Rovenastefa's Instagram Audience Analytics and Demographics

@rovenastefa

Albania

Singer/ Songwriter https://youtu.be/df8VZLl0NYg
eli▓▓▓▓▓@gmail.com
+37▓▓▓▓▓37
Albania
25–34

Business Category

General Interest

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF ROVENASTEFA

32.7% of rovenastefa's followers are female and 67.3% are male. Average engagement rate on the posts is around 0.60%. The average number of likes per post is 773 and the average number of comments is 25.

Rovenastefa loves posting about Modeling.

Check rovenastefa's audience demography. This analytics report shows rovenastefa's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
127,614
Avg Likes
773
Avg Comments
25
Posts
1,113
Global Rank
351,472
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR ROVENASTEFA

Female
32.7 %
Male
67.3 %

AUDIENCE INTERESTS OF ROVENASTEFA

 • Beauty & Fashion 60.18 %
 • Business & Careers 46.13 %
 • Art & Design 43.02 %
 • How-to & Style 42.57 %
 • Fitness & Yoga 40.95 %
 • Cars & Motorbikes 34.74 %
 • Entertainment 34.43 %
 • Luxury Goods 33.86 %
 • Travel & Tourism 33.32 %
 • Movies and TV 32.05 %
 • Music 31.82 %
 • Books and Literature 31.44 %
 • Sports 31.22 %

RECENT POSTS

557 21

2,409 34

Ne @topchannelalbania ne emisionin e pasdites me @bietasulo❤️ @sallon.arjana 👏😍 💃🏼@tea_style_divas_fashion ❤️😍 @arzubercemmedical 🙏😍 @entclinic.al ❤️ @julian_dervishaj 🙏 @bamboo_spa_hammam 😘

1,361 56

Fall...🍁🍂 #newlook #newnose #newhair 🍁🍂 @sallon.arjana @entclinic.al @julian_dervishaj @arzubercemmedical

864 40

E Gezofsha Hunden e Re🙏❤️❤️ Dy jave nga Operacioni, hunda po shkon ne vendin e duhur😂🙈, faleminderit shume shume per punen super artistike doktor @julian_dervishaj dhe @entclinic.al dhe per lekuren time qe po shkelqen doktoreshe @arzubercemmedical qe eshte dhe nje mike e mrekullueshme. Vec vazhdoni keshtu te beni njerez te lumtur, keshtu si une sot😘❤️🙏🙏🙏

541 15

Miqte e mi te dashur ju pershendes nga zemra dhe ju uroj nje te diele te bukur familjare🙏🙏😘😘, per pamjen time te jashtme dhe te brendshme falenderoj se pari Zotin dhe Familjen time dhe me pas nje sere faktoresh por dhe bashkepunetore qe me vite na mundesojne here pas here te perkedhelim veten me lustrime te reja 🙈😂❤️❤️. Keto lentet qe i shihni keshtu me ngjyren e çelur, mund t’i gjeni ne @vipoptic.al Tirane. Gjithashtu nese doni Dhembet t’ju ndriçojne si neper filma, vetem ne @etal_dent_prishtine jua sygjeroj pasi une sapo kam bere aty kete sherbim e jam shume e kenaqur❤️Nese doni nje Spa te bukur e sherbime te tjera relaksi vetem ne @bamboo_spa_hammam mund ta gjeni veten te lumtur ❤️ Pastaj per rigjenerimin e trupit e mendjen vetem me doktoreshe @arzubercemmedical me terapine e OZONIT qe po rezulton me e mira per rritjen e imunitetit e pastrimin e trupit nga gjithcka qe ne ditet e sotme kemi nevoje te gjithe se lloj lloj bakteresh e virusesh po na demtojne shendetin, gjithashtu aty ne @entclinic.al do te gjeni shume sherbime te tjera te mira per veten e te dashurit tuaj, si te gjitha sherbimet estetike, po dhe operacione per te rregulluar gjithçka ne pamjen tuaj. Une se shpejti do te bej aty nje operacion po do t’jua them se shpejti se çfare 🙈😉, mezi po pres 🙏🙏❤️Per lekuren time falenderoj @estetikadermedis ne Prishtine per kremrat e Babor qe jane fantastike. Te mos harroj tani dhe fitnesin tim te dashur ne Tirane @fit_express_tirana ku une ushtroj shpesh e te gjithe trajneret aty qe jane te mrekullueshem si @hqenani @faty__fatty @davidtufa @sh_marjo_27 @eva.haxhiuu etj❤️ dhe per ne fund @muscle_gain_albania ku mund te gjesh te gjitha suplementet e nevojshme per Gym si proteina, vitamina e ushqyes te ndryshem❤️

901 27

Me @muscle_gain_albania bëhesh bishë🐆🥇

817 32

Ja si e vrasim ne virusin😀💪 @reloadarms

782 12

Sunset in my hometown ❤️ Fieri, qyteti im i lindjes, sa I bukur! ❤️

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

224.7K
-
1.80 %
Albania Modeling, Fashion
67K
-
0.30 %
Albania Journalists
111.3K
-
5.50 %
Albania Modeling, Music
377.6K
-
1.40 %
Albania Modeling
54.7K
-
7.40 %
Albania
64.7K
-
0.70 %
Albania Music
17.1K
-
2.20 %
Albania Photography, Travel
20.3K
-
0.20 %
Albania Music, Singer, Producers
25.9K
-
0.80 %
Albania
146.1K
-
2.60 %
Albania
179K
-
0.30 %
Albania Events, Portraits, Photography
2.6K
88 / post
0.03 %
Albania Nature & Outdoors, Architecture, Travel, Photography
17.6K
155 / post
0.70 %
Albania Architecture, Design
99.2K
-
5.70 %
Albania Music, Singer
1.2K
103 / post
0.09 %
Albania Art