Shqiptaretpershqiptaret's Instagram Audience Analytics and Demographics

@shqiptaretpershqiptaret

Albania

Një emision nga Elvis Naçi Çdo të premte ora 21:00 vetëm në @news24albania Të Gjithë së bashku në ndihmë të Shqiptarëve tanë! CEO @elvisnaci
shq▓▓▓▓▓@gmail.com
+35▓▓▓▓▓61
Albania
18–24

Business Category

Content & Apps

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF SHQIPTARETPERSHQIPTARET

55.6% of shqiptaretpershqiptaret's followers are female and 44.4% are male. Average engagement rate on the posts is around 3.40%. The average number of likes per post is 2941 and the average number of comments is 53.

Check shqiptaretpershqiptaret's audience demography. This analytics report shows shqiptaretpershqiptaret's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
86,044
Avg Likes
2,941
Avg Comments
53
Posts
780
Global Rank
388,010
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR SHQIPTARETPERSHQIPTARET

Female
55.6 %
Male
44.4 %

AUDIENCE INTERESTS OF SHQIPTARETPERSHQIPTARET

  • Business & Careers 60.05 %
  • Beauty & Fashion 49.83 %
  • Art & Design 48.93 %
  • Entertainment 38.98 %
  • Luxury Goods 38.63 %
  • Cars & Motorbikes 38.02 %
  • Travel & Tourism 36.81 %
  • Movies and TV 34.22 %
  • Music 31.08 %
  • Home & Garden 29.91 %

RECENT POSTS

5,814 89

❤️ Edhe nje fitore tjeter ❤️ Mirushi rikthehet nga Spanja ne gjirin e familjes i sheruar... Faleminderit Zotit! Zoti ju begatofte me miresi te medha 🤲

3,904 50

Sa i bukur duket Elio sot ❤️ U rikthye ne Shqiperi fitimtar. Zoti i begatofte bamiresit 🤲 “Kush shpeton nje jete sikur ka shpetuar gjithe njerzimin... “

5,455 101

EMOCIONALE! FALEMINDERIT ZOT! Tuana arriti pas shume perpjekjesh ne spitalin Gaslini ne Xhenova, Itali. Nuk kam fjale t’ju falenderoj vetem se me shpirt lutem; Zoti ju begatofte te gjitheve. Eshte lumturi per mua te shikoj vogelushet te kene shprese per sherim. “Kush shpeton nje jete sikur ka shpetuar gjithe njerzimin”. Amin

3,033 52

Faleminderit te Madhit Zot dhe pastaj te gjithe Shqiptareve per mbledhjen e 50 mije eurove per Tuanen, neser ajo niset per ne Itali. Zot sheroje dhe begatoi te gjithe Shqiptaret qe e ndihmuan. Amin.

1,861 42

@sidritbejleri - Letra e Mark Shllakut drejtuar bashkëshortes, pak orë para pushkatimit. “E dashtuna Angje e fëmijë! Më kanë nda nga shokët për me më ekzekutu. Nuk po më dhimet jeta, vetëm se ju po ma mërzisni shpirtin. Mos u mërzit për mue, vetëm m’i rrit fëmijët me hir të Zotit. Amanet babën e mos i trego për mue. Borxh i kam Halitit për tjegullat dhe në ardhtë dita, jepja për mue. E dashtuna Angje! Jam lidh kamsh e duersh. Edhe pak orë me kanë mbet me jetue. Mendjen e kam te ti e fëmija që nuk mujta më ju gëzue. Tashti më kanë pikëllue shumë fytyrat tuaja që më dalin parasysh e s’më lanë me dekë… banu e fortë. Angje! Ne tu mbushtë mëndja me u martue e ke lejen teme por mos me më harrue. Por amanet fëmijët. Të kam dasht me shpirt deri tash në çast të mramë të jetës teme. Edhe në atë jetë do të lutem për ty. Amanet mos u mërzit për mue por shikjo fëmitë. Ju puth me mall për herë të fundit. E dashtuna Angje! Të lutem me m’i ba hallall vuajtet që të kam shkaktue. Të lutem me mu interesue për eshtrat e të mos më harrojsh për kurdoherë. Me m’i marrë eshtrat e me mi çu në një vorr. Kam me vedi një teneqe me emnin tem, me të mundësh me më njoftë. Hallall të gjithëve dhe ty të parës. Po vdes si një shqiptar i mirë dhe i ndershëm. Marku.” Amaneti i këtij finsiku, gjetja e eshtnave dhe varrimi është i papërmbushur, por mbetet sublime ajo çfarë letra e tij na risjell, ajo çfarë te ky njeri ka mbetur ende për të treguar.

5,513 93

O Zot sa dhembje kur shikon Tuanen ne shtratin e Spitalit, por se bashku do ti mbledhim 50 mije euro dhe do ta dergojme ne Itali te sherohet. Zot sheroje e na beko. Amin. https://www.gofundme.com/f/Firdeus-fitri2020 Pay pal:fondacionifirdeus1@gmail.com Te dhenat bankare ne Zvicër: Name: Firdeus Emri i Bankes: Post Finance Adresse: Untere Scheugstr 3 8707 Uetikon am See Konto Nr.: 15-387081-5 IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5 BIC: POFICHBEXXX Të dhënat bankare në USA: Bank Name : Morton Community bank Beneficiary Name : Friends of Fondacioni Firdeus Routing Number: 071123204 Account number : 769397 Të dhënat bankare në Shqiperi: Fondacioni Firdeus, Credins Bank, Adresa e bankes: Rr Vaso Pasha, nr 8, Tirana, Albania. SWIFT CODE CDISALTR IBAN EURO:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481 IBAN USD: AL33 2121 1573 0000 0000 0088 3479 Konto Gjermani: Firdeus Germany Stiftung Sparkasse Fürstenfeldbruck IBAN: DE88 7005 3070 0032 2673 46 BIC: BYLADEM1FFB Zoti i shperblefte bamiresit!

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

26.5K
-
0.60 %
Albania Art, Beauty, Fashion
46.7K
-
3.80 %
Albania Music
6.6K
360 / post
5.80 %
Albania Celebrities, Health & Fitness
200.2K
-
-
Albania Music, Modeling, Actors
333.3K
2K / post
1.60 %
Albania Modeling, Fashion, Celebrities
61.3K
-
6.80 %
Albania Fashion, Styling
18.8K
-
0.01 %
Albania
635.1K
-
3.70 %
Albania
46.7K
766 / post
6.80 %
Albania Modeling, Art, Fashion, Hair & Beauty, Celebrities
64.5K
-
4.80 %
Albania Music
54.7K
-
7.40 %
Albania
484K
3K / post
2.70 %
Albania Events, Lifestyle, Fashion, Modeling, Celebrities, Photography, Technology
14.4K
177 / post
2.50 %
Albania Music, Film, Music & Books, Humor, Technology, Celebrities
93.8K
-
7.80 %
Albania Art, Beauty, Fashion
132.6K
-
6.00 %
Albania Fashion, Modeling, Fashion Design