Teg_tiranaeastgate's Instagram Audience Analytics and Demographics

@teg_tiranaeastgate

Albania

📍Qendra tregtare më e madhe & më e vizituar në Shqipëri 📍150 dyqane & hapësira shërbimesh 📍Marka ekskluzive 📍Kinema me 7 salla
teg▓▓▓▓▓@acrem.al
+35▓▓▓▓▓01
Albania
18–24

Business Category

Personal Goods & General Merchandise Stores

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF TEG_TIRANAEASTGATE

63.6% of teg_tiranaeastgate's followers are female and 36.4% are male. Average engagement rate on the posts is around 0.10%. The average number of likes per post is 120 and the average number of comments is 1.

Check teg_tiranaeastgate's audience demography. This analytics report shows teg_tiranaeastgate's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
67,862
Avg Likes
120
Avg Comments
1
Posts
2,005
Global Rank
1,168,778
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR TEG_TIRANAEASTGATE

Female
63.6 %
Male
36.4 %

AUDIENCE INTERESTS OF TEG_TIRANAEASTGATE

  • Art & Design 82.28 %
  • Business & Careers 72.64 %
  • Beauty & Fashion 69.76 %
  • Home & Garden 60.00 %
  • Fitness & Yoga 56.90 %
  • Pets 39.59 %
  • How-to & Style 38.24 %
  • Restaurants, Food & Grocery 26.89 %
  • Music 26.89 %

RECENT POSTS

146 1

Nxitoni për në TEG këtë fundjavë!🏃🏻‍♀️ 20% ulje në të gjithë artikujt në dyqanet: ✔Guess ✔Replay ✔Timberland ✔Tommy Hilfiger ✔Samsonite Në datat 16-18 Tetor! 🤩 Eja dhe bëj të tuat produktet e markave ndërkombëtare duke përfituar nga ulja! #TEG #Behappy #Sales

69 0

Ngjyrat e vjeshtës për vogëlushët i sjell Okaidi! 🍂🍁 Dhurojuni fëmijëve tuaj kënaqësinë e stinës së vjeshtës me koleksionet e reja të #Okaidi 👧🏼🧒🏻 #TEG #behappy #okaidi

104 0

Uljet e Mid Season mbërrijnë tek #springfield 🤩🤩 Eja në TEG dhe vizito Springfield për të bërë tuajat veshjet më trend duke përfituar nga uljet! #TEG #behappy #springfiled

144 0

Printimet me ngjyra janë gjithmonë në modë me Versace Jeans Couture! 🤩 Vizitoni #versacejeanscouture në katin 1 dhe krijoni kombinimit tuaj të ngjyrave! 🌈 #TEG #behappy

282 1

Të jesh përherë në modë është shumë e thjeshtë! Ndiq trendet e fundit me #Cortefiel për të qenë gjithmonë i veshur me stil. 🤩 #TEG #behappy #cortefiel

98 0

Zgjjdh stilin tënd! 😍 Zbulon të gjitha produktet e koleksionit të ri tek #Rinascimento në TEG 👗🤩 #TEG #behappy #rinascimento

130 0

adidas Supernova😍 Gjithçka që ju duhet për të nisur një sezon plot dinamizëm dhe energji pozitive tashmë mund ta gjeni në adidas dhe INTERSPORT TEG💥 Atletet Supernova janë ideale për ju që doni të dërgoni stërvitjen tuaj në një tjetër nivel😆 Komoditet në lëvizje, kthim i lartë energjie dhe dizajni unik janë kryefjala e këtyre atleteve të vrapit që ju duhen me patjetër këtë sezon💣 Mos prisni më gjatë. Bëni tuajat atletet fantastike të koleksionit FW20. #adidas #INTERSPORT #SUPERNOVA #TEG #behappy

356 1

Autumn vibes at #TEG 🍂🍁 #TEG #behappy #autumnvibes🍁

134 0

Top One Playground u hap! Jemi kujdesur që të gjitha masat parandaluese janë marrë për të mbrojtur shëndetin e fëmijëve tuaj! 👦🏻👧🏼 Ju presim fëmijë të luajmë së bashku! #TEG #behappy #toponeplayground

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

88.8K
-
-
Albania Modeling
128.8K
-
1.20 %
Albania Modeling
156.4K
-
4.20 %
Albania
19.3K
-
-
Albania
8.5K
99 / post
0.01 %
Albania
635.1K
-
3.70 %
Albania
19.9K
-
1.60 %
Albania Fashion
138.7K
-
-
Albania
54.8K
-
1.80 %
Albania Cars, Audi
350.5K
-
3.90 %
Albania Modeling, Fashion
46.2K
-
0.02 %
Albania
1.9K
-
0.12 %
Albania Photography, Modeling, Fashion
108.6K
-
6.40 %
Albania
1.4K
167 / post
0.12 %
Albania Celebrities, Fashion, Hair & Beauty
191K
-
1.80 %
Albania Modeling, Fashion