Aulonamusta's Instagram Audience Analytics and Demographics

@aulonamusta

Albania

- Founder of @healthylicious_nfma dhe @ne_forme_me_aulonen -Author/tv host/Journalist -Influencer Dobesohu, shto peshe, tonifikohu nga shtepia ⬇️
aul▓▓▓▓▓@gmail.com
Albania
18–24

Business Category

Creators & Celebrities

StarNgage Profile

Free Promotion Count

4

Paid Campaign Count

2

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF AULONAMUSTA

70.8% of aulonamusta's followers are female and 29.2% are male. Average engagement rate on the posts is around 1.60%. The average number of likes per post is 5427 and the average number of comments is 95.

51.85% of the followers that engaged with aulonamusta regularly are from Albania, followed by United States at 7.41% and Italy at 7.41%. In summary, the top 5 countries of aulonamusta's posts engager are coming from Albania, United States, Italy, France, Germany.

Aulonamusta loves posting about Fashion, Modeling, Travel, Kids & Parenting, Humor, Food & Drink, Health & Fitness, Hair & Beauty, Film, Music & Books, Celebrities, Cooking.

Check aulonamusta's audience demography. This analytics report shows aulonamusta's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
325,981
Avg Likes
5,427
Avg Comments
95
Posts
4,572
Global Rank
74,967
Country Rank
106
Category Rank
44

GENDER OF ENGAGERS FOR AULONAMUSTA

Female
70.8 %
Male
29.2 %

AUDIENCE INTERESTS OF AULONAMUSTA

 • Beauty & Fashion 72.30 %
 • Business & Careers 47.76 %
 • Art & Design 47.71 %
 • Entertainment 38.10 %
 • Clothes, Shoes, Handbags & Accessories 36.01 %
 • Children & Family 32.31 %
 • Fitness & Yoga 32.06 %
 • Travel & Tourism 30.97 %
 • Movies and TV 30.07 %
 • Luxury Goods 29.81 %

AUDIENCE COUNTRIES OF AULONAMUSTA

 • Albania 51.85 %
 • United States 7.41 %
 • Italy 7.41 %
 • France 3.7 %
 • Germany 3.7 %

RECENT POSTS

3,031 39

E dini cili eshte momenti me i bukur i stervitjes? Pasi mbaroj dhe duhet te pi smoothin tim 😀😀 Kos, fruta (sipas preferencave) dhe dy perberesit qe nuk mungojne asnjehere, proteina dhe Superfoodi MACA nga @teutacompany Nuk e di sa informacion keni per Maca. Po per cfare me keni ju mua ketu 😀 Maca eshte bime e rritur ne familjen e rrepave ashtu si brokoli, lulelakra dhe lakra. Ajo rritet kryesisht ne vendet e Peruse qendrore dhe ka nje histori te gjate te perdorimit ne kulinari dhe medikamente. Per shkak te vlerave te saj ushqyese shume te larta dhe benefiteve qe ka ne organizem ajo kategorizohet si nje superushqim teper i shendetshem dhe i rekomandueshem. Disa nga te mirat e Maces jane: - Nxit energjine natyrale ne trup, tek meshkujt ndihmon ne rritjen e testosteronit ne menyre natyrale qe do te thote se rrit forcen dhe mundesine per te ngritur me shume pesha gjate stervitjes, poooor eshte perfekte dhe per vajzat pasi nxit djegien e kalorive. - Ndihmon ne forcimin e kockave. - Balancon hormonet - Rregullon sistemin imunitar - Rrit deshiren seksuale tek femrat dhe meshkujt. - Ndihmon ne procesin e ndertimit te muskujve (duket besoj 🤪🤪)

1,087 8

Ndryshimet nuk vijne brenda nates. Ndryshimet duan pune, vullnet dhe kohen e tyre qe te ndodhin. Nese vajza nuk do te kishte marre vendimin per te nisur @ne_forme_me_aulonen dy muaj me pare, tani do te vazhdonte te ishte 10 kg me shume. Por ja qe dy muaj me pare M. vendosi te nise kete rrugetim dhe eshte e bindur qe do t’i shkoje deri ne fund me vendosmeri, edhe pse rruges ka pasur dhe momente debulese, momente ku i eshte dorezuar tundimit, momente kur ka dashur te heqi dore. Por nuk e ka bere! Dhe ja ku eshte tani! Po ti cfare pret te besh ndryshimin e madh? Nese nuk ndihesh mire me kg e tu, me trupin tend, nese do te ndryshosh dhe te permiresohesh @ne_forme_me_aulonen te ndihmon ta arrish kete. Ndihu mire me veten, do ndihesh mire me gjithe boten! ❤️

4,952 47

Zemeeeer, darka eshte gati 😌😌😌🤣🤣🤣 Po ju o gra, cfare i keni bere burrit per darke? 😀

6,944 127

I doni ca ushtrime barku? I doni ju, i doni e dini une 😀 Ekzekutoni kater ushtrimet rresht, per 20-30 sekonda (ne varesi te takatit 🤣) secilin ushtrim, pa pushim ne mes. Pasi ti keni bere te katert rresht pushoni per 30 sekonda dhe filloni nga e para te kater ushtrimet. Perserisni kater raunde! Bejini save qe ti keni aty sa here qe t’ju duhen! ❤️

8,969 66

Po ju u ngrohet ne diell sot? 😀

1,195 13

He, po ti e ndave mendjen? Do t’i nxjerresh muskujt e barkut? 😍😍 Akoma s’e ke kuptuar qe nuk ka asgje te pamundur, qe mund te ndryshosh trupin tend duke u stervitur nga rehatia e shtepise tende, duke ndjekur nje regjim ushqimor aspak te veshtire, shume te shijshem dhe aspak te kushtueshem. Po vullneti? Ai vjen vete, sapo te shikoni rezultatet e para do jeni ju vete qe s’do te doni te ndaloni me 😍😍😍 @ne_forme_me_aulonen eshte shnderruar ne komunitetin me te madh te fitnesit, me vajza dhe gra shqiptare nga e gjithe bota qe kane marre ne dore kontrollin mbi trupin e tyre dhe jane duke arritur rezultate te jashtezakonshme. Vajza jam kaq krenare per ju! Ajo qe po beni per veten tuaj eshte e jashtezakonshme! @ne_forme_me_aulonen do jete gjithmone ketu per ju, gati t’ju ndihmoje te arrini cdo qellim qe i keni vene vetes. ❤️

5,183 68

Jam kenaqur duke pare videot qe me keni nisur me te vegjlit tuaj, duke ngrene perime gjithe qejf e shije 😍😍😍 E perseris dhe do ta perseris sa here te me jepet mundesia: mesojini femijet te hane perime dhe fruta qe ne moshe te vogel. Prezantojini me te gjitha llojet e ushqimeve, duke ja vendosur perpara ne pjate. Hani dhe ju te njejtat ushqime, ne sy te tyre. Mos beni kompromis dhe mos ju dorezoni tekave te femijeve. Nuk u vjen e keqja nga lotet (shpesh te krokodilit sepse femijet jane shume manipulues) ama nga mos marrja e vlerave ushqimore, vitaminave, mineraleve qe perimet dhe frutat kane, ajo po qe sjell problemec me shendet dhe jo vetem. Askush nuk e ve ne dyshim qe cdo prind, cdo nene do me te miren per femijen e tij, por ndonjehere nuk kemi informacionin e duhur se cila eshte kjo e mire, ose si te arrijme drejt saj. Nuk ka prinder perfekt! Ka prinder qe jane te gatshem te mesojne dhe permiresohen ne cdo hap te ketij rrugetimi te veshtire, por tejet te bukur qe quhet prinderim.

10,840 307

Bazat e nje ushqimi te shendetshem vendosen qe ne femijeri. Pike! Femija duhet te kete vetem dy alternativa, te haje frutat dhe perimet, ose te haje frutat dhe perimet! Pike! Shembulli qe ti jep per femijen tend ne menyren si ushqehesh, eshte shembulli qe femija do ndjeki ne te ardhmen. Pike! Njoh shume te rritur, qe u bejne naze perimeve, qe nuk i duan, qe nuk i kane pjese te regjimit te tyre, qe nuk i kane qejf dhe rrjedhimisht nuk i konsumojne. Po nese ti si i rritur/prind nuk ke fuqine te besh zgjedhjen e duhur per veten tende, per shendetin tend, si mund te pretendosh me pas qe femija yt ta beje kete? Perimet dhe frutat jane baza e nje ushqimi te shendetshem, cka perkthehet ne nje shendet te mire, imunitet te larte, semundshmeri me e ulet, me shume fuqi, etj, etj, jane pa fund te mirat qe i vijne shendetit te femijes dhe te rriturit, nga konsumimi i perimeve. Une mund te tregohem tolerante per shume gjera ne lidhje me Amaren, por kur behet fjale per ushqimin, e sidomos ate te shendetshem, nuk toleroj asgje! Kjo pjata per mua nuk ka perime! Ka jeten brenda! Brokoli, lulelaker, patate, kale shoqeruar me salce avocado me kos dhe limon dhe fileto gjel deti per te marre sasine e proteines dhe yndyres se shendetshme. Normalisht qe Amara kur e pa pjaten u shtremberua pak dhe tha: “Sa do te doja te kisha makarona”, por kjo s’do te thote qe meqe Amara do makarona, do haje makarona. Sepse Amara do haje ato qe mami i ve ne pjate dhe qe i bejne mire. Pike! Po u dorezuam para tekave te femijeve qe ne moshe kaq te vogel, si do ja bejme kur te rriten edhe pak? Kush eshte dakord me mua? Me thoni pak, si e keni ju dhe femijet tuaj marredhenien me perimet?

351 2

Deshironi te merrni cdo informacion rreth studimeve dhe punesimit ne UK ne nje vend te vetem? Panairi Ekskluziv Virtual I Edukimit Dedikuar 100 % 𝗘𝗱𝘂𝗸𝗶𝗺𝗶𝘁 dhe Punesimit ne UK kete 10-11 Prill 2021, I sjelle nga EBLA, eshte eventi qe nuk duhet te mungoni! ⠀ Gjeni me poshte disa nga arsyet pse UK renditet ne top zgjedhjet e studenteve nderkombetare: ▫️Reputacioni Akademik: UK ka një reputacion në të gjithë botën si një vend i të mësuarit dhe akademisë, dhe nuk është e vështirë të kuptosh pse.. ▫️Universitetet kanë një histori shekullore në UK, me Oxford dhe Cambridge të dy janë themeluar mbi 800 vjet më parë! ▫️Kulture mikpritese - Sipas Agjencisë së Statistikave të Arsimit të Lartë (HESA), Britania e Madhe është destinacioni i dytë më i popullarizuar i studimit në botë. ▫️Londra është shtëpia e bibliotekës më të madhe në botë nga numri i artikujve të kategorizuar - Biblioteka Britanike ka më shumë se 170 milion artikuj në katalogun e saj! ▫️ Studioni dhe perfitoni 2 vite te drejte punesimi ne perfundim te studimeve ▫️Studioni me tarifa te ulta dhe zbritjet qe ofrohen per studentet nderkombetare . Nese enderron te jetosh ne nje nga vendet me te sigurta, te patrazuara dhe vendet me te lumtura ne bote, nderkohe qe studion, atehere merr pjese 𝗻𝗲 𝗣𝗮𝗻𝗮𝗿𝗶𝗻𝗶𝗻 me te madh 𝗩𝗶𝗿𝘁𝘂𝗮𝗹 𝗗𝗲𝗱𝗶𝗸𝘂𝗮𝗿 “𝗦𝘁𝘂𝗱𝗶𝗼, Puno & Jeto” 𝗱𝗵𝗲 𝘁𝗮𝗸𝗼𝗵𝘂 𝗟𝗶𝘃𝗲 𝗺𝗲 𝗽𝗲𝗿𝗳𝗮𝗾𝗲𝘀𝘂𝗲𝘀 𝘁𝗲 40 𝗞𝗼𝗹𝗲𝗴𝗷𝗲𝘃𝗲 𝗱𝗵𝗲 𝗨𝗻𝗶𝘃𝗲𝗿𝘀𝗶𝘁𝗲𝘁𝗲𝘃𝗲 Britanike ! . 𝗥𝘂𝗮𝗷 𝗗𝗮𝘁𝗲𝗻 10-11 Prill , 𝗼𝗿𝗮 10:00 – 14:00 𝗥𝗲𝗴𝗷𝗶𝘀𝘁𝗿𝗼𝗵𝘂𝗻𝗶 𝗻𝗲 𝗹𝗶𝗻𝗸𝘂𝗻 𝗻𝗲 𝗯𝗶𝗼 te @ebla_albania #myebla #studyinuk #EblaUKFair #UKEducationFairTirana #EblaAlbania #studyandworkiUK

10,941 58

❤️

5,987 72

Eh c’ër ylli mër jau! 😂😂😂

1,290 28

Ua po barku ku iku? 😀😀😀 E mori @ne_forme_me_aulonen 😂😂😂 Ja nje tjeter super rezultat i nje super vajze qe ka perfunduar programin 8 javor @ne_forme_me_aulonen 😍😍 Duhej ky motivim si per dite te hene, apo jo? Po ti cfare pret akoma te nisesh? Beje per veten tende, per t’u ndjere mire dhe dukur bukur, sepse sic themi ne tek @ne_forme_me_aulonen “Ndihu mire me veten, do ndihesh me gjjthe boten”. 30-40 minuta stervitje ne shtepi, te cilen e ben kur te duash ti gjate dites. A nuk gjen dot kaq kohe per veten tende?

19,452 376

Edhe kete e bere? 😂😂😂

8,327 115

Per nga kshu? 🤔

5,615 30

Motrat jobiologjike ❤️❤️❤️❤️ #4fantastiket 20 vite bashke dhe nja 40 te tjera po njehere 😀😀😀 Ju dua kaq shume ❤️❤️❤️❤️

3,126 20

Magjia Neostrata 😍 Te ndihesh mire me lekuren tende, kjo eshte @neostrata.albania... linja qe ka shnderruar lekuren time. Prej nje viti te gjithe produktet qe perdor per fytyren jane te linjes @neostrata.albania dhe ohhh, sa mire qe ndihem. 😍 Beni swipe per te pare tek foto e dyte te gjithe produktet qe perdor dhe kontaktoni me @neostrata.albania per te zgjedhur produktet e duhura per lekuren tuaj.

6,989 47

Hall kur s’te pelqen asnje foto dhe s’di cfare te postosh, hall kur te pelqejne te gjitha dhe s’di ke te lesh pa postuar 🤷‍♀️🤷‍♀️ P.s: Gjirokastra eshte dashuri. 😍😍 Duhet ta vendosni patjeter ne destinacionin tuaj te ardhshem te fundjaves. P.S.S: Nuk arrij te kuptoj cfare ka reflektuar te foto e dyte qe m’i ka nxjerre syte si vampir 😲😲😲

946 13

Erdhi serish e hena motivuese 😍😍 Nje tjeter vajze perfundon programin 8 javor + 2 jave shtese, me nje rezultat fantastik: 11 kg dhe nje ndryshim i madh ne trup 😍 Si e ka arritur kete? Duke ndjekur programin e dobesimit nr 1 te @ne_forme_me_aulonen duke u stervitur ne rehatine e shtepise se saj dhe duke ndjekur regjimin ushqimor i cili ka receta shume te shijshme. Po ti cfare po pret? Mjaft e shtyve edhe nje tjeter dite. Sot eshte momenti qe te nisesh ndryshimin e madh! Asgje nuk eshte e pamundur me @ne_forme_me_aulonen 😍 Ndihu mire me veten, do ndihesh me gjiths boten ❤️

15,485 50

Cdo dite eshte nje dite e vlefshme per te krijuar kujtime se bashku ❤️❤️❤️

7,590 45

Ne pritje te shiut, jemi mirenjohes dhe falenderues per diellin ❤️ Po ti, per cfare je mirenjohes dhe falenderues sot?

4,427 37

Sa vite vite ke qe pret ndryshimin? Cfare po pret akoma? Cfare te ka penguar? Jepi pergjigje ketyre pyetjeve jo per t’u ndjere ne faj, por per te kuptuar dhe per te bere nje analize te gjithe arsyeve qe te kane mbajtur ne vend deri tani dhe nisur nga to, vendos qellimin dhe nderto planin per ta realizuar ate. Nuk ka rendesi cfare nuk ke bere deri tani, e rendesishme eshte cfare do te besh nga tani e mbrapa. KETE DUHET TA FIKSOSH MIRE NE KOKE! Nuk ka rendesi sa here ke nisur stervitjen dhe e ke lene, as sa here ke nisur regjimin ushqimor dhe e ke lene. E rendesishme eshte cfare do besh neser per veten tende, per trupin tend, per shendetin tend fizik dhe mendor. Filozofia qe une kam pasur gjithmone dhe qe padyshim pasqyron filozofine e @ne_forme_me_aulonen eshte qe jetesa e shendetshme, stervitja, ushqimi i shendetshem, te menduarit pozitivisht, nuk jane kalimtare, nuk jane thjesht disa programe, 2,4, apo 6 mujore sa te arrish nje qellim. Po pastaj cfare ndodh? Pastaj te kthehesh serish aty ku ke qene? JO! Kjo s’duhet te ndodhe! Ti duhet te shijosh rrugetimin, jo te mendosh vetem per destinacionin final. Dhe rrugetimi shijohet edhe me ato ditet kur perton dhe i ben skip stervitjes, edhe kur prish ndonje dite regjimin dhe ha gjithe “pislliqet” e mundshme dhe kur mendon se nuk ke me fuqi, nerva dhe do te dorezohesh. Jane te gjitha pjese e rrugetimit, nje rrugetim qe duhet te te shoqeroje gjithe jete dhe duhet te behet pjese e jetes tende, PJESE E TE JETUARIT SHENDETSHEM! Beni pjese te rutines tuaj stervitjen (mjaftojne 30-40 min ne dite), ushqimin e shendetshem, pini shume uje, flini 7-8 ore gjume, lexoni shume, mendoni pozitivisht. Mjaft menduat vetem per kg qe duhet te hiqni, por filloni e mendoni si ta beni shendetin, trupin, mendjen, jeten me te bukur e cilesore. Me shume dashuri per ju @ne_forme_me_aulonen ❤️

13,600 280

S’ka koment fare 😝😝 Nga une dmth, se nga ju normal qe ka 😀😀😀 Cover story: #globalwoman

7,456 52

Pervec dores, asgje tjeter nuk ndryshon ne keto tre foto, madje edhe ai njeriu atje mbrapa ka qendruar stoik i pa levizur... ama une nuk rezistova dot pa i postuar te treja... “Ashtu e ndjeva, ashtu e bera”, cfare t’ju them une tani. Te qenit feministe ne keto gjera duket. Apo jo? 😌😌😌

894 27

Te publikoj rezultatet dhe arritjet e vajzave qe ndjekin @ne_forme_me_aulonen eshte nje nder kenaqesite e mia me te medha 😍😍 Ama vajza ne fjale me ka dhuruar nje kenaqesi te vecante, sepse eshte nder ato raste qe une e konsideroj te “veshtire”. 😀 E nisi programin shume dyshuese dhe sic ndodh zakonisht ne keto raste, sa me pesimiste te jesh, aq me te veshtite do ta kesh te arrish rezultatin. Tre javet e para nuk kishte asnje ndryshim ne peshe, ishte e demotivuar dhe kishte momente kur shkruante se ishte afer dorezimit. Sikur mos te ishte per vajzat e tjera te grupit ne whatsapp, me siguri do ta kishte lene vertete. E megjjthate, 8 jave me pas rezultati eshte ky,8 kg me pak dhe shume ndryshim ne pamje. K. eshte shume e lumtur qe nuk u dorezua dhe une bashke me te 😍 “Mirmengjesi vajza une sot mbyll prog nr 1 me ne Forme me Aulonen. Keto foto i kam bere diten e pare qe kam filluar programin dhe kto te tjerat sot.Nuk jan fiks ne te njejtin pozicion ama dallohet ndryshimi. Jam shume e lumtur se kam hequr plot 8kg. Pavarsisht se kam akoma pune perpara. Faleminderit Aulones per kete program te mrekullueshem dhe faleminderit dhe ju vajza qe me keni mbeshtetur e dhene kurajo per tja dale. Lovee you all girls ❤️” Po ti cfare po pret akoma? Dhe sa arsye te tjera do qe te nisesh ndryshimin qe do te te permiresoje jo vetem trupin por gjithe shendetin. Abonohu tek @ne_forme_me_aulonen dhe stervitu ne komoditetin e shtepise tende. Perfito nga oferta qe kemi derit sot ne darke per ta marre programin me ulje ❤️❤️

13,650 66

Kishim kohe pa bere nga keto matchy matchy me dashurine 😍😍😍

691 37

#Repost @ne_forme_me_aulonen with @make_repost ・・・ Vëmendje!!😍😍 Me rastin e 8 Marsit kemi vendosur të bëjmë një dhuratë fantastike për ju, për 3 prej jush, gra, vajza që dëshironi të abonoheni dhe të blini programin e stërvitjes por për arsye të ndryshme nuk keni mundësi t'a bëni. ❤️ Epo ne duam t'i dëgjojmë këto arsye, na shkruani në DM se përse dëshironi të bëni programin dhe arsyet përse nuk mundeni dhe ne do t'i lexojmë dhe do të përzgjedhim 3 prej jush 😍😍 Na shkruani, po ju presim . 3 paketa stërvitore dhuratë për 3 prej jush!! Bëni tag mikeshat tuaja që mendoni se duhet të na shkruajnë! 💪🏻💪🏻💪🏻 #neformemeaulonen #dhurateperju #3paketa #stervitore #exercise #internationalwomensday #healthylifestyle

3,120 7

Konsumi i tepërt i alkoolit, toksinat që ne fusim çdo ditë në organizëm nga ushqimet e procesuara, produktet e ndryshme që përdorim, barnat, gjendjet infektive, etj, etj ndikojnë negativisht në funksionet e mëlçisë. Disa nga këto e sulmojnë drejtpërdrejt mëlçinë, disa të tjerë përmbajnë lëndë që transformohen në përbërës toksikë nga kjo e fundit. Studimet klinike të Liv.52 mbështesin funksionet qelizore të mëlçisë, dhe ruajnë nivelet enzimatike të specializuara që nevojiten për të ndihmuar mëlçinë të kryejë më shumë se 500 funksione të ndryshme, duke përfshirë pastrimin dhe detoksin Liv.52, LiverCare është një produkt fitoterapeutik unik, 100% natyral, me formulë komplekse që mbron heparin në mënyrë të sigurtë dhe efikase. Si shtesë e përditshme ushqimore, Liv.52, ndihmon në: * parandalimin dhe trajtimin e hepatitit viral, sëmundjen e heparit nga alkooli, gjendjen pre-cirrozë dhe cirroza fillestare, dëmtimi i heparit nga terapia radioktive. * Crregullimet hepatike nga kequshqyerja ku përfshihen acidet yndyrore së bashku me ato me bazë proteine. * Ikteri (verdhëza) dhe humbja e oreksit gjatë shtatzanisë * Si ndihmës në sëmundjet kronike të zgjatura dhe konvaleshencë * Si ndihmës e barnave hepatotoksike si psh. barnat antituberkulare, statinat, agjentët kemoterapeutikë dhe antiretroviralët. * Steatozë * Diskinezitë biliare që shkaktohen nga infeksione (virale, bakteriale, parazitare) * Çrregullime metabolike (konsumi kronik i alkoolit, abuzimi me barna, intoksikimi nga metale të rënda, në rastet e mjekimit të gabuar) Produkti eshte bimor dhe mund te merret pa rekomandimin e mjekut. Per cdo pyetje ose informacion te metejshem drejtohuni tek @himalaya_albania

1,683 20

E gjitha qendron tek mendja... tek forca e mendjes. Thuaj qe mundesh dhe do t’ja dalesh te kalosh dhe perballosh cdo sfide dhe veshtiresi! Mendo negativisht dhe vetem nga gjera negative do rrethohesh, e me gjera negative do hasesh. Per mua keto ne kete liber jane fjale te arta, qe kushdo duhet ti kete ne mendje ne cdo moment. Beje save kete postim dhe ktheju, sa here te kesh nevoje. Libri eshte “Mendo dhe behu i pasur”

15,778 633

Ytttt andej... 🤣🤣🤣🤣

1,566 170

Do te kuptosh nivelin e injorances se njerezve? Bej nje postim si ai qe bera une dje per J.L dhe do kuptosh shume! Edhe pse eshte hera e disate qe une bej postime te tilla ME HUMOR e IRONI, duke publikuar foto seksi ose te zhveshura, personazhesh te huaja dhe duke bere poshte komentin tipik te komentuesve INJORANT, qe nga menyra gjithe gabime si shkruajne, e deri tek “artikulimi” injorant i mendimit, kaq larg menyres time te te shkruarit, apo te te shprehurit, sarish me shume se gjysma e komenteve nuk e KUPTOJNE. Zgjodha kete koment nga dhjetra te tjere te ngjashem, sepse eshte per te vene duart ne koke se si logjika e nje njeriu te rritur, mund te jete kaq e cunguar! Se si mundesh vertete te besosh qe ato fjale qe une kam shkruar jane te verteta, kur une nga mengjesi ne darke dal e flas e shkruaj per te qene sa me mendjehapur, per te mos paragjykuar vajzat dhe grate, kur instagrami im eshte i mbushur me foto me rrobabanjo dhe foto seksi... DUA TE THEM SI MUNDET DIKUSH ME NJE LOGJIK FARE, PO FARE TE VOGEL TE BESOJE QE ESHTE E VERTETE! 😶😶😶😶 Lere pastaj te bejne nje analize te shkrimit prej analfabeti qe kam bere dhe qe mjafton te kesh lexuar 3 postime te miat, per te kuptuar qe une s’mund te shkruaja ashtu! Edhe pse ne pamje te pare mund te duket per te qeshur, ne fakt eshte per te qare, me te madhe madje, sepse keta njerez, qe perbenin edhe me shume se gjysmen e komenteve dhe qe, mire qe nuk kuptojne ironine, por nuk arrijne te bejne dot as nje analize te vogel fare faktesh, mes njeriut qe ka bere postimin dhe asaj qe eshte postuar, jane ata nga te cilet rrethohemi, mund te na lidhi puna dhe nuk eshte cudi fare qe neser te jene edhe gjykatesit, mjeket, psikoget (sic eshte dhe njera ne koment), apo deputetet e ketij vendi. Jam pa fjale!

4,357 68

Ju te gjithe e dini qe floket nuk kane qene ndonjehere pika ime e forte. Ne adoleshence kam vuajtur sepse i kisha shume te yndyrshem, aq sa detyrohesha t’i laja cdo dite, gje qe padyshim e demton flokun. Pastaj 16 vjece i bera te kuqe. Pastaj i bera me fije te verdha, portokalli, lejla, jeshile. Pastaj i bera te nero blu dhe ne fund per mbremjen e matures i futa nje te kuqe te lezetshme 😅😅😅 Te gjitha keto brenda nje periudhe 3 vjecare. Duke shtuar dhe nje faktor tjeter sh te rendesishem, floket hekuroseshin cdo dite, 7 dite te javes, me hekur, normalisht me temperaturen ne maksimum. Rezultatet e gjithe ketyre “trajtimeve” nuk vonuan te dukeshin, e megjithate une vazhdoja t’i beja karshillek dhe i lyeja me boje te kuqe flake, nje here ne dy jave, per dy vjet. Doni me? Eh sa shume qe ka! Puna ne televizion, krehjet e shpeshta, padyshim genetike ndikuan qe floket e mi te vuanin pambarimisht. Te dobet, te thate nje nder problemet kryesore pa volume. E kam vuajtur gjithmone mungesen e volumit ne floke 😩😩 prandaj kur @the.beautyhub.al me propozoi produktet e saj dedikuar mungeses se volumit por edhe rikthimit te shkelqimit, nga Loreal Serie Expert dhe Biolage dhe me siguroi qe rezultatin do ta ndjeja shume shpejt, pranova ta provoj. Dhe pas nje muaj perdorimi te rregullt, rezultatet vertet qe i ndjeva. Floket e mi kane me shume volum dhe nuk me ngjiten pas koke, 1 ore pasi i kam krehur, gje qe me shkaktonte gjithmone stres. Po ju o shoqe si e keni marredhenien me volumin? Kur degjoj per vajza qe kane problem sepse kane me shume volum se sa duhet, me vjen te qaj 🤣🤣🤣 Me tregoni eksperiencen tuaj me floket. Kam bashkevuajtese qe i kane bere zborin?

7,783 553

Ytttt rrace e keqe! Nuk hoqe qe nuk hoqe dore ti nga keto moj plak. Po qa do ti thuash femijeve qe ncjer b*then kshu eee? Je dhe nene ti moj E qa do te tregosh ti me ket foto? Ku eshte kuptimi ketu? Lat nam vetem me lakuriqcira e arrini famen ju Vipat. Po ke burre apo jo? Po qa burri ke ti ce te le te ncjeresh kshu fotosh ne rrjete sociale. Familje inorale. Nuk dukec as bukur njeher komplet si burr e ekxagjeruar. Ytttt me cpife instagramin sa here e hap me del ti para. Gra te cthurura🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

1,015 23

Nje tjeter histori suksesi i shtohet @ne_forme_me_aulonen 😍😍 Vajza ka perfunduar programin 8 javor me 9 kg me pak dhe ndryshimi eshte i dukshem. 😍😍😍 Gjeja me e mire kur bie ne peshe duke bere stervitje eshte qe ti jo vetem humbet kg, por edhe tonifikohesh, cka e ben rezultatin me te dukshem dhe shume me pozitiv. Cfare po pret akoma te nisesh programin? Sot eshte e hene. Muaji i ri. Eshte dita perfekte per t’i bere vetes nje dhurate per te cilen nuk do pendohesh! ❤️❤️

11,524 65

Power couple 💪

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

61.3K
-
6.80 %
Albania Fashion, Styling
2.6K
88 / post
0.03 %
Albania Nature & Outdoors, Architecture, Travel, Photography
116.7K
-
0.09 %
Albania Music, Entertainment, Singer
5K
-
11.10 %
Albania Music, Singer, Entertainment
14.4K
-
0.50 %
Albania
29.3K
-
0.40 %
Albania Fashion
134.8K
-
3.00 %
Albania
28.5K
-
0.10 %
Albania Modeling, Fashion
13.6K
-
0.50 %
Albania Cars, Luxury
6.9K
149 / post
2.00 %
Albania Photography, Fashion
43.8K
-
-
Albania
187.9K
-
-
Albania
2.1K
-
8.80 %
Albania Modeling
56.8K
-
4.70 %
Albania Singer
20.3K
-
0.20 %
Albania Music, Singer, Producers