Neptunalbania's Instagram Audience Analytics and Demographics

@neptunalbania

Albania

Kompania udhëheqëse në shitjen e produkteve #elektronike dhe #elektroshtëpiake në #Shqipëri. 👇👇👇Shërbimi i Klientit: +35544505050
web▓▓▓▓▓@neptun.al
+35▓▓▓▓▓50
Albania
18–24

Business Category

Food & Personal Goods

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF NEPTUNALBANIA

43.5% of neptunalbania's followers are female and 56.5% are male. Average engagement rate on the posts is around 0.20%. The average number of likes per post is 177 and the average number of comments is 4.

Neptunalbania loves posting about Soccer.

Check neptunalbania's audience demography. This analytics report shows neptunalbania's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
87,784
Avg Likes
177
Avg Comments
4
Posts
1,894
Global Rank
889,878
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR NEPTUNALBANIA

Female
43.5 %
Male
56.5 %

AUDIENCE INTERESTS OF NEPTUNALBANIA

 • Luxury Goods 55.11 %
 • Beauty & Fashion 52.51 %
 • Art & Design 46.29 %
 • Cars & Motorbikes 45.66 %
 • Business & Careers 37.93 %
 • Movies and TV 37.71 %
 • Music 36.94 %
 • Clothes, Shoes, Handbags & Accessories 36.94 %
 • Technology & Science 36.45 %
 • Entertainment 36.45 %
 • Fitness & Yoga 35.78 %
 • Photography 32.65 %
 • Sports 31.83 %
 • Children & Family 31.81 %
 • Books and Literature 29.86 %

RECENT POSTS

316 79

KOHA PËR QUIZ!!!🎯🎯🎯 Në kuadër të Javës së Teknologjisë, #neptunalbania ju fton të luani me pyetësorët që kemi përgatitur për Ju. Do keni mundësi të merrni pjesë në pyetësore të ndryshme lidhur me fushën e teknologjisë. Pyetësori i ditës sponsorizohet nga #neptunalbania dhe kush gjen i pari të 4 përgjigjet e sakta FITON një palë kufje Sony in ear ngjyrë blu për djem ose rozë për vajza. Në dispozicion janë 10 palë kufje (5 blu + 5 rozë). Pra 10 dhurata. Keni kohë deri sot në orën 20.00. Fituesit do shpallet ditën e nesërme. ⚠️Shënim⚠️: Fillimisht duhet të ndiqni faqen e Neptun në Instagram. Së dyti, komenti duhet të përmbajë të 4 përgjigjet e alternativave sipas rendit të pyetjeve dhe jo të ndara në komente të ndryshme. P.sh. 1-a 2-a 3-a 4-a. (brenda tek i njëjti koment) SUKSESE!!!!!

93 0

Hajde! 🤩 Vizitoni Neptun në QTU dhe përfitoni Televizorë Premium SONY, SAMSUNG dhe LG me 15% ulje. Hajdeni dhe studiojini nga afër. Binduni se është i duhuri në vend! Jeto më mirë, çdo ditë.

65 0

Ju ftojmë të gjithëve në Neptun në QTU nga dt. 19 - 25 Tetor zhvillojmë Javën e Teknologjisë. Gjatë kësaj jave mund të vini dhe të provoni në komoditet të plotë në zonën e dedikuar pajisjet më inovative të mometit. Në QTU do gjeni ULJE në produkte PREMIUM, DHURATA dhe jo vetëm! Ju Mirëpresim! Jeto më mirë, çdo ditë.

200 7

KURSENI SHUMË me 🥳 HAPPY HOURS 🥳 në NEPTUN. NESËR duke filluar nga ora 17.00🐝 NXITONI OFERTAT VLEJNË VETËM ONLINE & UNIKE si JU 🦄 ✅ #Philips Shtrydhëse agrumesh ✅ #Samsung Galaxy A20e ✅ #Beko Suprinë ✅ #Beko Lavatriçe ✅ #Samsung Televizor 4K UHD Neptun! Jeto më mirë, çdo ditë. 😎

111 0

Koha të përvishni mëngët dje të piqni ëmbëlsira për të vegjëlit tuaj, dhe për vete natyrisht. Tani që ftohu koha një copë kek i bërë me shumë dashuri dhe shoqëruar me një filxhan çaj apo çokollatë të nxehtë është receta e përsosur për një të dielë si kjo e sotmja. Furrën #electrolux e gjeni në neptunalbania ose porositni online.

124 2

Miremengjes Miq!!! Si thoni për një mengjes me bukë të thekur, pak gjalpë, reçel, djathë të bardhë dhe ç'farë t'ju dojë shpirti??? Thekësen #philips e cila jua kthen bukën si biskotë, pikërisht si në reklama e gjeni në #neptunalbania ose porositni online.

175 0

Tani që erdhi dimri argëtimi kryesor kthehen programet televizive. Shfrytëzoni këtë LG 49 inç Full HD me ngjyra dinamike, virtual audio dhe estetikë që shpreh modernizëm. Vizitoni sot dhe nesër QTU ose porositni online.

191 0

Rikthehet MOTOROLA, ndër markat e para dhe më të dashura të telefonisë, tashmë SMART. Vizitoni #neptunalbania ose porositni online. Jeto më mirë, çdo ditë.

323 25

E Premtja në #neptunalbania është SPECIALE. 7 Produkte për 48 ORË. ÇMIME UNIKE. ÇMIME W❤️W E Premtja në NEPTUN zgjat 2 ditë!😁 NXIT☀️NI!!! ✅ #philips Toster ✅ #philips Ibrik ✅ #fuego Mikrovalë ✅ #xiaomi Redmi Note 8T ✅ #samsung Galaxy Watch Galileo ✅ #beko Tharëse Rrobash ✅ #sony Televizor Led 49 inç ⚡️ Ofertat janë të vlefshme nga këtë të PREMTE dhe të SHTUNË. Vetëm ONLINE ⚡️ #blackfriday Jeto më mirë, çdo ditë.

380 3

Neptun, Ekspozitori më i madh në Shqipëri i Smartphone-ve së shpejti sjell për ju serinë e re të Smartphone-ve Apple. iPhone 12. Neptun! Jeto më mirë, çdo ditë.

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

43.8K
-
-
Albania
56.8K
-
4.70 %
Albania Singer
9.5K
319 / post
5.50 %
Albania Hair & Beauty, Celebrities, Fashion, DIY & Crafts
375.3K
-
2.60 %
Albania Actors, Modeling, Fashion
5.5K
45 / post
5.50 %
Albania
4.1K
150 / post
10.30 %
Albania Photography, Technology, Travel
77.9K
634 / post
0.60 %
Albania Modeling, Music, Fashion, Architecture, Art, DIY & Crafts, Design
39.4K
-
0.70 %
Albania Cars, Audi, Luxury
666.4K
-
4.90 %
Albania Modeling, Entertainment, Music
2.8K
73 / post
3.30 %
Albania Travel, Photography, Architecture, Nature & Outdoors
2.7K
157 / post
2.30 %
Albania Celebrities, Humor
552.8K
14K / post
4.70 %
Albania Fashion, Modeling, Lifestyle, Celebrities, Humor, Technology
134.8K
-
3.00 %
Albania
20.6K
-
4.30 %
Albania Singer, Music, Modeling
32.1K
-
2.90 %
Albania