Dao_fashion's Instagram Audience Analytics and Demographics

@dao_fashion

Albania

A girl should be two things CLASSY & FABULOUS! Trasporti Falas 🇦🇱
dao▓▓▓▓▓@gmail.com
Albania
18–24

Business Category

Creators & Celebrities

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF DAO_FASHION

76.4% of dao_fashion's followers are female and 23.6% are male. Average engagement rate on the posts is around 0.30%. The average number of likes per post is 359 and the average number of comments is 2.

Dao_fashion loves posting about Modeling.

Check dao_fashion's audience demography. This analytics report shows dao_fashion's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
94,431
Avg Likes
359
Avg Comments
2
Posts
3,458
Global Rank
772,607
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR DAO_FASHION

Female
76.4 %
Male
23.6 %

AUDIENCE INTERESTS OF DAO_FASHION

 • Beauty & Fashion 61.02 %
 • Art & Design 52.15 %
 • Business & Careers 51.47 %
 • Entertainment 39.50 %
 • Clothes, Shoes, Handbags & Accessories 36.37 %
 • Children & Family 32.92 %
 • Luxury Goods 32.63 %
 • Fitness & Yoga 32.05 %
 • Restaurants, Food & Grocery 31.83 %
 • Healthy Lifestyle 30.94 %
 • Sports 30.20 %
 • Books and Literature 29.86 %
 • Music 29.80 %

RECENT POSTS

1,961 25

❤️ My Fior ❤️ Foto live nga Te bukurat tona! Body gjendje ne ngjyre te zeze bardhe vishnje jeshile nude kafe Mase standarte 1 body 1800 leke 2 cope 2800 leke 3 cope 3500 leke

542 0

Mjafton nje mex ne inbox dua dhe une si xhupi Gretes dhe Ta-Da behet i joti! Best seller tek ne dhe nuk ka nje kliente qe te thote sme pelqen! Me te vertet ske ca mos ti pelqesh! Cilesi unike! Komplet llush brenda! Sasite e fundit gjendje! Mase SML Cmimi 5800 leke Posta falas

241 2

Pellushat me qimen e lemuar! Ne fund te galerise gjeni videon Reale te tyre! Jam shume e sigurt do ta pelqeni dhe kete! Qime e bute e lemuar Ngjyre gri me pellushin kaf Gri me pellushin e bardhe Xhins dhe pellushin bezhe! Mase SML Dm us

332 2

E gjithe veshja gjendje! Kostumi devese mase standarte ne ngjyrat pana gri dhe i zi! Pellushi me qimen e lemuar! Kujdes mos te ngaterroni me pellushin tjeter e postuar me pare! Dm us for more

176 0

Nderkohe te flasim pak per produktin me te kerkuar te dimrit! Per 3 dite ne Tirane vjen pellushi xhins me qimen keshtu si tek fotot! Nje nder produktet qe ja vlen cdo qindarke! Investim per veten! ————————————————- Karakteristikt e tij: Mase standarte ❤️❤️ Pellush brenda komplet edhe te pjesa kraheve! Mund ti hiqet pellushi dhe te perdoret edhe ne periudhe vjeshte dhe pranvere si xhakete e thjeshte! Pellush te duart dhe pjesa jakes qe mund ti hiqet! Super i ngrohte dhe shume ne mode!

375 0

if u want it you can have it Mjafton nje mex dhe ups u be i joti! All colors available Size SML

248 0

Black always on top! Mase SML gjendje! Bezhe i zi ulliri i kuq kaf bojqiell i bardhe! Zgjidh puffersin tend!

263 0

Heyyy babes! Shihni cfare kam per ju ketu 😇😇 Puffers back on stock! Produkti me i kerkuar ne inbox tashme vjen ne ngjyre bezhe dhe te zeze gjithashtu( 2 ngjyrat qe na mungonin heren e pare) Mund te behet i joti me nje sms ne inbox! Masat SmL gjendje

501 0

Mos eshte gje e shtune sot 👀👀

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

1.1K
34 / post
0.90 %
Albania
8.4K
121 / post
0.90 %
Albania Celebrities, Hair & Beauty, Fashion, Technology
14.8K
-
4.60 %
Albania
119.6K
-
1.20 %
Albania
12.6K
-
0.08 %
Albania Fashion
35.6K
-
0.10 %
Albania Soccer
375.3K
-
2.60 %
Albania Actors, Modeling, Fashion
41.6K
-
4.40 %
Albania
1.1K
53 / post
7.50 %
Albania Art, Design, Celebrities
37.1K
-
0.70 %
Albania Modeling, Fashion, Music
20.3K
-
-
Albania Modeling
13.6K
-
0.50 %
Albania Cars, Luxury
32.2K
-
0.30 %
Albania Photography, Events, Portraits
2.5K
63 / post
-
Albania Film, Music & Books, Celebrities, Technology
76.1K
311 / post
5.40 %
Albania Beauty, Art, Fashion, Hair & Beauty