Lindexalbania's Instagram Audience Analytics and Demographics

@lindexalbania

Albania

Mirë se vini në faqen zyrtare të Lindex Albania në Instagram. Na ndiqni për informacionet më të reja rreth dyqanit tonë.
hr.▓▓▓▓▓@gmail.com
Albania
25–34

Business Category

Personal Goods & General Merchandise Stores

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF LINDEXALBANIA

75.0% of lindexalbania's followers are female and 25.0% are male. Average engagement rate on the posts is around 0.50%. The average number of likes per post is 52 and the average number of comments is 1.

Lindexalbania loves posting about Fashion, Modeling.

Check lindexalbania's audience demography. This analytics report shows lindexalbania's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
9,270
Avg Likes
52
Avg Comments
1
Posts
1,502
Global Rank
-
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR LINDEXALBANIA

Female
75.0 %
Male
25.0 %

AUDIENCE INTERESTS OF LINDEXALBANIA

 • Beauty & Fashion 98.87 %
 • How-to & Style 72.21 %
 • Entertainment 66.46 %
 • Art & Design 57.52 %
 • Children & Family 53.74 %
 • Clothes, Shoes, Handbags & Accessories 51.58 %
 • Fitness & Yoga 45.24 %
 • Home & Garden 43.86 %
 • Business & Careers 35.32 %
 • Books and Literature 30.33 %
 • Travel & Tourism 28.33 %
 • Music 26.89 %
 • Movies and TV 26.89 %

RECENT POSTS

47 1

💢 Tani, blerjet tuaja mund ti bëni duke qëndruar të sigurtë në shtëpi! 👩‍💻 Bleni online përmes Facebook dhe Instagram 😍 #OnlineShoping #LindexAlbania

56 3

💢Për ta zbatuar ligjin dhe këshillat si dhe për ti mbrojtur stafin dhe konsumatoret tonë nga Pandemia COVID-19, e kemi mbyllur përkohësisht dyqanin tonë në Tiranë. Por, nga data 13 Prill ju mund ti bëni blerjet tuaja online përmes faqes tonë në Facebook dhe Instagram 👩‍💻 Na shkruani në mesazhe për informata rreth produkteve dhe për porosi 📩 📦 🇦🇱Dergesat bëhën në gjithë vendin dhe pranohen mbrenda 48 orëve nga porosia. 🏷 Çmimi për dergesa në Tiranë : 200 Lek 🏷 Çmimi për dergesa në qytete të tjera : 300 Lek

101 0

Një foto që do t’ju bën të buzëqeshni në këto kohëra të vështira! 🥰 Ju urojmë shendet të gjithëve! #StayHome #StaySafe

64 1

Në këtë situatë të vështirë për të gjithë është e rëndësishme të qëndrojmë të fortë. Ekipi jonë ka marrë të gjitha masat paraprake të sigurisë sipas vendimit të marrë nga Qeveria e Shqipërisë dhe dyqanet tona janë tashmë të mbyllura deri në njoftimin e rradhës. Prandaj per çdo pytje/informacion, na kontaktoni në mesazhet në Facebook. Ju dëshirojmë shëndet dhe kujdes në familjet tuaja! Do t’iu njoftojmë për çdo vendim në vazhdim. Qendroni në shtëpi, mbani distancë dhe pastroni duart rregullisht - së bashku do t'ia dalim ❤️

51 0

Disa nga modelet më të reja për femra në #Lindex! Na vizitoni në Albi Mall dhe Galeria Shopping Mall dhe bëhuni gati për Pranverë 🌸😀 #LindexWomen

61 0

A i keni parë modelet nga koleksioni 'Baby Home' ?! Në këtë asortiment përfshihen artikuj si batanije, çarçafa, jastëka, shporta për veshje të pa lara, shporta për lodra, peshqirë dhe aksesore të tjerë! Se bashku me te gjithë veshjet për foshnje, keto artikuj janë të çertifikuara nga GOTS dhe janë të përbërë nga pambuku 100% organik!

58 0

🎈Lindex lançon koleksionin e ri - Baby Home! Tani perveç veshjeve për foshnje, mund të gjeni edhe aksesorë si batanije, jastëk, çarçafa, mbulesa dhe peshqirë, për ta kompletuar dhomen e foshnjes tuaj 👼! ❗️Përfitoni nga oferta 20% ulje në të gjithë asortimentin e foshnjeve!

40 0

We just love the co-ord set by Holly&Whyte 😍😍

60 0

Një fustan femror, me nuanca pranverore dhe që përshtatet në gjithat format trupore 😍#Lindex

48 0

👖Në Lindex #DenimShop, do ti gjeni të gjithat modelet e xhinseve - të gjëra, të ngushta, formësuese dhe shumë modele të tjera. Madje, gjatë prodhimit të xhinseve ne shfrytëzojmë më pak ujë, kimikate dhe energji 🌍 #Lindex #BetterDenim #Sustainable

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

3.6K
93 / post
0.03 %
Albania Hair & Beauty, Fashion, Celebrities, DIY & Crafts
34.5K
-
-
Albania
4.4K
-
12.80 %
Albania Music, Singer, Entertainment
20.7K
-
3.60 %
Albania Travel
2.1K
73 / post
2.70 %
Albania Travel, Photography, Architecture, Nature & Outdoors
1.8K
57 / post
4.70 %
Albania Travel, Nature & Outdoors, Photography, Celebrities, Health & Fitness
36.1K
-
1.00 %
Albania Styling, Hair Salons, Balayage
2.5K
163 / post
0.06 %
Albania Nature & Outdoors, Travel, Photography, Architecture
3K
-
0.03 %
Albania Travel, Photography
1.3K
79 / post
0.06 %
Albania Technology, Photography, Celebrities
71.8K
-
2.50 %
Albania Singer
36.1K
-
7.50 %
Albania Writers
1.8K
307 / post
13.60 %
Albania Art, Nature & Outdoors, Photography
2.7K
76 / post
0.03 %
Albania
1K
247 / post
2.30 %
Albania Celebrities, Photography