Fioridardha's Instagram Audience Analytics and Demographics

@fioridardha

Albania

Author of the investigative satirical broadcasting "BOOM" - RTV ORA TV Hostess Zoti para dhe ne pas tij! 🙏🏻
dar▓▓▓▓▓@gmail.com
+35▓▓▓▓▓01
Albania
25–34

Business Category

Content & Apps

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF FIORIDARDHA

68.3% of fioridardha's followers are female and 31.7% are male. Average engagement rate on the posts is around 0.90%. The average number of likes per post is 1104 and the average number of comments is 19.

Check fioridardha's audience demography. This analytics report shows fioridardha's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
122,771
Avg Likes
1,104
Avg Comments
19
Posts
984
Global Rank
236,505
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR FIORIDARDHA

Female
68.3 %
Male
31.7 %

AUDIENCE INTERESTS OF FIORIDARDHA

 • Beauty & Fashion 69.45 %
 • Art & Design 47.28 %
 • Business & Careers 45.87 %
 • How-to & Style 42.06 %
 • Entertainment 37.13 %
 • Clothes, Shoes, Handbags & Accessories 32.18 %
 • Travel & Tourism 31.92 %
 • Fitness & Yoga 31.62 %
 • Luxury Goods 31.46 %
 • Home & Garden 31.02 %
 • Sports 30.30 %
 • Restaurants, Food & Grocery 29.77 %
 • Cars & Motorbikes 29.51 %

RECENT POSTS

855 8

Kam vendosur që herë pas here në profilin tim, t'u jap mundësi bizneseve dhe personave që ushtrojnë profesione të ndryshme, që për 24 orë të reklamojnë aktivitetin e tyre në hapësirën time virtuale FALAS! Në përditshmëri unë nuk publikoj dhe nuk sugjeroj produkte, shërbime dhe vende që nuk i kam provuar dhe frekuentuar vetë më parë, sepse dua të jem përherë korrekte me ndjekësit. Ndaj, duhet te sqaroj, se në 24 orët e "projektit" PUBLIKIME FALAS, do të postohen biznese, aktivitete dhe shërbime që kanë nevojë të promovohen, pa patur më parë një komunikim/takim të drejtpërdrejtë me mua. Më dërgoni në privat emrin e faqes suaj (aktivitetit) që keni dëshirë të reklamoni dhe një tekst të shkurtër shoqërues. Publikimet do të nisin ditën e shtunë (5.10.2019) dhe do të qëndrojnë 24 orë në story. Uroj të jem e mbarë për ju! 😊🙏 #fioridardha #loveyou ❤

1,411 19

E them përherë: "Sikur të kishte gojë e shkreta pasqyrë e zyrës sime..." 😉 #work #alldayatwork #today #office #tv #rtvora #boom #october #autumn #mood #loveyourself #beyourself #bepositive #shoes @unicboutique_

1,418 14

Po kaloi dita e hënë mirë, iku java... 😉 #ihatemondays #mondaymood #lastdayofseptember #beyourself #bepositive #bereal #dontforgettosmile #work #tv #selfie #tirana #albania #fioridardha

879 15

Kur flasin keq për Ty... ATA: "Hë moj, se kushedi si është gjendur, se filani/filania nuk është tip që flet për të tjerët. Nuk e ka patur me të keq. Pse e bën kaq të madhe? Mos u kap kot tani..." . . . Kur flasin keq për Ata... ATA: "Uh, ndyrësira! Llapaqeni/a dreqit! E ka parë veten ndonjëherë ai/ajo? Unë çfarë s'kam bërë për surratin e tij/saj. Paska gojë dhe flet? Njeri i poshtër! Hë, se ia tregoj unë..." . . . Ju ftoj të gjeni moralin e "fabulës"! 😉 Fundjavë të bukur! ❤ #beyourself #beoriginal #fioridardha #weekend #albania

1,449 23

Tregohu i/e drejtpërdrejtë, thuaje hapur dhe troç atë që mendon dhe do shohësh sa do të të "duan"... 😉 #beyourself #beoriginal #dowhatyoulove #saywhatyouthink #bereal #dontforgettosmile #dontbeliveeverythingyousee #fioridardha #bebrilliant #swarovski #italoptik #sunglasses #opticalsunglasses #karenwalkersunglasses

1,188 10

Jo po "fake news", jo po "lufta për klikime", jo po "gazetaria e mirfilltë"... etj, etj... Ehaaaaa... jetojmë në kohë ku askush nuk kursen askënd dhe ku gjithkush është gati të bëjë gjithçka! E përse? Që të klikohet praaaaaa! Kam parë se si edhe gazetarë që i konsideron miq e shokë/shoqe, kanë shfrytëzuar e shfrytëzojnë edhe momentet e vështira të personave me profil publik (edhe të miat) duke "gatuar" shkrime kot (pa asnjë lajm të vërtetë brenda), vetëm e vetëm për të "vjelë" klikime. Para klikimeve thuajse të gjithë dorëzohen (edhe ata që i thonë vetes - profesionistë). Artikujt skandalozë, me lajme të rreme, duhen dënuar padiskutim, por moral të mos shesë askush (flas për njerëzit e medias), se askush nuk është i kulluar. Kush më shumë dhe kush më pak, në një moment të gjithë kanë gabuar. Personazhet publikë duhet thjesht të tregohen indiferente dhe mos ta ngarkojnë veten me energjinë negative të çdo artikulli që lexojnë për veten online. Ndërsa publiku, le t'i lexojë nëse ka dëshirë, por të mos harrojë se jo çdo gjë që fluturon hahet! 😉 #fakenews #fakepeople #realjournalism #professionaljournalism #dontbeliveeverythingyousee #fioridardha

713 1

Kohë hidesh/xinxifesh ka qenë edhe 4 vjet më parë kur është shkrepur kjo foto! 😊 #september #autumn #village #fermauka #albania #fioridardha

1,792 42

Pas shkrepjes së kësaj fotoje, krisi shiu... 😉 #beforetherain #lovethiscolor #longhair #work #tv #fioridardha

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

54.7K
-
1.20 %
Albania Fashion, Modeling, Lifestyle
22.3K
-
4.70 %
Albania
1.8K
-
-
Albania
25.2K
-
0.20 %
Albania
38.1K
-
-
Albania Soccer
3.5K
45 / post
5.00 %
Albania
44K
1K / post
0.80 %
Albania Art, Design, DIY & Crafts, Education
6.7K
637 / post
0.10 %
Albania Celebrities, Animals & Pets, Health & Fitness
7.2K
300 / post
0.04 %
Albania Fashion, Hair & Beauty, Celebrities, Health & Fitness
37.4K
-
-
Albania Modeling
8.7K
114 / post
6.40 %
Albania Celebrities, Technology, Film, Music & Books
40.7K
-
0.20 %
Albania Design, Interior Design
123.4K
-
1.50 %
Albania Modeling
9K
67 / post
5.50 %
Albania Photography, Travel, Nature & Outdoors, Architecture, Technology
27.1K
-
1.10 %
Albania Travel, Photography