Dyqantaxi's Instagram Audience Analytics and Demographics

@dyqantaxi

Albania

Produkte Online Çmimet më të mira Direct message 📬 📞 0682141111 #rroba #atlete #kepuce #elektronike #celular
kon▓▓▓▓▓@dyqantaxi.com
+35▓▓▓▓▓78
Albania
25–34

Business Category

Personal Goods & General Merchandise Stores

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF DYQANTAXI

32.9% of dyqantaxi's followers are female and 67.1% are male. Average engagement rate on the posts is around 0%. The average number of likes per post is 30 and the average number of comments is 1.

Check dyqantaxi's audience demography. This analytics report shows dyqantaxi's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
114,080
Avg Likes
30
Avg Comments
1
Posts
255
Global Rank
1,296,449
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR DYQANTAXI

Female
32.9 %
Male
67.1 %

AUDIENCE INTERESTS OF DYQANTAXI

  • Beauty & Fashion 60.32 %
  • Business & Careers 43.24 %
  • Cars & Motorbikes 41.32 %
  • Sports 40.76 %
  • Art & Design 39.38 %
  • Entertainment 31.84 %
  • Music 31.70 %
  • Luxury Goods 30.74 %
  • Travel & Tourism 29.78 %
  • Clothes, Shoes, Handbags & Accessories 28.82 %

RECENT POSTS

20 3

Friteze DSP Me madhesi kompakte. Permasat e kesaj Friteze DSP jane normale keshtu ju mundeson gjithcka qe ju nevojitet. Me Friteze DSP mund te pergatisni shumellojshmeri ushqimesh ne cdo kohe pa ndonje veshtiresi. Siguria juaj qendron ne rradhe te pare , ka nje shtrese mbrojtese te jashtme qe qendron e ftohte. Permasat jane shume kompakte keshtu qe ju mund ta ruani kete kudo ne kuzhine. Shporta e brendshme zhvendoset dhe lahet shhume lehte . Butonat e rrotullimit siper sherbejne per kontrollin e temperatures deri ne 200° C. Shkycje automatike kur koha arrin 0 . Mbrojtje nga mbinxehja. Zgjidh me mire & me lire , Dyqan Taxi ! Per Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0682141111 Transport ne te gjithe Shqiperine🚖 Paguaj kur merr porosine💰 https://dyqantaxi.page.link/fritezdsp #fritezedsp #friteze #kuzhina #pajisjekuzhine #dyqantaxi #blerjeonline #porosionline �

31 0

MiraScreen G9 Plus – Wifi Dongle Review Dizajn Elegant i permiresuar! Veshje mat dhe forma e saj idealizojne pamjen elegante. Projektuar ne nje madhesi kompakte e cila eshte e lehte per tu transportuar dhe pershtatur per perdorimin e saj me tekonologjine me te fundit. Vetem me nje klik mund te ndryshoni modalitetin e perdorimit per iPhone ne perdorimin per Android. Kaloni lirshem midis menyres Airplay dhe Miracast. Suporton Shumellojshmeri pajisjesh! MiraScreen G9 Plus suporton iOS 7.0 dhe pasardhesit e tij, Winodws 8.1 dhe me siper, macOS 10.9 dhe modelet me te rinj, Android 4.2. Gjithashtu mbeshtet perdorimin e Laptop dhe PC. Mund ta lidhni me telefonat inteligjent, laptop, projektor dhe pajisje te tjera te pajisura me porte HDMI. Lidhni Telefonin tuaj me HDTV fale MiraScreen G9 Plus ! Shihni gjithcka qe mban telefoni juaj me nje pamje kinematike. Kaloni kohe me familjen dhe miqte tuaj duke shijuar kinemane ne shtepine tuaj. Videot, fotot dhe filmat tuaj te preferuar ne nje ekran me te mire. Thjeshte lidheni kete dongle me televizorin tuaj HD dhe mund te shikoni permbajtjen nga nje Laptop. Tablet apo smartphone. MiraScreen G9 plus lojrat tuaja ne nje ekran me te madh! Perdorni telefonin tuaj si nje kontrollues per eksperience impresive ne lojerat tuaja. Shmangni dhimbjet e qafes duke pare gjate gjithe kohes poshte ne ekranin e telefonit tuaj. Lojrat telefonike perjetohen me mire ne nje ekran me te madh. Konsumi i ulet i energjise dhe nxehtesi e ulet jane nje tjeter avantazh i kesaj pajisjeje. Specifikat Marka: Mirascreen Modeli: G9 Plus Wireless WiFi Display Dongle 2.4G/5G CPU: Single Core AM8272 Dimensionet: 61*39*14mm Pesha: 23g Ngjyra: E Zeze Display Mode: Miracast, DLNA, Airplay Sistemet qe suporton: Mac, Android 4.2, iOS 7.0 dhe me siper, Windows8.1 Suporton: Audio, Photo, Website, Youtube, Hulu Plus, IDMB, Quickflix, Family on TV etj. Zgjidh me mire & me mire ne Dyqan Taxi! Per Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0682141111 Transport ne te gjithe Shqiperine🚖 Paguaj kur merr porosine💰 https://dyqantaxi.page.link/mirascreeng9plus #mirascreeng9 #g9plus #wireless #dyqantaxi #blerjeonline #porosionline #shitjeonline�

46 3

KAMERA NE FORME CELESI | KAMERA SPIUNE Kamera e padukshme . Nje nga kamerat me te mira spiune dhe regjistruese. Foleja e kartes MicroSD mbeshtet deri ne 32GB . Ju mund ta perdorni ate si nje mini DVR , nje aparat fotografik , nje webcam . Ky regjistrues me Mikro Kamer eshte nje videokamera Spiune . Ky regjistrues Micro Cam regjistron video ne kohe reale . Regjistrimet ruhen ne memorien e ndertuar ne USB deri ne 60 minuta . Bateria rimbushet nepermjet lidhjes USB te kompjuterit . Kamer spiune ne forme celesi | Blerje Online – Regjistrimi ne kohe reale ne formatin AVI 640×480. – Kamera ne formatin JPEG 1024×768 – Bateria e brendshme e ringarkueshme – Video me definicion te larte me ze ju lejon te shihni qarte se kush eshte. – Kamera Spiune me permasa 50mm (L) x 32mm (W) x13mm (H) Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi! Per Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0682141111 Transport ne te gjithe Shqiperine🚖 Paguaj kur merr porosine💰 https://dyqantaxi.page.link/kameraspiune #kameraspiune #kamerasigurie #kameraneformecelsi #kamera #dyqantaxi #blerjeonline #porosionline #dyqanonline�

39 0

Mi Camera , Kamera sigurie. Eshte nje pajisje e cila ka madhesi te vogel, dizajn unik dhe pershtatet ne çfaredo ambienti . Mund te perdoret per zyre, dhoma per konferenca, dhe per shfrytezim personal. Kamera punon me te gjitha modelet SmartPhone Mi Camera ka keto specifika: – Mund te perdoret si nje kamera e fshehte. – Kamera kryen edhe funksionin e nje kamere vezhgimi per zyra dhe shtepi ku ju gjithmone do te jeni ne dijeni per situaten e shtepise suaj . – Fale kesaj pajisje ju nuk do te humbisni asnje cast te gezimeve familjare, festave te ndryshme edhe nese nuk jeni aty. – Ka permasa te vogla dhe shume e thjeshte ne perdorim. – Mikrofon te integruar. – Mund ta vendosni kudo – Pamje profesionale – Mundeson pamje te qarte, madje edhe nese jeni afer kameres. Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi! Per Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0682141111 Transport ne te gjithe Shqiperine🚖 Paguaj kur merr porosine💰 https://dyqantaxi.page.link/micamerahomesecurity #kamerasiguriepershtepi #sistemesigurie #kameravezhgimi #siguria #tirane #blerjeonline #dyqantaxi #porosionline �

30 0

Powerbank Multifunksionale | Safety Tool. Powerbank Multifunksionale , eshte nje pajisje e vetme qe ju vjen ne ndihme me disa sherbime. – Thyen Xhamin e makines ne raste emergjente kur ju keni ngecur brenda saj . – Mbrojtje personale , dizajnuar me drite te forte dhe alarm. – 5200mAh bateri te nje cilesie te lart – Drite LED – Karikues Fast Charger -Suporton Smartphone iPhone,iPad,iPod,PSP,digital Camera Zgjidh me mire & me lire , Dyqan Taxi ! Per Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0682141111 Transport ne te gjithe Shqiperine🚖 Paguaj kur merr porosine💰 https://dyqantaxi.page.link/powerbanksafetytool #Powerbank� #elektrikdore #elektrik #pajisjesigurie #karikues #dyqantaxi #blerjeonline #dyqanonline #porosionline

33 0

Regjistrues DVR per makine | https://dyqan.taxi Regjistrues DVR per makine nje pajisje kombinim i teknologjise vizive dhe asaj audio. Instalimi eshte i thjeshte, mjafton te lidhni pajisjen qe ajo te nise te punoje.Punon ne te gjitha markat e makinave. Udhetoni te sigurte duke regjistruar cdo cast me ane te ketij regjistrues per makine. -Ne ekran paraqitet distanca, drejtimi dhe imazhi -Gjithashtu ky regjistrues permban ze qe raporton distancen e udhetimit -Zhurma e alarmit per parkim te sigurte dhe te sakte Regjistrues / Specifikimet : Tensioni: 12V-24V Bateria: 200mAh Frekuenca: 50Hz/60Hz Formarti fotos: JPEG Formati Video: H.264, Audio:ACC Regjistrues me ekran: 4.3 inch Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi ! Per Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0682141111 Transport ne te gjithe Shqiperine🚖 Paguaj kur merr porosine💰 https://dyqantaxi.page.link/dvrmakine #kamera #kamerapermakine #regjistruesmakine #porosionline #dyqantaxi #kamerasigurie #blerjeonline�

25 0

Wireless Camera , Kamera sigurie | Mi Camera HD. Eshte nje pajisje e cila ka madhesi te vogel, dizajn unik dhe pershtatet ne çfaredo ambienti. Mund te perdoret per zyre, dhoma per konferenca, dhe per shfrytezim personal. Wireless Camera ka keto specifika: – Mund te perdoret si nje kamera e fshehte. – Kamera kryen edhe funksionin e nje kamere vezhgimi per zyra dhe shtepi ku ju gjithmone do te jeni ne dijeni per situaten e shtepise suaj . – Fale kesaj pajisje ju nuk do te humbisni asnje cast te gezimeve familjare, festave te ndryshme edhe nese nuk jeni aty. – Ka permasa te vogla dhe shume e thjeshte ne perdorim. – Mikrofon te integruar. – Mund ta vendosni kudo – Kend Shikimi 130° – Pamje profesionale – Mundeson pamje te qarte, madje edhe nese jeni afer kameres. Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi! Per Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0682141111 Transport ne te gjithe Shqiperine🚖 Paguaj kur merr porosine💰� https://dyqantaxi.page.link/micamerahd #kamerasigurie #kamerapershtepi #sistemesigurie #tirane #kameravezhgimi #dyqantaxi #blerjeonline #porosionline

32 0

Karikues per makine Universal | Remax Car charger Car Charger i cili i perket nje teknologjie optimale te karikimit . Karikues per makine me mbrojtje optimale kunder mbinxehjes, mbitensionit dhe mbirrymes. Ky karikues per makine punon me iPhone, Nokia, Samsung, LG, Blackberry dhe shume marka te tjera.Karikues Shume praktike. Karikoni telefonin tuaj pa patur nevoje per karikuesin e zakonshem. Car charger Model : RCC201 Input: DC12-24V Output1: 5V-1000mA Output2: 5V-2100ma Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi ! Per Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0682141111 Transport ne te gjithe Shqiperine🚖 Paguaj kur merr porosine💰� https://dyqantaxi.page.link/karikuesuniversalremax #karikuesmakine #karikuesremax #2portausb #makina #dyqantaxi #blerjeonline #porosionline #shitjeonline

26 0

Kasetofon per makine | Ekran dixhital | Kasetefoni qe ju sjelle muzike cilesore ne makinen tuaj | Music Mp3 player i cili ruan me besnikeri detajet e zerit pa i shtremberuar ato. Porte Usb per te degjuar playlist-en tuaj te preferuar. Shkarko muzike dhe transferoj ne usb -ne personale. Krijoni vet ju playlist -en personale me muziken tuaj te preferuar dhe lereni te jete shoqeruesi juaj perfekt ne udhetimet me makine. Bas me i plote dhe me i thelle, rritje ne cilesine e zerit, qartesi te instrumenteve dhe detaje te pasura. Rizbuloni muziken tuaj me kete shkarko muzike dhe degjoje ne nje tingull te vertete qe do te preke shpirtin tuaj. Radio FM thjesht shkoni ne stacionin qe doni te degjoni. Rrotullim 360 grade dhe ne cdo levizje kanal i ri radiofonik qe do te thote muzike dhe lajmet me te reja per ju. Informohuni cdo cast me te rejat me te fundit ne cdo fushe. Beni diferencen ne makinen tuaj | Vecorite MicroSd Card per te zgjeruar memorien pertej kufijve. Imazhe, muzike, video pa fund, por jo vetem kaq. Lidheni kasetofonin me pajisjen tuaj Smartphone me ane te Bluetooth jo vetem qe mund te degjoni muziken, video dhe cdo gje tjeter qe telefoni juaj disponon. Vetem me nje prekje mbi telefon dhe komunikoni lirshem me te afermit tuaj. Lidhja Bluetooth operon ne distance te mjaftueshme per tju krijuar hapesire levizshmerie per ju. Rrotulloheni telefonin 360grade dhe vendoseni kudo ne makine lidhja me kete Kasetofon Dixhital nuk humbet. Specifikat Me ekran me madhesi 7” me touch screen Lidhet me Bluetooth Pranon audio MP3/WMA/WAV/FLAC/OGG/APE Funksioni i mbylljes VGA. Radio FM, lexues USB / SD Suporton 7 gjuhe te ndryshme Kasetofon per makine me ekran 7 inch dixhital Altoparlant pa duar Bluetooth Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi! Per Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0682141111 Transport ne te gjithe Shqiperine🚖 Paguaj kur merr porosine💰 https://dyqantaxi.page.link/kastetofonmeekran #kasetofonpermakine #kastetofdixhital #kasetofon #kasetofon7inch #mp3player #muzike #dyqantaxi #blerjeonline #porosionline #shitjeonline �

27 0

Laps per heqjen e gervishtjeve ne makine | Fix it Pro | Car Mechanic Laps per heqjen e gervishtjeve ne makine . Gervishtjet e makines jane disa nga problemet qe ne i hasim me shpesh . Me ane te ketij lapsi nuk keni pse te shqetesoheni me per te tilla probleme. Teper i lehte per tu perdorur . Aplikojeni mbi gervishtjen dhe ne ne pak caste ajo nuk eshte me . Fshin gervishtjet ne makinen tuaj si me magji . Laps Fix it Pro Pen i shkelqyeshem per car repair , bicikleta dhe pajisje te tjera . Heq gervishtjet ne siperfaqe pa lene asnje shenje . Teper funksional ne te gjitha ngjyrat e makinave . Jep efekt ne pak sekonda . Laps Fix it Pro I thjeshte per tu perdorur Nuk dallohet aplikimi i tij Material jo toksik Material qe nuk zbehet lehte . Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi! Per Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0682141111 Transport ne te gjithe Shqiperine🚖 Paguaj kur merr porosine💰 https://dyqantaxi.page.link/lapspergervishtjet #lapspergervishtjet #makine #fshires #dyqantaxi #blerjeonline #porosionline #shitjeonline #makina�

23 0

Mbajtese Universale | Flourish Lama . Mbajtese universale per makine, ne kuzhine apo ku do qe ju keni nevoje. Praktike dhe ju ofron lehtesi perdorimi gjate kohes qe jeni duke udhetuar ne makine, apo duke kryer nje pune tjeter. Mund tíu pergjigjeni thirrjeve nderkohe qe jeni duke drejtuar makine pa asnje pengese. Mund ta vendosni ne kroskot ose ku mund tíu pershatet edhe ne timon. Mban te sigurt telefonin tuaj. Mund te perdoret dhe neper zyra si mbajtese te kornizave . Ka nje material te forte , fleksibel i cili mund te plotesoj e nevojat e vendeve te ndryshme . Lehtesisht e perdorshme E fiksuar dhe mbron telefonin tuaj ne menyre eficente nga tronditjet. Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi! Per Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0682141111 Transport ne te gjithe Shqiperine🚖 Paguaj kur merr porosine💰 https://dyqantaxi.page.link/mbajteseuniversaletelefoni #mbajteseuniversaletelefoni #mbajteseuniversale #mbajtesetelefoni #mbajtese #dyqantaxi #blerjeonline #porosionline #shitjeonline�

28 0

Freskuese Personale | Arctic Air | Ftohes Ajri Freskuese Personale qe ju lejon te krijoni zonen tuaj te rehatise personale. Ftohes i fuqishem i ajrit personal qe terheq ajrin e ngrohte nga dhoma permes filtrit te tij avullues te ujit. Mbush cdo hapesire me ajer te fresket dhe te paster. Freskuesi personal eshte nje kombinimi i kondicionerit, rregulluesit te lageshtise dhe pastruesit te ajrit ne nje pajisje te vetme. Me nje teknologji te avancuar Hydro-chill, shume e qete dhe me 3 funksione te ndryshme ventilimi ju do te keni ajer te fresket kudo qe ju deshironi ne zyre apo shtepi. Ftohes Ajri Arctic Air | Ftoh dhe pastron per nje ajer me te mire. Thjesht mbusheni me uje, futeni ate ne cdo prize standarte te murit ose USB port dhe shijoni freskine. Rezervuari me uje i mbushur me lehtesi zgjat deri ne 8 ore. Freksuese efektive dhe pa zhurme, ultra e qete. Disponon 7 ngjyra te ndryshme me zgjedhje te ciklit te ngjyrave. Dritat qetesuese naten e bejne kete Freskuese Personale te persosur per nje gjume te rehatshem. Drita e integruar LED mund te vendoset ne cilindo prej opsioneve te tij me 7 ngjyra. FRESKUESE PERSONALE ARCTIC AIR Ditet e nxehta te veres po afrojne dhe akoma nuk e keni gjetur zgjidhjen? Kondicioneri mund t’ju ndihmoje, por ta mbash ndezur gjithe diten kushton shume. Me Arctic Air i cili vjen me nje version te permiresuar dhe komapkt ju do te keni freskuesin tuaj personal ne çdo moment dhe sigurisht nuk do te shpenzoni shume para! Eshte nje domosdoshmeri per dhomen e gjumit, zyren, kuzhinen ku gatuani apo edhe studion tuaj te punes dhe shume me teper! Thjeshte mbushni depoziten me uje, vendoseni ne prize, shtypni butonin dhe relaksohuni e shijoni freskine per 12 ore me rradhe vetem me nje depozite uji. Teknologjia e avancuar Hydro-chill Zgjidh me mire & me lire, Dyqan Taxi! Per Porosi Online Kontaktoni ne : 📞0682141111 Transport ne te gjithe Shqiperine🚖 Paguaj kur merr porosine💰� https://dyqantaxi.page.link/arcticair #ftoheseajri #freskuesearcticair #arcticair #freskuesepersonale #dyqantaxi #porosionline #blerjeonline

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

3.4K
-
7.90 %
Albania
54K
-
0.30 %
Albania Modeling
41.9K
-
3.00 %
Albania Dance, Choreographer
38.8K
-
0.90 %
Albania Styling, Hair Salons, Balayage
197.3K
-
3.30 %
Albania
31.2K
-
0.01 %
Albania Fashion, Lifestyle
464.6K
-
3.50 %
Albania Modeling, Fashion
43.8K
-
-
Albania
22.2K
28 / post
0.10 %
Albania Travel, Photography, Nature & Outdoors, Architecture
423.7K
-
1.60 %
Albania
39.1K
-
0.20 %
Albania Jewelry & Watches
50.2K
-
1.80 %
Albania Modeling, Photography, Fashion
8.7K
407 / post
0.05 %
Albania Hair & Beauty, Celebrities, Fashion, Health & Fitness
3.2K
98 / post
0.03 %
Albania Film, Music & Books, Art, Humor, Celebrities
61K
-
1.20 %
Albania