Juliyalempa's Instagram Audience Analytics and Demographics

@juliyalempa

Austria

𝐴 𝑙𝑖𝑓𝑒 𝑖𝑛 𝑠𝑡𝑦𝑙𝑒 ➪ кожне фото - новий лук ➪ одягаюсь в @platinum.woman ➪ TikTok: 𝚓𝚞𝚕𝚒𝚢𝚊𝚕𝚎𝚖𝚙𝚊 для зв‘язку 📨
jul▓▓▓▓▓@gmail.com
Vienna
Austria

Business Category

-

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF JULIYALEMPA

Average engagement rate on the posts is around 0.70%. The average number of likes per post is 99 and the average number of comments is 4.

17.07% of the followers that engaged with juliyalempa regularly are from Ukraine, followed by Austria at 7.32% and United States at 7.32%. In summary, the top 5 countries of juliyalempa's posts engager are coming from Ukraine, Austria, United States, Russian Federation, Hungary.

Check juliyalempa's audience demography. This analytics report shows juliyalempa's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
13,108
Avg Likes
99
Avg Comments
4
Posts
918
Global Rank
233,759
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR JULIYALEMPA

Female
0 %
Male
0 %

AUDIENCE COUNTRIES OF JULIYALEMPA

  • Ukraine 17.07 %
  • Austria 7.32 %
  • United States 7.32 %
  • Russian Federation 4.88 %
  • Hungary 4.88 %

RECENT POSTS

119 9

❤️

68 0

Весна? - ні, не чули! 🙄😅

82 0

42 2

11 днів до весни . . . loading 🌷

83 3

Running into new week 😌.

127 5

#selfietime

96 7

❤️Self love. Як часто ми себе недолюблюєм? Недооцінюєм, піддаємось впливу оточуючих, надихаємось картинками в інтернеті, а потім порівнюємо себе із тими ідеальними не завжди насправді існуючими обличчями, фігурами та в цілому стилем життя. В еру цифрового життя, безлічі соцмереж, дедалі важче стає відділити нав‘язані нам стандарти від того ким ми хочем бути насправді, як поводитись і що обирати. З усіх сторін нам кричать - ти не обійдешся без цього, ти ніхто без того і тобі обов‘язково потрібно піти сюди і побувати там. Адже усі вже це мають, усі скріщь були, лиш ти однаще не «в темі». Важко не загубити свою особистість в такому потоці інформації. Особисто у мене все частіше виникає відчуття, що я вже не хочу нічого, на скільки наші потреби швидкозмінні. Що вчора було просто топчик, сьогодні вже фу, антитренд і просто дурний тон 😱. До чого то все я. Ах, да. Давайте ставити себе на перге місце. Свої реальні бажання, смаки, потреби. А вже лиш потім все інше)

163 8

One of my favorite ❤️. Нема в інсті фото з чоловіком - значить не одружена 😂. Видалила фото з чоловіком - значить розвелись 💔. І, моє улюблене: виклала фото в білизні - чоловік покинув 🤪. Ох, уж ці діагнози по фото 😂. В кого ще так?)

98 3

Мода на все об‘ємне, безрозмірне та безформене. Для мене, чесно кажучи, вона є дещо дивною. Адже, я росла в той час, коли на показ виставляли голі животи, а кофточки і маєчки були на стільки облягаючими, на скільки це можливо. Худі і взагалі спортивки одягались лише в ліс на прогулянку або ж як домашній одяг. Я навіть не мала жодної пари кросівок, лиш з десяток туфель на підборах. Те ж саме стосувалось суконь - приталені фасони, міні, щоб підкреслити всі свої принади😅. Тепер, ринок заполонили не зрозумілою величини куртки, широчезні штани та кофти, які будуть великі навіть на вашого бойфренда. У нас дедалі більше з‘являється в гардеробі все зручне, комфортне і тепер воно напрочуд модне. А чому перевагу надаєте ви? Приталеним речам чи оверсайз стилю?

210 6

@anastasia_chornyak як на рахунок повторити?) 😅

96 5

Тут би міг бути пост про топ засобів для шкіри, якими я користуюсь, але ні 😜. Здивую лише одним шокуючим фактом - вмиваю обличчя тільки милом 🧼

83 1

Пусть говорят, что женской дружбы не бывает, но мы то знаем ... ❤️

72 0

Сніг, будь-ласка, не розтавай!! А ще краще, падай так, щоб аж по коліно було ☃️.

62 0

Яка зима, такі й фото 🤗. Пальто, взуття, сумка @butikperlyna

83 7

«Бабулька style» 🤪. Саме так називає мене чоловік, коли я одягаю на голову таку хутряну хустинку 😜. Якщо на ногах ще й безрозмірні уги, так взагалі, починає висилати мені картинки із зображенням тих, кого я йому нагадую) Та, мене це мало турбує, я вже свої оголені поясниці та не зручне взуття, років десять назад відгуляла 😂. І досі дивуюсь як тоді мені було не холодно. Тепер, мене в мороз без теплих колготок під штанами на двір не виженеш 😊. Ціково, чи змінився ваш гардероб в теплішу та зручнішу сторону з часом?

184 16

Полежу тут, почекаю ваші лайки 🙈🖤. В інстаграмі хтось має на мене зуб) останній пост набрав лише 28 уподобань, це просто антирекорд якийсь 🙀. Пускаю в хід важку артилерію 😂.

59 2

Я уеду жить в свитер 😅) Хто зі мною ☺️?

85 0

Sunny days da best ☀️🙃

100 8

Новорічний портретик від @carolina__bo ❤️.

116 2

Чи задумовувались ви як часто ви себе обмежуєте? В їжі - бо щось не корисне, щось хімічне, а щось уже зайве за день. В одязі - тому що це вульгарно, а те занадто яскраво, або ж комусь там не сподобається. В соцмережах - чи рахуєте ви час, який витрачаєте на гортання стрічки в інтернеті? В шкідливих звичках - чи дозволяєте ви собі зайвий келих шампанського або ж викурити сигарету, коли забажається? У викладенні інформації в інтернеті яку забажаєте? Дозволяєте собі це? Чи, перед тим як щось запостити, враховуєте думку чоловіка/батьків/кума/свата/брата))

113 12

В якому образі ви б носили таке пальто - класика чи спорт?) Гортай серію і пиши в коментарях 1 чи 2?

125 0

Раз в рік можна і посміхнутись для фото 🙈😄. А вам яка більше подобається?

74 0

💚

120 1

Пора пониженого тиску і завищених очікувань)

97 3

𝐹𝑎𝑙𝑙 𝑐𝑜𝑙𝑜𝑟𝑠 🍂🧡🦊🍁

67 4

Комфортний одяг дедалі надійніше поселяється у мене в гардеробі) Важко повірити в те, що раніше я кожного дня ходила на підборах і не уявляла собі що у мене буде кросівок ну не більше як туфель, але також не мало))) Не впевнена що це через таку моду, скоріш за все результатом тому стали мої проблеми із кісточкою на нозі. Та я й не проти, у всякому випадку так дійсно на багато зручніше. А якому стилю ви тепер надаєте перевагу? Чи впливає на ваш гардероб мода?

94 0

Летящей походкой... ...пытаюсь дошагать обратно в лето 😂

107 9

Підлітком, у мене з‘явилась мрія стати моделлю. Після того, як я зрозуміла, що співачки з мене точно не вийде 🤪😅( а саме це буда перша моія), рішуче направилась в модельне агенство. Батьки були страшенно проти, особливо тато. Вперше в житті я відчула його розчарування донькою) На той час мене це не сильно засмутило і одного дощового ранку, взувши туфлі на високих ( на той час мені так здавалось) підборах я впевнено зайшла в двері одного з вінницьких модельних агенств. Зустріла мене висока, струнка дівчина, відкрито зміряла суровим погядом, вислухала мою натхненну промову про те, що у Кейт Мос з її зростом вийшло, і я не промах, після чого попросила пройтись і тут посипалась на мене тонна критики... Звичайно ж в пергу чергу зріст - перша проблема на відборі, далі моя вага, занадто широкі бедра видавали кожен лишній кг, і ось це, що ви називаєте підборами зовсім мале, а я і на них не надто впевнено почувалась) Підсумок, я низька, товста, і уже далеко не модельного віку, з якого варто починати. Опустивши свого довгого носа, я засмучена в сльозах поїхала додому. Мене важко вибити з колії з першого разу, тому в мою світлу голову прийшла наступна ідея, піти на конкурс краси!) По відбору я пройшла, що уже не могло не радувати, і почався період репетицій, тренувань і цікавих зустрічей. В той момент я познайомилась із великою кількістю хороших людей і найбільше здружилась з однією діачиною, яка уже на той час дефілювала вінницькими подіумами. Вона була висока, струнка і красива. Ми попросили щоб нас поставили в парі. Звичайно, в той момент я про це не думала, але для мене то було катастрофічною помилкою. Відхиляюсь від суті... я не зайняла жодного призового місця. Для мене це було очікувано. Але, дівчина, яка підказувала нам всім як правильно триматись на сцені, допомагала з виходами, посміхалась відкритою щирою посмішкою кожному члену жюрі і напевно, мала найбільший досвід в моделінгу від нас усіх, також не зайняла жодного місця. Тут я розчарувалась. І зрозуміла, що далі моя дорога йде в інший бік. Пройшли роки, я переїхала в Ужгород...і це вже історія на на наступний пост 😇

107 0

Четверо на горі, не рахуючи собаки) Класний був день, політати не вийшло, через занадто сильний вітер, але ми обов‘язково повернемось ще раз!) Бадді був в щоці від поїздки на квадроциклі)) А я була в шоці від того як важко втриматись на ньому однією рукою і не роздавити собаку іншою))) P.S. краєвид вартий всього пережитого 💙

80 3

Так неочікувано підкрався жовтень!

88 0

Понеділок - день важкий) А саме тому, у мене в руці не бокал ігристого, як ви могли подумати, а звичайний собі спрайт ☹️🤪. Легкого робочого тижня усім, всього-то чотири дні до п‘ятниці 😅😊

113 1

Спробую продовжити літо світлинами в купальнику 😅💙

111 5

Серія наймиліших фото від @boishko.photography 😍

127 0

Sunday’s 💎 @public.cafe.uzh 🥰

69 3

Деталі осені 🍁

100 1

1 вересня) Привіт чорне взуття, зливи і холод)) А у моїх вінничан сьогодні спекотно і сонячно, можливо осінь до них ще не добралась. Але, початок осені мені сподобався, я вперше в житті не плакала на прийомі в стоматолога 😅, а після нагородила себе за це смачною кавою у @folks_patisserie . Не вистачало їх нереально смачних тістечок, які я просто не могла їсти через повністю занімівшу праву щоку, але я обов‘язково повернусь)) Прийшла на роботу на годину пізніше, але мене нікому сварити, так що, привіт осінь! Будь добрішою до нас ніж весна і літо🍁🧡

90 2

Посиджу тут, почекаю доки літо закінчиться 😱😭

90 9

Рік назад, я виклала фото сукні-піджака в чорному кольорі на цій сторінці. З тих пір і досі я отримую безліч запитань в коментарях і в дірект про вартість і розміри. Зображення зберегла і поширила велика кількість людей, тричі воно їздило на примірку до моїх знайомих і тааак і не продалось 😅. В більшості випадків не підходить розмір, адже залишилось воно тольки М(38 європейський), а іншим просто закоротке. Ось так буває) Пробуєм заново, сукня-піджак, розмір С(36). Спереду асиметричне, красива фурнітура ❤️

94 0

Лук, який виручить і таку спеку 🔥🔥🥵. Останніх декілька років, маю літню проблему. Від сонця з‘являється пігментація на обличчі. Раніше, навіть не знала що таке може бути, і тут на тобі(( Явище не з приємних, і боротись з ним майже неможливо. Різні крема, мазі я вже перепробувала, ефекту - нуль. Можливо, хтось з моїх підписників знає як можна виправити ситуацію, буду дуже вдячна порадам. Поки найефективніша - сонцезахисний крем і не виходити на сонце.

87 2

Коли ти отримуєм фото від фотографа, і не додивляючись усі уже постиш серію, бо просто не можеш втриматись ❤️❤️ Хлопковий топ з гіпюром, штанці із льону, лаковані шкіряні лофери і сумка з еко шкіри) все це можна замовити тут @platinum.woman

133 1

Останній місяць літа 😱

105 6

#challengeaccepted from my dearest friend @inneshka . We need to learn how support each other, understand each and inspire each other. I have a lot #strogwoman ‘s in my life, all of them have their own stories, problems, happiness, good and bad times. There’s no place for judging, only love ❤️ #womeninpowerment I nominated my sis @natalempa @viki.popovych @vik.iva @lukashuk.iana @anastasia_chornyak

156 2

Коли ти їдеш додому, набираєш купу одягу і взуття на всі випадки життя, а по факту кожного дня ходиш в спортивках) І, як добре, що про всяк випадок взяла з собою купальник. Гарна локація між Вінницею і Калинівкою, прекрасний день з подругами і сім‘єю. Чиста територія і в будній день немає натовпу. Ціни на кухню просто смішні. Останній раз їла млинці з маком за 35 грн в 2010 😂 😳. І дуже смачні, між іншим).

155 6

А раптом, літо якраз для того, щоб постити фотки в купальнику?) 😁

146 6

Бувають такі дні, коли незаладились справи прямо зранку, а точніше іще з ночі 🤪. Не могла спати майже всю ніч, не комфортно, то спекотно, то прохолодно, то комар під вухом задзвенів, то вже зачесалась нога, яка випадково виглянула з-під ковдри 🤷🏼‍♀️. А далі в голову полізли незрозумілі думкипро сенс життя, плани на майбутнє і роздуми про те, а що мене в житті не влаштовує на даному етапі, і хто в цьому винен 😅. Підступний будильник спрацював в той самий момент, коли я солодко спала і все інше уже не мало значення 😇. А у вас бувають такі безсонні ночі? І як ви з ними боретесь? Бо я сьогодні на ранок без нормального сну лиш роздратована 😩

141 9

Літній лук!) Обирай, яка подобається більше 👉🏼 1,2 чи 3?

133 4

Понеділок - день важкий!) І я б хотіла поговорити сьогодні про те, як важко нашій планеті, як кожного дня ми засмічуємо її в маштабах, які важко уявити. Але, можна подивитись відео, яких тепер безліч в інтернеті і задуматись над своїм способом життя. В першу чергу необхідно відкинути думку про те, що від мене нічого не зміниться. Зміниться, обов‘язково, варто лише почати. Це не мусить бути щось глобальне, просто наступного разу, як йдете в супермаркет, покладіть в сумочку заздалегіть приготований пакетик. Придбайте скляну пляшечку, наливайте туди водичку, і беріть кожного разу з собою, щоб не купувати маленьку пляшечку, яку ви через кілька хвилин викините. Попросіть офіціанта не ставити вам у коктейль соломинку, або хоча б одну, а не дві-три різнокольорові, бо це ж гарно. Також можна придбати бамбукову зубну щітку та крема в скляних баночках. Ну і на останок, величезної шкоди нашій екосистемі завдає одяг із синтетичних матеріалів, при пранні величезна кількість мікропласимку потрапляє у наші водойми і забруднює ґрунт. Купуючи нову річ, зверніть увагу на її склад. Тут вам скаже спасибі не тільки планета, а і ваша шкіра ❤️ Давайте спробуємо жити в чистішій планеті.

116 4

Feels like home... @clubpanorama

115 5

Flower inspo 🌺

69 4

Weekend vibes 😝

71 2

Привіт, літо 🥰

81 2

Літо 2020 🌬🌧☂️

67 2

❤️

125 4

Nighty-night))

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Austria to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

24.5K
-
0.10 %
Austria Basketball
57K
1K / post
0.02 %
Austria Art, Design
5.3K
-
0.90 %
Austria Bikini, Fitness, Gym
8.4K
-
1.20 %
Austria Video Games, Art, Piercing
27.2K
-
1.30 %
Austria Modeling, Fashion
11.8K
-
-
Austria Fashion, Lifestyle, Modeling
21.3K
174 / post
0.70 %
Austria Fashion, Shopping
4.5K
116 / post
0.03 %
Austria Fashion, Health & Fitness, Celebrities
4.4K
-
18.30 %
Austria Travel, Photography
48.2K
1K / post
9.50 %
Austria Lifestyle, Fashion, Cooking, Food & Drink, Health & Fitness
23.5K
-
0.10 %
Austria Fashion, Styling, Modeling
37.4K
-
3.20 %
Austria Travel
16.1K
-
1.30 %
Austria
1.5K
-
3.20 %
Austria Modeling, Fashion, Travel
56.5K
-
-
Austria Fitness, Modeling, Gym