Lenabrauner's Instagram Audience Analytics and Demographics

@lenabrauner

Czech Republic

𝔄𝔯𝔱𝔦𝔰𝔱, 𝔓𝔯𝔞𝔤𝔲𝔢, ℭ𝔷𝔢𝔠𝔥 𝔯𝔢𝔭𝔲𝔟𝔩𝔦𝔠 ♥ @lenabraunerdealer
bra▓▓▓▓▓@gmail.com
Czech Republic
18–24

Business Category

Creators & Celebrities

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF LENABRAUNER

73.6% of lenabrauner's followers are female and 26.4% are male. Average engagement rate on the posts is around 7.80%. The average number of likes per post is 4728 and the average number of comments is 47.

Check lenabrauner's audience demography. This analytics report shows lenabrauner's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
61,024
Avg Likes
4,728
Avg Comments
47
Posts
1,198
Global Rank
156,159
Country Rank
291
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR LENABRAUNER

Female
73.6 %
Male
26.4 %

AUDIENCE INTERESTS OF LENABRAUNER

 • Beauty & Fashion 69.88 %
 • Art & Design 54.18 %
 • Photography 44.83 %
 • Travel & Tourism 43.98 %
 • How-to & Style 40.76 %
 • Music 37.64 %
 • Clothes, Shoes, Handbags & Accessories 37.00 %
 • Business & Careers 35.81 %
 • Home & Garden 35.22 %
 • Books and Literature 35.14 %
 • Entertainment 34.93 %
 • Fitness & Yoga 34.50 %
 • Restaurants, Food & Grocery 33.41 %
 • Healthy Lifestyle 33.18 %

RECENT POSTS

4,408 62

Když jdu po ulici, usmívám se. Usmívám se pod rouškou, usmívám se i bez ní. Jsou i momenty, kdy se neusmívám, ale uvnitř jsem šťastná. Nechci znít pateticky a psát vám tu další ze statusů o koroně, ale spíš než se pozastavovat nad novou etapou dnešní doby bych ráda předala jednoduchou myšlenku, která je důležitá i mimo prostor všeobecného dění. A tak jak jsem o tom mluvila už nesčetněkrát ve stories i ve feedu, není nic krásnějšího než vědomý přítomný okamžik. V něm neexistuje strach z toho co bylo a z toho co bude. I když je test pozitivní a nebo negativní nehledě na váš zdravotní stav je důležité pěstovat čistotu myšlení a do něj vkládat důvěru o jeho síle. Jelikož i člověk který má pozitivní test na covid, ale je pozitivní v myšlenkách má daleko šťastnější přítomný okamžik než člověk kterému sice vyjde negativní test, ale v myšlenkách je negativní. Prosím tahle doba možná žádá ještě větší appel na pozitivní přístup k životu než doba jiná. A tak pokud koukáte na televizi je to vaše volba a je to vaše rozhodnutí o tom s jakými informacemi jsi plníte váš myšlenkový prostor. Já televizi nemám. Nečtu hlavní zprávy a vše co potřebuji vědět se ke mně dostane. Jedna z písní na mém připravovaném albu má jednoduchý text psaný v angličtině který ve volném překladu hovoří: chrám mojí duše jde všude kam já (Temple of my soul everywhere I go) A tohle si vždycky zazpívám, když začínám cítit že jsem v prostoru mimo teď a tady a hezky si tím připomenu jak je to důležité. Tak ať vás vaše kroky vedou jen tam, kde budete blíž k vašemu dokonalému potenciálu, který máme všichni stále s sebou a také ať vás nesemele ta tuna informací i dezinformací, která nabourává zdravý úsudek. Lehkým krokem vpřed do závěru roku 2020!

3,789 2

A pozor všem, kteří mají rádi naše outfity. Dnes (11.10.) v 18h budou kousky z našeho šatníku na stories stránky @bleseni.cz ! Z mojí i Jasmínčiný skříně. Bude tam například i baťůzek který jsem Jasmíně ušila když ji byly cca dva roky. Tak sledujte a držím palce ať vám přistane co si přejete! Kdo dřív přijde ten dřív bere!

3,112 12

Chystáme collab s @porcelan_leanderfresh 🤍🤍🤍

2,982 13

Mateřídouška, akvarel. Brzy k mání na instagramu @lenabraunerdealer 🤍

6,905 39

Dcera mi vyrostla. Je jí sedm, ale. Čím je starší tím se prohlubují témata o kterých si povídáme. Rozšiřuju spektrum vědění, protože tahle holka jede s myšlenkama do hloubky. Občas se tak jednoduše dotkne dospěláckýho vzorce, který jsem získala nevím kde a mě hryzne svědomí, protože ho ucítím a mít ho nechci. Takže, práce, práce, práce. Myslím práce sám se sebou ve zbavení se všech vzorců, dogmat a tabu. Čistota, pravda a láska. Jediná funkční cesta ke štěstí a světlu. Krásné babí léto přeji! 🤍 #jasminabrauner

3,615 36

Tygr! Akvarel. 🐅

3,017 34

Akvarel s názvem Vize. Jaký polodrahokam máte v tomto období nejraději? U mě vede křišťál. 🤍

9,429 114

Akvarel s názvem Pár. Láska a svoboda. Láska a uvolnění. Láska a nastavení pozitivní mysli. Ladění se jeden na druhého. Není to bez práce, ale jde to. Láska znamená vytvořit druhému takový prostor aby se mohl rozvíjet ve své dokonalosti. Přijímám toho druhého tak jak je. Není to o tom hledat svoji druhou polovinu. Nechci po někom aby vyplnil prázdné místo ve mě. Chci jako kompletní celek sdílet pozornost životu s jiným celkem. Píšu kostrbatě, protože je těžký formulovat do slov něco tak křehkého. Mám plnou důvěru v mého partnera a vím že on má plnou důvěru v moje konání, mám plnou důvěru sama v sebe. Jsem šťastná, že se naše cesty sešly a že se oba snažíme porozumět tomu co to znamená žít v lásce. Nemůžeme milovat a zároveň se snažit někoho měnit, nemůžeme milovat a zároveň vyžadovat po druhém aby byl výplní prázdného prostoru v nás. Prázdný prostor v sobě, lze vyplnit jen sebeláskou. Pokud někoho necháte aby vyplnil onen prázdný prostor ve vás, stáváte se zranitelnými, protože pokud vás někdo zradí tento prostor vyplní bolest, protože jste nebyli kompletní ani před tím než jste hledali lásku jinde než v sobě. Nejsme jeden, jsme dva. Nemáme snahu být jedním, máme snahu o to být dva a kráčet pevně každý svým osudem a ladit prostor pro společné sdílení. Doufám, že je to srozumitelné. Přála bych každému aby tento pocit zažil. Přála bych každému, kdo se nachází v toxickém vztahu aby skrze sebe našel sílu a cestu se vymanit. Přála bych každému aby našel cestu k sobě. Ten se kterým máme radost sdílet přijde většinou až po bolestných zkušenostech nasbíraných ve vztazích, které nám ukazují, že bychom si měli sebe sami vážit. Ve vztazích, kde se snažíme žít ve vlastních představách a nevidět pravdu o realitě. Přála bych každému dovolit si přijmout do svého života lásku, která zaplní a nahradí každý prostor ve kterém se někdy ukrýval strach. Světlem tmu. A tahle láska jde najít v sobě. Nenajdete jí totiž v nikom jiném. Tuhle lásku už totiž můžete jen sdílet. Sdílet třeba v páru. Sdílet třeba když jdete ulicemi a usmíváte se. Někdo vám jí může ukázat, ale najdete ji v sobě, nechtějte aby vám jí někdo dal. Pokud o ní budete pečovat, nikdo vám jí totiž nemůže ani vzít. 🤍

7,572 57

Matylda *24.4.2020 Nový člen rodiny. Rasa cornish rex. Ptáte se odkud je. Jsem proti množírnám a obchodu se zvířaty, proto nebylo lehké najít rodinu, která má kočky z lásky a né pro peníze. Našla jsem! Ale protože nemají koťátka vůči mámě kočce nepřirozeně často je zbytečné mi psát o kontakt na chovnou stanici. Až budu vědět, že budou koťátka, dám vám třeba echo do stories. Když se ztratil Malvín a došlo mi, že už se nejspíš nevrátí, začala jsem hledat po útulcích vhodného kandidáta, který by mohl dělat společnost Dýzlovi. Koťátek jsem viděla spousty, ale žádné mi nepřirostlo k srdci tak jako Matylda, která byla láska na první pohled.

2,450 11

Perlorodka 🤍 (akvarel, fixy micron, metalický akryl)

10,580 85

Nejcennější a nejkřehčí na vztazích je důvěra. Důvěra roste upřímným sdílením. V případě, že se bagatelizuje sdílení pouze na “tu pěknou” část a promlčí se její opak, nejedná se o autentičnost konání a důvěra poplašeně couvne a dá prostor domněnkám. Pokud chci s partnerem, dítětem, matkou, kamarádem nebo kýmkoliv navazovat vztah založený na důvěře, obě strany by měli pracovat na společném záměru, kterým je autenticita a upřímnost. Ve chvíli kdy se vám “ten druhý” bojí říkat pravdu a radši mlčí nebo zalže tak se někdy v minulosti setkal se špatnou reakcí za svoje činy. Nemusí to být nutně vaše chyba (a vy se snažíte nevytvářet si domněnky a nevztahovat si vinu na sebe) v takové situaci můžete vlastně jen vytvořit prostor plný důvěry a lásky aby protějšek pochopil, že cokoliv udělal nebo prožil, tak to není věc, která by stála za vaší důvěru, protože to je jedna z nejcenějších a nejkřehčích komodit vztahu kterou máte. Samosebou vaše reakce musí korespondovat s vyslanou energií důvěry a lásky, protože ta reakce je vlastně to jediné, co důvěru posílí. Když vám dítě nepřizná, ze něco rozbilo, asi mu někdo v minulosti vynadal za to, když něco rozbilo. Pokud se vám podaří vytvořit prostor plný důvěry, pochopení a lásky, nemůže vaše reakce popřít onen prostor tím že byste mu vanadali. Oplaťte mu jeho důvěru sdílení pochopením a uveďte věci na pravou míru. Děkuji že si mi to řekl, teď to ukliď nebo oprav (pokud to jde) a popravdě řeknete popis jaký je úměrný situaci, nebo dodejte, kdy jste taky něco rozbili. Klidným hlasem a s jistotou sám v sebe. Není to jednoduché, ale je přece daleko těžší znovuobnovovat důvěru než na ní malými krůčky bez ustáni pracovat. Buďte teď a nevytvářejte sobě, ani druhým prostor pro domněnky tím ze budete zamlžovat a raději volit malé lži před důvěrou. Je to hrozný pocit, když si uvědomíte, že ve vás někdo nemá důvěru a proto radši mlčí než by s vámi sdílel. #jasminabrauner

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Czech Republic to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

1.5K
94 / post
0.06 %
Czech Republic Health & Fitness, Cooking, Food & Drink
54.2K
-
1.60 %
Czech Republic Fitness, Gym
10K
-
11.00 %
Czech Republic
9.5K
-
8.20 %
Czech Republic
6.9K
-
4.20 %
Czech Republic
1.1K
149 / post
10.90 %
Czech Republic Film, Music & Books, Photography, Nature & Outdoors
452.1K
-
8.40 %
Czech Republic Soccer
12.2K
195 / post
14.90 %
Czech Republic Photography
2.2K
64 / post
0.01 %
Czech Republic Fashion, Cars & Motorcycles
13.4K
91 / post
1.50 %
Czech Republic
25.3K
648 / post
1.90 %
Czech Republic Celebrities
11K
-
6.30 %
Czech Republic Fashion, Travel, Photography
20.7K
-
2.60 %
Czech Republic Events, Fitness, Lifestyle
7.5K
-
1.00 %
Czech Republic Fashion
3.5K
-
7.00 %
Czech Republic DJ, Music, Producers