Perla.shop.albania's Instagram Audience Analytics and Demographics

@perla.shop.albania

Albania

Një hapësirë unike virtuale! Një hapësirë ku do gjeni gjithçka, vetëm nënë e babë jo🙃 📧Marketing:
per▓▓▓▓▓@gmail.com
Albania

Business Category

-

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF PERLA.SHOP.ALBANIA

Average engagement rate on the posts is around 2.00%. The average number of likes per post is 4818 and the average number of comments is 62.

Check perla.shop.albania's audience demography. This analytics report shows perla.shop.albania's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
236,644
Avg Likes
4,818
Avg Comments
62
Posts
7,455
Global Rank
127,253
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR PERLA.SHOP.ALBANIA

Female
0 %
Male
0 %

RECENT POSTS

6,663 139

Nuk ka as 5 minuta qe u publikua ne story, dhe inboxi ka marre flakeee😹 Sugjerimi i Vaneses per sot eshte ky! Kemisha material fantastik! Kombinuar me fundin dhe xhaketen gri✌🏻

19,739 64

E pate te bukuren e dheut veshur e gjitha me Perla sot tek takimi ne Perputhen?🌝 Xhaketa, pantallonat dhe body jane te gjitha drejt fundit ne fakt, por s’mund te rrija pa i postuar keto fotot! Tek fotoja e trete keni 2 ngjyrat e tjera te pantallonave. Jasmina i ka marre te bardha✌🏻

8,752 85

Vanesa nje dite do ta paguaje per gjithe vuajtjen qe po na shkakton me keto kombinime😹 E gjithe veshja gjendje! Canta tek @perlashopaksesor

4,888 130

Mund te kisha zgjedhur edhe qe t’i publikoja tek Vogue keto fotot, por thoni flm qe zgjodha t’i ndaj me ju😹 E gjithe veshja tek ne! Kemishe lino dhe pantallonat me rripin e lekures te perfshire! Canta tek @perlashopaksesor

5,005 34

Me thoni edhe nje here ju lutem, kush eshte nana e kombinimeve sot per sot?😎 E gjithe veshja tek ne, nga koka tek kembet! Canta tek @perlashopaksesor

5,565 92

S’guxoj te bej asnje koment per kete🤭 Asnje koment i imi s’do ta pershkruante sic duhet nje super kombinim si ky. E dini vete ju, jemi ne inbox si gjithmone🙋🏼‍♀️ Mos u vono!

2,937 34

E pate dje tek Perputhen kete kombinimin dhe qe nga ai moment inboxi s’ka pushuar nje sekond! Pantallonat jane drejt fundit, keshtu qe shpejt e shpejt ne inbox nese s’doni t’i humbisni! Canta tek @perlashopaksesor

2,607 19

Sugjerimi jone per sot ishte ky💁‍♀️ Fustan lino dhe nje pulover siper! Kombinimi ideal per kete periudhe do thoja une! Do me falenderoni per materialet🙋🏼‍♀️

3,952 55

Une e para dhe mijera nga ju u fiksuam pas kombinimit te Serenes sot🤯 Fundin me pala korenti e disponojme edhe ne ngjyre blu! Ndersa surpriza eshte kjo xhaketa, shfletoni galerine dhe adhurojeni💁‍♀️

4,633 51

Keto jane foto per kopertine me tha njera nga vajzat ne inbox, dhe mendoj se kishte te drejte😌 I gjithe kombinimi tek ne! Xhinset, kanatierja, dhe kemisha lino! Canta tek @perlashopaksesor

2,933 35

Vanesa zgjodhi te vishej keshtu dje dhe mund te themi me bindje qe ka shkelqyer!✨ Xhaketa, fundi i lekures, dhe bluza ne disa kolore, te gjitha tek ne! Ndersa canten qe nxe gjithe pasurine e gjeni tek @perlashopaksesor 😹

2,849 35

Kam gjithe diten sot qe mundohem t’ju bind qe keto jane foto reale, ne Tirane, nga Serena dora vete😹 Te gjitha mesazhet jane te tipit “super veshja, po foto reale a keni?”😩 Cdo gje qe shihni ne foto e gjeni tek ne! Madje edhe kapelen dhe syzet tek @perlashopaksesor

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

101.8K
-
4.00 %
Albania Modeling, Fashion
98.4K
-
1.30 %
Albania Fashion, Events, Fashion Design
38.1K
-
0.03 %
Albania Modeling, Music
187.9K
-
0.10 %
Albania Fashion
128K
-
0.90 %
Albania
4.1K
169 / post
4.40 %
Albania Celebrities, Fashion, Design, Hair & Beauty, Health & Fitness
7.2K
300 / post
0.04 %
Albania Fashion, Hair & Beauty, Celebrities, Health & Fitness
95.8K
-
1.40 %
Albania
2.7K
148 / post
0.05 %
Albania Celebrities
1.7K
153 / post
3.30 %
Albania Celebrities
5.2K
248 / post
2.50 %
Albania Fashion, Hair & Beauty, Celebrities
2.8K
81 / post
0.70 %
Albania Photography, Travel, Nature & Outdoors, Architecture
427.7K
-
4.70 %
Albania Coaching, Fitness
7.8K
307 / post
0.04 %
Albania Health & Fitness, Film, Music & Books, Humor, Technology
33.8K
-
-
Albania