Autotirana's Instagram Audience Analytics and Demographics

@autotirana

Albania

πŸ“Œ Reklamoni Automjetin Tuaj 🚘 πŸ“Œ Reklamoni Faqen ose Biznesin Tuaj Kontaktoni ne DM πŸ“₯ Whatsapp, Viber: +355696568483 πŸ“² #autotirana #shitblerjemakinash
nalβ–“β–“β–“β–“β–“@gmail.com
+35β–“β–“β–“β–“β–“83
Albania
25–34

Business Category

Auto Dealers

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF AUTOTIRANA

21.5% of autotirana's followers are female and 78.5% are male. Average engagement rate on the posts is around 0.70%. The average number of likes per post is 311 and the average number of comments is 1.

Autotirana loves posting about Cars, Audi, Luxury.

Check autotirana's audience demography. This analytics report shows autotirana's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
39,364
Avg Likes
311
Avg Comments
1
Posts
4,253
Global Rank
764,851
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR AUTOTIRANA

Female
21.5 %
Male
78.5 %

AUDIENCE INTERESTS OF AUTOTIRANA

 • Cars & Motorbikes 60.32 %
 • Beauty & Fashion 50.51 %
 • Luxury Goods 46.68 %
 • Sports 42.64 %
 • Music 37.68 %
 • Books and Literature 36.84 %
 • Fitness & Yoga 35.44 %
 • Business & Careers 34.03 %
 • Travel & Tourism 33.64 %
 • Art & Design 33.25 %
 • Movies and TV 31.83 %
 • Entertainment 31.53 %

RECENT POSTS

238 1

Benz S-Class 320 Nafte Kambio Automatike Ngjyre e zeze Timon Druri Sedilje lekure me sistem Siguracion full kasko i prer ne shtator kualidim i sapo ber Ne gjendje shum te mire 11.500 € 0672063001

144 0

Mercedes benc c200 evo 2006 Kamjo manuale 216 mij km Sendilje me memorje disqe 16 letra per 1 vit cmimi 3900 euro xhama te zinj ne leje +355 69 735 3649

193 1

Mercedes Benz C250 Benzin 1.8cgi (bëhet 100% gaz).Viti 2012. 110.000 km Goma Continental 2020. Sherbimet sapo bera. Dokumenta deri ne dhjetor. Xhama zinj mbrapa origjinal, para 5 vjet. Makine personale jo tregtar. Cmimi 13.500 euro. Cel: 0676129650

151 1

Audi A4 premium -2.0 benzin , Panoramik Vitit 2013i sapo ardhur nga kanadaja , Makina eshte super gjendje 198mij KM te Γ§ertifikuara , full option , disqe alumini me goma te reja michelin , pasqyrat elektrike me palosje , sistem audio , kamera , full sensore , , navigator , 6CDplayer , sendiliet elektronike me ngrohje , tapiceri lekure , ndezje me buton start , bluetooth & SDcard , telefon , tavan panoramik,abs , esp , Etj...Γ‡mimi me dogane te paguar. CEL: +355697077757

379 1

Shitet Audi A6 motori 2.8 fsi QUATTRO benzine gaz. Eshte model FACELIFT,model q fillon nga viti 2008 deri n 2011. Impianti i gazit STAG i montuar me 5 vite garanci (kosto1450euro). 230 mij km origjinale me liber sherbimesh ta kontrolloni ku t doni ju per vertetesine e tyre. Ne gjendje perfekte motorike dhe xhenerike (e gatshme per cadolloj prove). Goma 90% DUNLOP me disqe 19 inch s line. BLACK EDITION. Vaj filtra (CASTROL 5/30) i sapo nderruar. Bateri e re VARTA. Interiori gri S line shum i paster. Sensore parkimi para mbrapa q shfaqen n ekran. Perde origjinale dhe xhama t zinj origjinal. Sistem audio BOSE. Fenera dhe stopa LED (daytime lighting), xenon me drita adaptive q kthehen sipas rruges. Makina esht n gjendje perfekte. Cmimi i diskutueshem. Per info te tjera ju lutem vetem whatsap dhe viber nr: +355696516667 cmimi: 10.000€

438 1

CLS 320 SPORT PACKET FULL OPSIONE -MOTORR 3.2 NAFTE PA TAKS LLUKSI -VITI DHJETOR 2006-2007 -CLIMA 4 ZONALE -KAMBIO AUTOMAT 7G -SENSOR PARKINGU -ABS -ESP -SRS -SENSOR SHIU -SENSOR DRITE -DRITA AUTOMATIKE -FENER ANTIMJEGULL -FENER KSENO BI KSENO -KOMPJUTER BORDI -AUTO PILOT -KOMANDA NE TIMON -NAVIGATOR I MADH -SUSTEM GPS -TELEFON BLUETOOTH MERCEDES -SENDILJE ME LEVIZJE ELEKTRIKE -SALLON LEKURE E ZEZE -SENDILJE ME NGROHJE -XHAMA ELEKTRIK -PASQYRA ELEKTRIKE -PASQYRA ME PALOSJE AUTOMATIKE -TIMON HIDRAULIK -CELES ME THITHIE -MBYLLJE QENDRORE ME PULT -DISQE ALUMINI R20 AMG -LETRA TE PAGUARA MJETI ESHTE I ARDHUR NGA GJERMANIA ME TOKE 8 MUAJ QE PERDORET NE SHQIPERI GJENDJA E MJETIT ESHTE SUPER E MIRE NUK KA NEVOJ PER ASNJE LLOJ SHERBIMI MUNDESI NDERRIMI ME MJET ME VLERE ME TE VOGEL CMIMI 8700€ CEL 069 36 92 161

376 5

SUPER OKAZION MERCEDES BENZ E 320 (NAFTE ) EVO PER FIKSIMAXHIT VITI 2007 TAPICERI LEKURE NGJYRE BARDHE + TIMON DRURI & KONTROLL KU TE DESHIRONI MAKINES SAPO JANE BERE SHERBIME : VAJ & FILTRA MOTORRI , FERROTA , GOMA TE REJA ETJ ! MAKINA SHITET + MUNDESI NDERRIMI PER ME SHUME INFO πŸ“ž : 0672222099 CMIMI 5999 EURO PAK I DISKUTUSHEM + MUNDESI NDERRIMI KA CMIM TJETER

278 1

Marka - benz c-clas Forca mottorrike - 220 Lloji i kambjos- automatik Karburanti - diezel Viti i prodhimit -2012 Kilometrat-192mij Cmimi -diskutushem Nr i kontaktit- 0694777749 Pershkrim πŸ‘‰ super benz full opsion 40 kuaj te shtuar. panoram etj. #mercedesbenz #amg #tirana #autotirana

476 1

Audi A5 2.7 tdi 8g tronic,s -line 2x nga fabrika, viti 2009, interior s -line ,goma te reja 100 % disqe 20 inch me vlere 1800 euro β€˜ bokse boose, fener led inteligent,xenon bi-xenon,pilot automatik,climatronic bizonale,sensor shiu, ngjyre e zez black saphire, 230 mij km, cd changer 6 cd, targa me zgjedhje, xhama te zi me leje mbrapa ndersa xhamat e dyerve perpara i disponoj origjinal, xham i par me nuance lejla origjinal, letrat deri me 4 maj 2021.. makina eshte ne gjendje perfekte e gatshme per cfare do lloj prove nga ana juaj.. Cmimi 8900 euro i diskutueshem, cel : 0694089671 me nderrim ka cmim tjeter

183 0

Golf 5 1.9 naft vp fundi 2006 177 mij km orgjinale. Manual 6+R super gjendje Doga e paguar gati per targa Egateshme per cdo lloj prove!! Cel:0684314555

396 1

πŸ‡©πŸ‡ͺ MERCEDES BENZ EVO 280 CDI πŸ‡©πŸ‡ͺ Makina Eshte Full Option Viti 2006 ( Model Advangarde ) 231000 KM ( Te Verifikueshme ) Kambio Automatike 7G ( S - C - M ) F1 Ne Timon Sedile Individuale Me Ⓜ️ (Memorizim ) & Ngrofje Shum Te Pastra Me Ngjyre Te Individualit Perde Origjinale ( Nga Tapiceria ) Auto Hold Xhama Te Zi Te Certifikuar Per 5 Vite Navigator Profesional & ( Aux - Bluetooth ) Kseno Bixenon & Fener Inteligjent ( Dirtat Kthehen Sipas Timonit ) Senspor Parkimi Origjinal Ganxhe Elektrike Pasqyra Me Palosje & Antiverbim Disqe Te Modelit Sport ( 18 INCH ) Goma Te Reja ( General M + S ) Dokumenta Te Paguara Per Nje Vite Makina Eshte Shum e Paster Ne Gjendje Shum Te Mire Motorrike Dhe Xhenerike Γ‡mimi - 7.700€ ( I Diskutueshem ) Pasi Te Shihet Makina Kontakt - 069 476 8576

875 1

bmw 750i x drive..sapo ardhur me dogane..viti 2013..motori 4.4 benzine full..mundesi nderrim cmimi: 20900€ nr: 0694433730

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

24.7K
256 / post
1.90 %
Albania Film, Music & Books, Art
118K
-
8.30 %
Albania Music, Modeling, DJ
1.5K
223 / post
15.10 %
Albania
4.3K
103 / post
1.70 %
Albania Fashion, Celebrities, Hair & Beauty
16.9K
186 / post
2.20 %
Albania Celebrities
155.8K
-
0.60 %
Albania Photography
9.5K
319 / post
5.50 %
Albania Hair & Beauty, Celebrities, Fashion, DIY & Crafts
23.6K
-
0.70 %
Albania Modeling, Fashion
5.3K
-
6.00 %
Albania Fashion, Modeling, Travel
1.9K
-
3.30 %
Albania Events, Photography
6.6K
80 / post
1.00 %
Albania Cooking, Food & Drink
43.4K
-
0.10 %
Albania Design, Interior Design, Furniture
15K
-
0.60 %
Albania
70.7K
1K / post
2.10 %
Albania Fashion, Lifestyle, Styling, Celebrities, Design, Hair & Beauty
27.8K
-
3.20 %
Albania Music, Singer, Entertainment