Sonilameco1's Instagram Audience Analytics and Demographics

@sonilameco1

Albania

Journalist, Tv Anchor, Tv Host TempOra Show www.sonilameco.com
son▓▓▓▓▓@gmail.com
Albania
25–34

Business Category

Content & Apps

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF SONILAMECO1

55.8% of sonilameco1's followers are female and 44.2% are male. Average engagement rate on the posts is around 1.20%. The average number of likes per post is 1429 and the average number of comments is 28.

Check sonilameco1's audience demography. This analytics report shows sonilameco1's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
119,633
Avg Likes
1,429
Avg Comments
28
Posts
1,458
Global Rank
386,222
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR SONILAMECO1

Female
55.8 %
Male
44.2 %

AUDIENCE INTERESTS OF SONILAMECO1

 • Beauty & Fashion 72.87 %
 • How-to & Style 54.38 %
 • Art & Design 50.42 %
 • Photography 40.02 %
 • Clothes, Shoes, Handbags & Accessories 37.86 %
 • Home & Garden 37.23 %
 • Fitness & Yoga 36.49 %
 • Restaurants, Food & Grocery 35.15 %
 • Children & Family 34.14 %
 • Travel & Tourism 33.38 %
 • Business & Careers 33.32 %
 • Luxury Goods 32.77 %
 • Music 31.93 %

RECENT POSTS

4,649 49

Aty ku dielli puth familjen, butë, paqtë, kthjellët... I dua mëngjeset me diell e hënë bashkë❤️🌞🌛 @kodraediellitresidence

1,071 14

@genart.photography

1,567 37

Kur sheh versionin në masë të vogël të vetes...do durim prindërimi🤣🤣🤣 @rtvora

1,146 17

Në Tempora Fati i Rilindjes mes Ramës dhe Veliajt, a i duhen këto modele qeverisjeje Shqipërisë së 25 prillit? Çfarë po ndodh me të majtën shqiptare, pse Ilir Meta e Monika Kryemadhi përmenden më shumë se 60 herë në fjalimin në Asamble të Edi Ramës? Bilanci i një të “majte” 8 vjeçare, që po kërkon mandatin e tretë... Erisa Zykaj, Bruksel Klajda Gjosha Dritan Shano Erion Kristo Sokol Hazizaj Vëzhgimi i modelit qeverisës të Tiranës, a është kjo Shqipëria e së nesërmes? Kristi Pinderi, Kanada Genc Sejko Iris Toto, Austri Mehdi Malkaj “merr guximin” t’ju thotë... Monologu final i Andreotti-t, senatorit më të rëndësishëm italian, ish kryeministër, nga filmi “Il Divo” i Sorrentino-s: Ermir Jonka Memet e Genc Sejkos Programi i plotë në linkun në bio Fotot nga mjeshtri @genart.photography

1,044 8

Sonte në Tempora, në ora 21.00, live në RTV Ora, youtube dhe facebook, si edhe në Radion OraNews: Fati i Rilindjes mes Ramës dhe Veliajt, a i duhen këto modele qeverisjeje Shqipërisë së 25 prillit? Çfarë po ndodh me të majtën shqiptare, pse Ilir Meta e Monika Kryemadhi përmenden më shumë se 60 herë në fjalimin në Asamble të Edi Ramës? Bilanci i një të “majte” 8 vjeçare, që po kërkon mandatin e tretë... Erisa Zykaj, Bruksel Klajda Gjosha Dritan Shano Erion Kristo Sokol Hazizaj Vëzhgimi i modelit qeverisës të Tiranës, a është kjo Shqipëria e së nesërmes? Kristi Pinderi, Kanada Genc Sejko Iris Toto, Austri Mehdi Malkaj “merr guximin” t’ju thotë... Monologu final i Andreotti-t, senatorit më të rëndësishëm italian, ish kryeministër, nga filmi “Il Divo” i Sorrentino-s: Ermir Jonka Memet e Genc Sejkos E të tjera, e të tjera... Ju presim😊 Foto nga mjeshtri @genart.photography

1,211 27

Në Tempora Presidenti i Republikës përballë Ilir Metës Editoriali i Tempora-s mbi krizën ekonomike dhe kostot e frikshme të arbitrazheve e borxhit Rudina Jasini, avokate e lektore në Universitetin e Oksfordit mbi gjyqet e arbitrazhit, mungesën e transparencës dhe përgjegjësitë shtetërore Lefter Maliqi, deputet Pano Soko, Nisma Thurje Memet e Genc Sejkos Ethet e fushatës në Amerikë dhe ekskluzive rezultatet e sondazhit të HarrisX Lidhje skype nga Washingtoni Dritan Nesho, President dhe CEO I HarrisX Lidhje skype nga Washingtoni Albi Cela, Diaspora per Shqiperine e Lire Të pangpourit, përshtatja prej Ascanio Celestini-t nga Ermir Jonka Programi i plotë në linkun në bio Fotot nga mjeshtri @genart.photography

1,990 27

@olticurri, kjo foto të dedikohet ty...🤣 Foto nga mjeshtri @genart.photography

3,609 32

Nuk na ndahet shpirti nga pemët me fruta... Ftonjtë u poqën😍😍 @kodraediellitresidence

755 51

Kur kupton se fëmija di e ndjen ca më shumë se ç’mendojmë e paragjykojmë... Detyra e Amarisit në lëndën e Anglishtes: Vizatoni dhe përshkruani një njeri të afërt me 3-4 fjali! Amaris: Kjo është super tezja ime. Ajo është politikane në Gjermani. Ka flokë të shkurtër dhe mendje të bukur. 😍😍

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

29.8K
-
1.40 %
Albania Modeling, Fashion
3.1K
104 / post
-
Albania Hair & Beauty, Fashion, Celebrities, DIY & Crafts
110.5K
-
0.70 %
Albania Soccer
73.8K
-
2.80 %
Albania
1.7K
307 / post
25.10 %
Albania Art, Nature & Outdoors, Photography
155.3K
-
1.50 %
Albania
114.1K
-
-
Albania
9.1K
408 / post
2.70 %
Albania Fashion, Lifestyle, Hair & Beauty
43.2K
583 / post
5.00 %
Albania Photography, Hair & Beauty, Fashion
40.2K
-
12.30 %
Albania Modeling, Fashion
51.6K
-
3.10 %
Albania Art, Styling, Beauty
105.2K
-
3.40 %
Albania Fashion
2.2K
212 / post
4.10 %
Albania Photography, Nature & Outdoors, Architecture, Travel
6.4K
321 / post
0.05 %
Albania Celebrities, Health & Fitness
133.2K
-
0.60 %
Albania Cars, Audi, Luxury