Elionapitarka's Instagram Audience Analytics and Demographics

@elionapitarka

Albania

Actress|Model @rtvklan For Business inquiries 📩
eli▓▓▓▓▓@yahoo.com
Albania
25–34

Business Category

Creators & Celebrities

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF ELIONAPITARKA

24.3% of elionapitarka's followers are female and 75.7% are male. Average engagement rate on the posts is around 3.90%. The average number of likes per post is 13353 and the average number of comments is 220.

Elionapitarka loves posting about Modeling, Fashion.

Check elionapitarka's audience demography. This analytics report shows elionapitarka's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
339,548
Avg Likes
13,353
Avg Comments
220
Posts
105
Global Rank
38,284
Country Rank
54
Category Rank
24

GENDER OF ENGAGERS FOR ELIONAPITARKA

Female
24.3 %
Male
75.7 %

AUDIENCE INTERESTS OF ELIONAPITARKA

 • Beauty & Fashion 73.52 %
 • Fitness & Yoga 53.16 %
 • Business & Careers 44.34 %
 • Music 41.83 %
 • Books and Literature 39.62 %
 • Entertainment 36.57 %
 • Sports 35.93 %
 • Movies and TV 35.12 %
 • Luxury Goods 34.47 %
 • Art & Design 33.25 %
 • Cars & Motorbikes 32.97 %

RECENT POSTS

17,141 233

Jam duke e shijuar pafund kete eksperience ne @dancewithmeal. Per mua gara eshte thjesht dhe vetem me veten time. Te sfidoj veten, te permiresohem, te marr sa me shume nga arti i mrekullueshem i kercimit dhe te jap performanca sa me te bukura ! 🙏🏼💜 Love you all 🍬

7,754 96

Pjese nga performanca e mbremshme ne @dancewithmeal. Le te shperthejne memet @enballa , mua po me duket si cifti me Met Begen tek 'Dy here mat ' 🤣

12,220 189

Ulalala 🍬 @dancewithmeal nata e dyte! Faleminderit , faleminderit, faleminderit nga zemra per gjithe perkrahjen, me besoni qe do te thote shume per mua 💜

14,501 272

Çdo ëndërr e madhe fillon me një ëndërrimtar. Gjithmonë mbajeni mend, ju keni brenda jush forcë, durim dhe pasion për të arritur yjet dhe për të ndryshuar botën 🕊

19,742 275

Ju falenderoj pafund per te gjithe mbeshtetjen, mesazhet dhe komplimentet qe me dhate mbreme, ne naten e pare te @dancewithmeal ! E lumtur 🙏🏼❤️

23,244 245

Sonte ne 20:15 starton @dancewithmeal ! Jam shume e lumtur te ju them se do te jem pjese e saj kete sezon! Si cdo vajze tjeter, e vogel kam pasur enderr te behem balerine 😅 Por pas disa javesh prova kuptova qe nuk qenka dhe kaq e thjeshte, nuk qenka si te kercesh ne club mi gocaaa 🤣 Ama do mundohem maksimalisht dhe sigurisht qe do jap me te miren time ❤️ Ju falenderoj per te gjithe mbeshtetjen qe me keni dhene keto vite, POR ne kete eksperience kam edhe me shume nevoje 😅 Wish me luck 🤞🏼 Love you all 💙 Faleminderit zemra ime @makeupbysuela qe je prane meje ! Faleminderit @marinaprodani per veshjen, shkelqen! Faleminderit @albi_nako qe po me fut ne shina 😅 @albinakodanceacademy

13,618 177

Prova prova prova 💃🏼 @dancewithmeal

11,733 169

@klanifornia TEAM ! ❤️ Thjesht prisni dhe paaaak ☺️

16,323 220

Be your own boss 😎🎬 @klanifornia

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

771.1K
11K / post
1.20 %
Albania Fashion, Lifestyle, Beauty, Celebrities, Technology
1.7K
244 / post
4.50 %
Albania Art, Design, DIY & Crafts, Education
114.1K
-
-
Albania
11.5K
-
0.20 %
Albania Pets
33.2K
-
-
Albania Jewelry & Watches
104.6K
-
5.60 %
Albania Fashion, Modeling, Fashion Design
131.3K
-
2.20 %
Albania Modeling, Fashion
6.4K
321 / post
0.05 %
Albania Celebrities, Health & Fitness
12.6K
-
0.08 %
Albania Fashion
1.4K
-
3.70 %
Albania Events, Photography
1.8K
-
-
Albania
18.2K
-
0.30 %
Albania Modeling
6.1K
207 / post
1.80 %
Albania Photography, Art, Fashion
44.9K
-
2.00 %
Albania
39.7K
-
0.10 %
Albania Fashion, Luxury, Lifestyle