Vavrinec_hradilek's Instagram Audience Analytics and Demographics

@vavrinec_hradilek

Czech Republic

Kayaking World Champion, Olympic Medalist, Redbull Athlete
vav▓▓▓▓▓@gmail.com
Czech Republic
25–34

Business Category

Creators & Celebrities

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF VAVRINEC_HRADILEK

37.8% of vavrinec_hradilek's followers are female and 62.2% are male. Average engagement rate on the posts is around 6.90%. The average number of likes per post is 1280 and the average number of comments is 15.

Vavrinec_hradilek loves posting about Travel.

Check vavrinec_hradilek's audience demography. This analytics report shows vavrinec_hradilek's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
18,673
Avg Likes
1,280
Avg Comments
15
Posts
993
Global Rank
968,739
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR VAVRINEC_HRADILEK

Female
37.8 %
Male
62.2 %

AUDIENCE INTERESTS OF VAVRINEC_HRADILEK

  • Travel & Tourism 76.91 %
  • Sports 60.24 %
  • Cars & Motorbikes 51.47 %
  • Photography 48.08 %
  • Fitness & Yoga 42.27 %
  • Restaurants, Food & Grocery 41.51 %
  • Healthy Lifestyle 41.51 %
  • Art & Design 32.29 %

RECENT POSTS

1,049 13

Nějakej pátek jsem ty sociální sítě moc neladil. ;)) Každopádně poslední měsíc byl hoodně zajímavej. Mistrovství Evropy v Praze bylo logicky největší událostí. Závod, na který jsme se v téhle době všichni moc těšili a který nakonec proběhl ve skvělé atmosféře i přes dobu covidovou. Malé množství lidí v čele s Danem Stachem a Mírou Lencem dokázalo udělat parádní atmosféru. Já jsem těsně vybojoval bramborovou medaili, což je vždy trochu nevděčná pozice, ale s odstupem mi to přijde jako fajn výsledek. Medaili jsme si vyjeli v hlídkách, což vždy potěší , i když byla "jen" stříbrná. ale hlavně je na co vzpomínat. Ten závod mám taky v paměti pro to, že mi nebylo moc dobře, což vyvrcholilo o pár dní později akutním zánětem slepáku - taky velikej zážitek! no raději si ho zkuste odpustit, do teď se z toho nějak rehabilituju a nemohl jsem tak závodit na svěťáku ve Slovinsku, kde jsem nakonec koučoval kámoše z Brazílie. @pepehgoncalves mě už dřív požádal, jestli bych mu nepomohl se připravit na důležité závody. Nebylo v plánu ho vyloženě koučovat, spíš jen spolu potrénovat a předat si zkušenosti, protože trénovat ze břehu se fakt nechystám ;-) nakonec díky operaci jsem na ten břeh musel a do Slovinska teda jel v jiné roli. Zcela upřímně jsem si to užil, protože trénovat někoho, kdo chce a kdo se pohybem na vodě mezi brankami baví, je radost. A když je ta radost společná a vyjde to tak, že na prvních závodech předvede svůj životní výkon, tak to mě upřímně velmi potěšilo. Teď se pomalu vracím k pádlování a na další svěťák už snad ve startovních blocích. ! Oh yeaah!

1,048 1

Weekend in a full swing! Wish more raing would come tho! 📸 @jankaslphoto

1,982 17

Už delší dobu jsem toužil po nějakém designu na můj závodní kajak. Bohužel je to s výrobou vždy složitější, ale tentokrát to klaplo. Na lodi mám řeku, což je pro mě jeden z nejdůležitějších symbolů. Fotka na cover lodě vznikla na Islandu od @jankaslphoto , big up jako obvykle... Moc děkuji za spolupráci @galasport_composites a @wrapstyle_prague link v biu a víc povídaní. Super stoked to have an awesome designprint on my kayak. Aerial photgraphy of the river in Iceland is symbolic for me as my whole life rivers has been part of it! Happy with the result! @redbullcz

698 6

Tak nám letošní sezóna seriálu Českého Poháru skupiny ČEZ řekla poslední slovo sobotním závodem na Trnávce, kde jsme už skoro dva roky nezávodili. Já si z letoška zapisuju druhé místo v celém seriálu a vzhledem ke konkurenci mám pocit, že to je ještě celkem cajk a do starýho železa nepatřim. ;-) ale především veliká poklona všem, co můžou za to, jaký tu máme pro závodění podmínky. Je to pro nás čest a znamená to hodně i v našich výkonech na závodech, které nevypadají ani tak důležitě, ale pro nás na startu to díky organizaci neni znát. @czechcanoe díky! Na spousta zapomenu, tak se nezlobte a klidně je ještě dovyjmenujte ...David, Jéža, Lukas, Jakub V, Jeník, Ludvík, Pexik, Tereza, všichni z keťasu , videomejkři , časoměřiči, rozhodčí , sponzoři, trenéři a prostě každej, kdo se podílí na tom aby ten krásnej sport v týhle marný době, byl vidět!

823 2

Craving some glacier turns in New Zealand. 📸 @jankaslphoto

1,269 3

Awesome training camp in Italy is in the books.

1,095 0

Can not wait to head into next weeks of paddling and getting ready for big race of 2020! Euros in Prague! 🤲🤟 📸 @jankaslphoto

1,917 35

Reprezentace 2020(21) ! Poslední dva víkendy byly vyplněny emocemi a krásnou atmosférou závodů. Předně musim poděkovat @czechcanoe a celý crew za uspořádání perfektních akcí v týhle době. Bylo to zvláštní a jiné závodění, ale bylo to opět napínavý a krásný. Můj pohled je o to krásnější, že sem dokázal jet jízdy s přehledem a pro mě i netradiční lehkostí, kterou jsem v posledních letech při závodech postrádal. Druhej flek v nominaci beru příznivě a to jak jste mi fandili a přáli mě těší ještě víc! Takže teď se připravit na domácí Mistrovství Evropy ( ten titul mi už párkrát těsně utekl a chybí mi ) a věřme, že sezóna bude nakonec krásná ! moc děkuji všem, kdo při mně stojíte! A gratulace všem, kteří si vyjeli repre! Už jsem tam oficiálně nejstarší, tak mám radost děťátka. ;))

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Czech Republic to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

2.3K
69 / post
0.03 %
Czech Republic Film, Music & Books, Photography
37.2K
-
3.30 %
Czech Republic Fashion
9.2K
129 / post
0.01 %
Czech Republic Design, Art, Fashion, Hair & Beauty
101.1K
-
11.60 %
Czech Republic
66.2K
-
0.30 %
Czech Republic Design, Fashion, Modeling
1.4K
58 / post
0.04 %
Czech Republic Art, Architecture
77.1K
-
2.30 %
Czech Republic Actors, Fitness, Fashion
2.7K
277 / post
7.40 %
Czech Republic Photography, Film, Music & Books
143.5K
-
3.60 %
Czech Republic Ice Hockey
2.7K
228 / post
-
Czech Republic Celebrities, Film, Music & Books, Technology
13.4K
-
3.90 %
Czech Republic Fashion
21.8K
412 / post
3.60 %
Czech Republic Cooking, Food & Drink
35.5K
-
1.80 %
Czech Republic
89.2K
-
6.00 %
Czech Republic Actors
3K
136 / post
5.40 %
Czech Republic Film, Music & Books, Photography, Nature & Outdoors