято говорити про смерть, люди часто не знають, як реагувати та підтримувати. Тому трошки доторкнемося до проживання втрати близької людини. Скорбота дуже індивідуальна, кожен відчуває та справляється так, як вміє. І в цей період дуже важливо розуміти, як собі допомогти, на що опиратися. Скорбота вимагає часу та активного пристосування до нового становища. 🙏Сьогодні поділюся власним списком, яким користуюся: ✔️Визначити коло підтримки людей до яких комфортно звернутися. Можна навіть прописати цей список. З кимось хочеться помовчати, з кимось говорити, з кимось плакати. Дуже важливий контакт з іншими для якісного проживання. ✔️Дати собі час на горювання. Не вимагати від себе мобілізації. Плакати і виражати емоції. Але щоб не провалитися в горе, можна прямо виділяти собі певний час для сліз. ✔️В цей період турбуватися про себе на максимумі. Також скласти список того, що наповнює. Це може бути навіть щось маленьке чи буденне. Наприклад у мене там є : купити собі квіти, полежати в обіймах з кішкою, гуляти парком. ✔️Якщо готова, можна написати листа померлому. Дозволивши собі всі думки та емоції. Навіть такі, як злість, образа. Адже у нас не прийнято говорити погано про померлого і всі амбіваленті почуття потім всерівно розмістяться, наприклад на себе чи інших. Це теж саме, що перемотати рану і чекати, що вона сама вилікується. ✔️Чудового допомагає арт-терапія. Звичайно краще робити її поряд з терапевтом. Але поділюся в сторі деякими техніками, які можна виконати самостійно. ✔️Писати, багато писати. Щоденник емоцій та відчуттів. Допомагає у вивільненні того, що накопилося. ✔️Коли вдасться - радіти. Подумати, як влаштовувати собі хороший відпочинок. В суспільстві заведено ходити в чорному, не слухати музику і т. д. Але життя продовжується і важливо турбуватися про себе. Якщо хочеться порадіти, чудово. *продовження у фото-каруселі
87
0
* Opphavsrett: Innholdsopprettere er standard opphavspersoner. Informasjonen, inkludert bilder, tekst, videoer, innlegg og profiler, er publisert på offentlige domener og på respektive sosiale medier for offentlig visning.
FAQ: Statistikk og innsikt om Instagram for @anna_pyrohova
Hvordan kan jeg få tilgang til statistikk og analyser for Instagram for @anna_pyrohova?
StarNgage tilbyr omfattende analyserapporter som gir nøkkelstatistikk og innsikt for å gi deg en komplett forståelse av @anna_pyrohova. Du kan utforske ulike aspekter, inkludert følgerstatistikker for Instagram, som veksttrender for følgere og innlegg, engasjementsrate og veksttrender for engasjementsrate. I tillegg kan du få informasjon om gjennomsnittlig antall likerklikk og kommentarer per innlegg, innsikt i følgernes eller publikums demografi, merkeaffinitetsdata, omtaler av relevante emneknagger, lignende kontoer og de nyeste innleggene.
Hva er den nåværende følgermengden til @anna_pyrohova på Instagram?
Per siste oppdatering har @anna_pyrohova akkumulert en dedikert følgerskare på 19,212 følgere på Instagram.
Hvilke innsikt og analyser er inkludert i den fullstendige rapporten for @anna_pyrohova på Instagram?
Vår fullstendige analyserapport for Instagram gir en omfattende oversikt over @anna_pyrohova på Instagram. Denne rapporten inneholder detaljert informasjon om vekst i følgere over tid, engasjementsmetrikker og frekvensen av innlegg, både på ukentlig og månedlig basis. For å få tilgang til denne grundige rapporten, vennligst registrer deg og opprett en ny StarNgage-konto eller logg inn på din eksisterende konto.
Kan jeg spore hvordan @anna_pyrohovas engasjementsrate har utviklet seg på Instagram?
Ja, StarNgage sine analyseverktøy lar deg overvåke utviklingen av @anna_pyrohovas engasjementsrate over tid på Instagram. Disse dataene hjelper deg med å vurdere effektiviteten av @anna_pyrohovas strategier for engasjement.
Hvordan kan forståelse av publikums demografi for @anna_pyrohova på Instagram være nyttig?
Å få innsikt i publikums demografi for @anna_pyrohova på Instagram kan være svært verdifullt. Det gjør det mulig for deg å tilpasse influencerinnholdet og markedsføringsstrategiene dine for å bedre treffe publikummet til @anna_pyrohova, siden du vil ha informasjon om deres alder, kjønn, beliggenhet og interesser.
Hvordan kan jeg bruke merkeaffinitetsdata til å forbedre markedsføringsstrategien min på Instagram med @anna_pyrohova?
Merkeaffinitetsdata er et kraftig verktøy for å forstå hvilke merker eller produkter publikummet ditt er mest interessert i. Denne informasjonen kan veilede samarbeid med innhold og partnerskap på Instagram, og forbedre engasjementet ditt med målgruppen din.