Estrada_shqiiptare's Instagram Audience Analytics and Demographics

@estrada_shqiiptare

Albania

For promotion DM us đŸ“„ Video e re ne yotube 👇
est▓▓▓▓▓@gmail.com
Albania
18–24

Business Category

Content & Apps

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF ESTRADA_SHQIIPTARE

58.1% of estrada_shqiiptare's followers are female and 41.9% are male. Average engagement rate on the posts is around 0.60%. The average number of likes per post is 1168 and the average number of comments is 10.

Check estrada_shqiiptare's audience demography. This analytics report shows estrada_shqiiptare's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
195,979
Avg Likes
1,168
Avg Comments
10
Posts
2,102
Global Rank
148,769
Country Rank
305
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR ESTRADA_SHQIIPTARE

Female
58.1 %
Male
41.9 %

AUDIENCE INTERESTS OF ESTRADA_SHQIIPTARE

 • Beauty & Fashion 59.02 %
 • Business & Careers 54.24 %
 • Art & Design 50.78 %
 • Fitness & Yoga 37.40 %
 • Entertainment 35.45 %
 • Luxury Goods 34.89 %
 • Cars & Motorbikes 33.94 %
 • Music 32.72 %
 • Books and Literature 32.62 %
 • Sports 31.60 %
 • Travel & Tourism 31.12 %

RECENT POSTS

836 3

Besi & Xhensila ❀❀

97 6

@blej_bio Ofert Merr dy me ofert HEMANI krem i cili po bĂ«n mrekulli pĂ«r shĂ«rimin e reumĂ«s kyqĂ«ve dhe shumĂ« sĂ«mundjeve tjera. Sasia:50gr PËRFITIMET: ➡ShĂ«ron dhimbjet e gjujve brrylave tej, ➡ShĂ«ron dhimbjet e shpinĂ«s (LehtĂ«son dhimtĂ«n e unazave, boshtit kurrizor etj, ➡ShĂ«ron dhimbjet e pĂ«rgjithshme nĂ« kyqe, ➡ShĂ«ron nĂ« veqanti dhimbjet e eshtrave, ➡Rekomandohet qĂ« tĂ« pĂ«rdoret pas ushtrimeve fizike (Ushtrimeve sportive nĂ« pĂ«rgjithĂ«si) ose edhe sipas nevojĂ«s, ➡ShĂ«ron reumatizmit nĂ« pĂ«rgjegjs, ➡Liron qarkullimin e gjakut nĂ« vendet ku bĂ«het masazh me kĂ«tĂ« krem, ➡ShĂ«ron edhe parandalon migrenen dhe dhembjen e kokĂ«s, ➡Ju jep forc muskujve ➡U jep banĂ« maszh muskujve ➡ShĂ«ron dhimbjet qĂ« rrin nje vend dhe ato qĂ« levizin ➡ShĂ«ron dhimbjet e krahĂ«ve, qfaĂ«s

212 3

Qaj per dobesim, baze bimore, pa efekte ansore. Te vetmit dristibutor me qaj origjinal @esillaa.ch_official Perfaqesuese per Kosove Shqiperi @luljetashalaofficial

1,174 229

Tayna apo Rina ? Voto ne koment 💬👇

134 15

@blej_bio 🍃"AMINA"- VENA-CURE 🍃 KREM I GISHTËNJËS SË EGËR PËR KAPILAR Pasi tĂ« mĂ«soni pĂ«rfitimet e kĂ«saj kreme natyrale nuk do tĂ« pĂ«rdorni kremra tĂ« tjera dhe ju do t'i jepni lĂ«kurĂ«s vlerĂ«n dhe rĂ«ndĂ«sinĂ« e nevojshme me Vena-Cure Krem. PËRFITIMET: -Jep freski lĂ«kurĂ«s✔ -ShkatĂ«rron kapilarĂ«t✔ -ShkatĂ«rron pamjen e venave✔ -Eliminon rrudhat nga shkaqet e venave✔ -PĂ«rshpejton qarkullimin e gjakut✔ -ËshtĂ« e mirĂ« pĂ«r sĂ«mundjet reumatike✔ - Kuron djegĂ«jet duke eliminuar shenjat. -ShumĂ« efektiv pĂ«r qarjet e duarĂ«ve dhe kĂ«mbĂ«ve. -Ofron shĂ«rimin mĂ« tĂ« shpejtĂ« tĂ« plagĂ«ve tĂ« hapura qĂ« gjenden nĂ« trupin tonĂ«âœ” -ËshtĂ« jashtĂ«zakonisht efektive nĂ« dhimbje tĂ« muskujve, dhimbje vaskulare✔ . -I dobĂ«shĂ«m pĂ«r ata qĂ« merren me sport pĂ«r kurimin e lĂ«ndimeve muskulare. PËRDORIMI NĂ«se do ta pĂ«rdorni kĂ«tĂ« krem nĂ« rajonin e variçeve, mjafton ta lyeni kremĂ«n dy herĂ« nĂ« ditĂ« nĂ« zonĂ«n e problemit. ËshtĂ« e mundur tĂ« shihet se venat me variçe janĂ« zhdukur kur pĂ«rdoren rregullisht. Mund tĂ« aplikohet dy herĂ« nĂ« ditĂ« nĂ« zonat me dhimbje nĂ« qafĂ«, dhimbje prapa, dhimbje tĂ« pĂ«rbashkĂ«t. NĂ«se ka bllokim nĂ« venĂ«, kjo krem Ă«shtĂ« e mjaftueshme pĂ«r tĂ« masazhuar zonĂ«n problematike. 🍃PĂ«rmbajtja e mentolit Ă«shtĂ« gjithashtu relaksuese.🍃

3,820 10

Elita Rudi me djalin 😍😍

920 7

Luana ❀

161 3

@blej_bio ILAÇ-KREM EKZEMES MAJASILIT PSORIAZËS DHE SËMUNDJEVE TË NGJASHME TË LËKURËS. Ilaçi100% bio natyral ndimon nĂ« shĂ«rimin e shpejt te tĂ« gjitha sĂ«mundjet dhe plagĂ«t e jashtĂ«me. Psoriaza, Ekzema , Skuqja e lĂ«kurĂ«s, Dermatiti janĂ« vĂ«rtetĂ« sĂ«mundje dhe gjendje jashtzakonisht tĂ« sikletshme. Ilaçi Ă«shtĂ« krejtesisht natyror dhe nuk ka asnjĂ« efekt anĂ«sor. ËshtĂ« shumĂ« efikas nĂ« kurimin e PlagĂ«ve tĂ« hapura, krisjes sĂ« lĂ«kures te kĂ«mbĂ«t dhe duart. NjĂ«kohĂ«sisht ndimon qe shumĂ« shpejt edhe nĂ« mbylljen e varĂ«s pas operimit. Ilaçi pĂ«rdoret suksesĂ«shem edhe te djegĂ«jet nĂ« trup dhe shum shpejt bĂ«n rigjenerimin e lĂ«kurĂ«s. Kush njĂ«her e provon tĂ« gjithĂ«ve ju rekomandon.

4,211 10

Graniti & Leonita ❀❀

1,086 3

Tayna ❀

3,097 14

Albatriti & Egzona me vajzen đŸ˜â€

239 22

@blej_bio SCAR SERUM - ELIMINON SHENJAT Scar Serum Ă«shtĂ« i pasur me gjalpĂ« Kakao dhe Vitamin E, qĂ« bĂ«nĂ« njĂ« kombinim tĂ« fuqishĂ«m pĂ«r tĂ« reduktuar tĂ« gjitha plagĂ«t qĂ« rezultojnĂ« nga operacionet, lendimet, djegiet nĂ« fytyrĂ« apo nĂ« trup. Scar Serim arrin shpejt dhe thellĂ« nĂ« lĂ«kur duke eliminuar çdo lloj qarje tĂ« lĂ«kurĂ«s. EFEKTET DHE DOBITË : - Zvoglon nĂ« maksimum shenjat e mbetura pas dĂ«mtimeve apo operacioneve. - Zvoglon matricat apo gropat nĂ« lĂ«kurĂ«. - Eliminon strijat dhe (qarjet e lĂ«kurĂ«s pas shtatĂ«zanis) - BĂ«nĂ« kurimin e vendeve ku shfaqen aknet dhe liat. - BĂ«ne kurimin e plagĂ«ve tĂ« rĂ«nda dhe tĂ« leta - Riaktivizion qĂ«lizat vdekura nĂ« lĂ«kurĂ«. - Rrit imunitetin e lĂ«kurĂ«s - Rrit vitaminat e lĂ«kurĂ«s - Hidraton lĂ«kuren - RigjallĂ«ron lĂ«kuren - Rinon lĂ«kurĂ«n etj... Porosit Online tel +383 45 510 611 (viber) -

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

212.8K
-
5.80 %
Albania Music, Singer, Songwriting
207.3K
761 / post
1.80 %
Albania Technology, Architecture
178.1K
-
0.20 %
Albania Events, Portraits, Photography
57.3K
-
6.50 %
Albania Photography, Modeling
160.2K
-
1.60 %
Albania
44.2K
-
4.70 %
Albania Fashion, Photography, Modeling
6.9K
-
1.00 %
Albania Coaching, Fitness, Training
3.1K
-
14.20 %
Albania Music, Singer, Entertainment
22.3K
-
4.70 %
Albania
4.9K
139 / post
1.40 %
Albania Technology
38.7K
-
-
Albania Fashion
74K
-
3.50 %
Albania Modeling, Music, Actors
37.3K
-
0.70 %
Albania Modeling, Fashion, Music
49.9K
-
1.50 %
Albania Cars, Audi, Luxury
138.7K
-
-
Albania