Holkazletne's Instagram Audience Analytics and Demographics

@holkazletne

Czech Republic

Environmental technology student at @vschtpraha @otevrenaveda ambassador 💌 Nový díl podcastu (ČESKO vs KOREA):
kou▓▓▓▓▓@gmail.com
Czech Republic
25–34

Business Category

Creators & Celebrities

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF HOLKAZLETNE

48.1% of holkazletne's followers are female and 51.9% are male. Average engagement rate on the posts is around 13.60%. The average number of likes per post is 4395 and the average number of comments is 26.

Holkazletne loves posting about Fashion.

Check holkazletne's audience demography. This analytics report shows holkazletne's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
32,268
Avg Likes
4,395
Avg Comments
26
Posts
557
Global Rank
256,253
Country Rank
454
Category Rank
180

GENDER OF ENGAGERS FOR HOLKAZLETNE

Female
48.1 %
Male
51.9 %

AUDIENCE INTERESTS OF HOLKAZLETNE

  • Travel & Tourism 61.59 %
  • Beauty & Fashion 59.20 %
  • Photography 46.60 %
  • Fitness & Yoga 45.22 %
  • Business & Careers 44.41 %
  • Art & Design 44.17 %
  • Pets 35.73 %
  • Luxury Goods 34.72 %
  • Clothes, Shoes, Handbags & Accessories 33.30 %
  • Cars & Motorbikes 30.29 %

RECENT POSTS

5,237 42

Přání k svátku - pandemic edition Děkuju všem za zprávy a zároveň přeji i já všem Terezkám všechno nejlepší! ❤️ Ať nemáte covid a tak. To přeju rovnou i všem neTerezkám.

4,652 20

Tohle je asi patnáct let stará fotka s mojí babičkou. Za těch patnáct let si prošla vším možným i nemožným, několikaměsíčními hospitalizacemi a nemilými predikcemi od doktorů, ale přes to všechno tady s námi pořád je a já jsem za to neuvěřitelně vděčná. Letos se o ni bojím ale víc než kdy jindy. Nedávno musela znovu do nemocnice, kde byla opět hospitalizována. Teď už je naštěstí v pořádku doma, ale jímá mě hrůza z představy, že by se tohle celé odehrálo třeba teď. A nebo za týden, dva, až začne úplně kolabovat zdravotnický systém. Já se covidu bát nemusím, protože jsem mladá a zdravá, ale je spoustu lidí, co těmihle dvěmi výhodami nedisponují a při nakažení potřebují lékařskou péči. S tím, jak se nám daří promořování, se nemocnice zaplňují rychlostí blesku. V březnu šel každý nemocný doktor do karantény a spolu s ním pomalu půlka nemocnice, “kdyby náhodou”. Dneska si to nemůžeme dovolit a nakažení zdravotníci tak leda vyfasují respirátor a pracují dál. Bez téhle jejich oběti by byly nemocnice v háji už dávno. První vlnu jsme zvládli, druhou těžce projíždíme. Díky exponenciálnímu růstu hospitalizovaných lidí s covidem (swipněte pro graf) je jen otázka času, kdy dojde k přeplnění nemocnic. Nešťastné příběhy z Itálie, kde se před půl rokem museli rozhodovat, komu poskytnou zdravotní péči a komu ne, se můžou stát i naší realitou. A první na seznamu, na koho by se v takovém případě nedostala zdravotní péče, jsou senioři: naše babičky a dědečkové. Prosím, prosím, prosím vás, nenechme to zajít tak daleko. Covid není tak velký strašák, jakého z něj nějaká média dělají a fakt se nemusíme bát chodit ven, ale zase to nepodceňujme. Nosme roušky, dodržujme rozestupy, dbejme na hygienu, posilujme si imunitu, chovejme se zodpovědně = #zachraňmeČesko

3,788 54

Mám novinku! Chtěla jsem vám to říct už dřív, vlastně jsem to plánovala tak nějak ku příležitosti imatrikulace, ale v ten den se mi zrovna stala ta dopravní nehoda a tak jsem samosebou měla jinačí priority. Teď už jsem zase zaběhlá v normálních kolejích a tak nastal čas se konečně podělit, takže: měním školu! Spoustu z vás to asi nezajímá, ale vím, že jsou tu i tací, kteří mě sledují i kvůli tomu, že sdílím svůj studentský život. Na tom se teda nic nemění, ba naopak, protože se chci víc zaměřit na sdílení průběhu studia a studijních tipů, ale změnilo se jen mé zaměření a s ním i celá škola. Pro ty, kdo neví, tak jsem teď ukončila první ročník na Univerzitě Karlově, kde jsem studovala biochemii. Jak je asi cítit i z mého instagramu, tak jsem se začala směřovat víc k ekologii a environmentálním problémům a přesně proto jsem se rozhodla přejít na Vysokou školu chemicko-technologickou, kde budu toto zaměření studovat. A vlastně už pár týdnů studuju :) Jak moje studium na Karlovce, tak to na VŠCHT, patří mezi chemické obory. Na Karlovce jsem strávila pouze rok a na VŠCHT jsem teprve chvíli, ale blíží se datum podávání přihlášek a kdybyste se někdo mezi těmito školami rozhodoval, tak vám ráda řeknu, co kde jak funguje a můžu se vám pokusit pomoct s výběrem, co by vám sedlo lépe. Jestli máte nějaké dotazy na mé minulé či budoucí studium, tak jsou vám komentáře i mé DMs otevřeny ☺️ To je vše, co jsem vám chtěla dneska říct. Teď se jdu zase ponořit do distanční výuky, je to peklo 😁

4,617 27

Jak jste si (snad) všimli, tak se tu snažím věnovat ekologii, udržitelnosti a podobnejm *ekobiopinda alert* srandám. Cílem mých postů není vám říkat, že děláte něco špatně, nebo vás nutit se cejtit blbě, že jste něco nevěděli. Žádnej učenej z nebe nespadl a je tedy naprosto v pohodě, že je pro vás něco novinka. Já se o tyhle věci aktivně zajímám a kolikrát jsem něco taky nevěděla, dokud jsem si to nedohledala při psaní postu a pořád je toho určitě spousty, co ještě nevím. Proto se tu snažím vytvořit místo, kde se nebude nikdo navzájem soudit a to jak za vědomosti, tak za to, že někdo dělá něco jinak. Je tisíc cest k udržitelnějšímu životu, ale každému může vyhovovat jiná a nemyslím si, že má kdokoliv právo někomu jinému kecat do jeho rozhodnutí. Pro mě je nejdůležitější vám poskytnout informace a pak už je čistě na vás, jak s nimi naložíte. Z druhé strany mince: Tohle moje “zaměření” s sebou pro mě nese určitou pomyslnou zodpovědnost a tak se vám tu snažím sdílet hlavně věci, kterými vám chci jít příkladem. To ale neznamená, že jsem perfektní. Nejsem. Snažím se chovat co nejlépe, ale rozhodně nejsem nadčlověk s nulovou uhlíkovou stopou. Postupuju krok po krůčku, tak, jak mi to možnosti a vlastní přesvědčení dovolí. Do ničeho se netlačím, prostě se jen vzdělávám a ony ty změny pak přicházejí nějak samy. A doufám, že se mi daří držet tenhle vibe i v tom, jak věci předávám dál. Kdybyste měli nejasnosti v tom, jaké jsou moje postoje k jednotlivým věcem a co dělám a nedělám a zajímalo by vás to, tak klidně můžete napsat do komentářů. To, že sem ty věci netlačím, neznamená, že mám problém s tím cokoliv přiznat ☺️ A kdybyste měli jakékoliv jiné tematické dotazy, tak sem s nimi ❤️

3,153 11

Dneska je první Mezinárodní den povědomí o plýtvání jídlem a jelikož momentka Vincenta z dob, kdy jsem ještě jedla salámovou pizzu, je pravděpodobně poutavější, tak ji zneužiju pro přilákání pozornosti :——)) Koho by zajímalo víc informací ohledně téhle tématiky, tak si může projít můj výběr stories “z ekologie”, kde najdete odkazy na tématické posty. Zároveň se můžete podívat na dnešní stories @jitkanovackova a nebo post @zachranjidlo, kteří mi poskytli zajímavý výzkum, který si tu od nich dovolím citovat: “V Brně bylo provedeno měření, které ukázalo, že obyvatelé tamních sídlišť vyhodí do popelnic průměrně 33 kilogramů potravin ročně. Zajímavé je, že sami odhadují, že jejich odpad čítá asi jen 4 kg ročně. I v České republice je přitom téměř milion lidí ohrožen chudobou. V rámci světových měřítek jsme sice v dobré situaci, ale i tak zde stále žije velké množství lidí, kteří si nemohou dovolit teplou stravu několikrát týdně. Podle Evropské komise přitom v EU ztratíme či vyhodíme potraviny v hodnotě neuvěřitelných 149 miliard eur.” Vůbec jsem nestíhala, takže se omlouvám, že to dneska beru jen takhle stroze. Pověnujeme se tomu ještě v dalších postech, žádný strach :)

7,153 59

Dneska mám své 21. narozeniny a to znamená jediné - můžu legálně pít v USA. Ne, že bych se tam chystala (a nebo tam vůbec teď mohla lol), ale víte co. Milník.

3,675 16

(Skoro) každej funguje líp, když se blíží deadline. Tohle je ale trochu horší deadline, než zkouška ve škole či uzávěrky v práci. Odpočet, který vidíte na fotce, jsou tzv. klimatické hodiny (The Climate Clock) a týká se všech z nás. Že existuje globální oteplování už všichni víme. A co vlastně může způsobit? No, to je fakt dlouhej seznam. Je nutný si uvědomit, že celá Země je jeden velkej ekosystém, kterej funguje za určitých podmínek a když se ty podmínky změní, tak to, co nějak fungovalo za původních podmínek, už vůbec fungovat nemusí. Problém je, že ti, kdo v nových podmínkách nebudou moct fungovat, jsme i my. Tání ledovců a permafrostu (permanentně zmrzlá půda, která je například na Sibiři) vede k zvedání hladiny oceánů, změně počasí a v neposlední řadě k uvolnění plynů, kterým ledová vrstva bránila uniknout do atmosféry. Je sice hezký, že se teď začíná řešit omezování produkce oxidu uhličitého, ale těch skleníkových plynů je víc a třeba takovej metan, kterej si chilluje pod tajícími ledy, je pro globální oteplování 20x horší, než oxid uhličitý. A že ho je v tý zemi fakt hodně. Všechny tyhle a další drobný i velký změny budou mít následky v podobě výrazných změn počasí, vymírání rostlinných i zvířecích druhů a omezování možných obytných oblastí. A co že jsou ty hodiny? To je odpočet doby, která nám zbývá na to udělat nějaké razantní změny a zpomalit náš vliv na celou tuhle nehezkou situaci, než bude pozdě. Sedm let.

7,550 6

Pár fotek našeho třpytivého girlgangu na @lafluenceapp party minulý týden ✨

9,153 60

POV: Fiona married Lord Farquaad instead of Shrek and then had a baby with him.

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Czech Republic to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

22.8K
1K / post
0.06 %
Czech Republic Health & Fitness, Cooking, Food & Drink, Humor, Education
19.4K
-
0.03 %
Czech Republic Styling, Hair Salons
19.9K
-
7.80 %
Czech Republic
13K
-
9.00 %
Czech Republic Fashion
1.1K
149 / post
10.90 %
Czech Republic Film, Music & Books, Photography, Nature & Outdoors
23.8K
-
8.90 %
Czech Republic
8.5K
-
5.10 %
Czech Republic Travel, Adventure, Photography
84.4K
-
2.70 %
Czech Republic Basketball, Travel
2.6K
-
3.20 %
Czech Republic Fashion
28.3K
-
0.04 %
Czech Republic
84.1K
2K / post
7.50 %
Czech Republic Lifestyle, Fashion, Fitness
3K
199 / post
2.90 %
Czech Republic Travel, Photography
40.5K
-
2.40 %
Czech Republic Fashion
1.5K
187 / post
4.50 %
Czech Republic Health & Fitness, Cooking, Food & Drink
1.3K
270 / post
-
Czech Republic Film, Music & Books, Celebrities, Technology