Ardit.auto's Instagram Audience Analytics and Demographics

@ardit.auto

Albania

Shitje Makinash Tirane dhe Fier Shitje Apartamente Tel. +355696758246 WhatsApp, Viber. E-mail: . FACEBOOK- Ardit.auto #arditauto
rdi▓▓▓▓▓@hotmail.com
Albania

Business Category

-

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF ARDIT.AUTO

Average engagement rate on the posts is around 1.50%. The average number of likes per post is 197 and the average number of comments is 1.

Check ardit.auto's audience demography. This analytics report shows ardit.auto's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
12,513
Avg Likes
197
Avg Comments
1
Posts
375
Global Rank
1,629,848
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR ARDIT.AUTO

Female
0 %
Male
0 %

RECENT POSTS

101 8

Shiten Apartamente 1+1 65m2 dhe 83m2 2+1 duke filluar nga 86m2 3+1 120m2 Komplex Rezidencial Zone shume e Qete Apartamentet Disponojn Çertifikat Pronesie Mundesi Financimi nga Firma Ndertuese Zona: Kopeshti Botanik Per me teper info 0696758246 ose DM.

370 0

Mercedes-Benz E250 Bluetec 2014 59.000km Full Opsion Baxha Dogan e paguar Çmimi i Diskutushem Jo Nderrime

177 3

BMW X5-3.0 Diesel (2989 kubik nuk e kap takes lluskit) Viti Prodhimit 2007, me dogan te paguar , tavan xhami panorama , sensor parkimi, sallon lekure , sedilje elektrike + memory, 2 celsa, drita kseno, navigator, cd player, TV te pasagjeret, bagazhier, klima tronik , pedana anesore , sensor dritash , sensor shiu, me gjitha sherbimet e bera, ne gjendje te mire motorrike dhe xhenerike.. xhama te zinj origjinal Çmimi i Diskutushem JO NDËRRIME

173 1

260 0

🏎 Mercedes-Benz E Class 220d (1950cc) Bluetec ⛽️ Nafte- Konsumi Autostrad 4lt/100km Konsumi Qytet 6lt/100km ⚙️ Automatic 9G-Tronic + F1 Paddle 📅 08/2017 🏃🏻‍♂️ 125.000km Garanci Mercedes 💶 30.000€ 📱 0696758246 📖 Shitet Mercedes-Benz E Class Full Opsion 2017 📃Opsionet: Widescreen Multibeam, Panorama, Xham Komplet Sdilje Comfort (Ngrohje, Ftohje, Suport Lombar). Dyert ne Vakum Blind Spot Assist ⚠️ Kamer 360°📹 Park Assistant - Self Park 🅿️. Parkim nga Telefoni📲 Head-Up Display. Interior Led 64 ngjyra Navi 🗺. Bagazh Elektrik me Buton Mbyllje Usb x2, Sd Card, Bluetooth. Apple Car Play, Andorid Auto. Mercedes Connect Me. Internet. Monitorim i presionit te gomave. Monitorim i Kw, Nm, Bateri, Temp e vajit, Forces G laterale. Xhama Privacy Goma Behari, Disqe 18” 2 Çelesa Historik Sherbimesh, Garanci Mercedes. Eco - Comfort - Sport - Sport+ - Individual. Dogan te paguar Dhe letra per 1 Vit

470 0

Mercedes-Benz E300 2017 77.000km 2.1lt Benzine Amg Line Baxha Sedilje me memorie, Ngrohje dhe Dinamike nd kthesa Sallon lekure Pana Kamer Parkimi Self Park Burmester Burmester Rotary 3D Air Vent me led Led Multicolor Maskarino me Ndriçim Logo Mercedes te dyert Gjendje perfekte Ardhur nga Kalifornia Çmimi pa Dogan

97 0

🚘 🚘 🚘 SHITET 🚘 🚘 🚘 🚘 Marka : Audi 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 🚘 Modeli : A3 SportBack 🚘 Motorri : 1.4 TFSI (shume ekonomike - pershtatet 100% me Gas) 🚘 Viti : 03/2013 🚘 Kambio : Automatike S-Tronic 8G 🚘 KM :196.000 ( te certifikuara) 🚘 Cmimi diskutueshem ( me ndrim ka cmim tjeter ) 🚘 Nr cel : 0682786565 —————-Opsione ekstra—————— Shitet Audi A3 SportBack TUV Zviceran Regjistrimi i pare ne shqiperi 29/01/2021 dekumenta dhe siguracjon per nje vite) Kambio Automatike S-Tronic 8G dhe marsha F1 ne Timon. Motorr 1.4TFSI benzin shume ekonomike ( pershtatet dhe me Gas 100% ) Timon sport te prer posht. Disqe R18 Sport + Goma te reja M+S prodhim 2020 Xhama te zi origjinal Sistem Select Drive me 6 opsione ngarje. Klima Bi Zonale Sedilje Sport + isofix Ndricim Full LED + sistem inteligjent , feneret kthehen sipas timonit dhe automatike sipas terrenit Ndricim i pasem Full LED Ndricim i brendshem Full LED Sherbim Total i bere ne zvicer para 2000 KM ( vaj filtra motorri + kambio Castrol Long Life , kemb motorri + Kemb kambio , ferrota + tamburo te reja , kandele + bobina te reja) Makina eshte ne gjendje fabrike. Perfekte ne cdo aspekt E gateshme per cdo lloj prove @acs24_al

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

6.4K
321 / post
0.05 %
Albania Celebrities, Health & Fitness
406.9K
-
5.20 %
Albania
72.9K
-
0.20 %
Albania Fashion, Modeling
3.6K
93 / post
0.03 %
Albania Hair & Beauty, Fashion, Celebrities, DIY & Crafts
36.9K
147 / post
-
Albania Fashion, Hair & Beauty, Celebrities, Design
27.8K
-
3.20 %
Albania Music, Singer, Entertainment
39.2K
-
0.80 %
Albania Nails, Art
282.2K
-
4.70 %
Albania Actors
77.9K
634 / post
0.60 %
Albania Modeling, Music, Fashion, Architecture, Art, DIY & Crafts, Design
5.3K
-
6.00 %
Albania Fashion, Modeling, Travel
19.3K
-
-
Albania
315K
761 / post
3.70 %
Albania Technology, Architecture
169.1K
-
0.70 %
Albania News&Politics
5.9K
207 / post
2.30 %
Albania Photography, Art, Fashion
40.3K
-
1.70 %
Albania Cars, Luxury, Audi