Shqiptaretpershqiptaret's Instagram Audience Analytics and Demographics

@shqiptaretpershqiptaret

Albania

We’re inspiring and empowering you to make change in your community. CEO @elvisnaci
shq▓▓▓▓▓@gmail.com
+35▓▓▓▓▓61
Albania
18–24

Business Category

Content & Apps

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF SHQIPTARETPERSHQIPTARET

55.6% of shqiptaretpershqiptaret's followers are female and 44.4% are male. Average engagement rate on the posts is around 4.90%. The average number of likes per post is 4095 and the average number of comments is 44.

Check shqiptaretpershqiptaret's audience demography. This analytics report shows shqiptaretpershqiptaret's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
83,494
Avg Likes
4,095
Avg Comments
44
Posts
684
Global Rank
388,010
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR SHQIPTARETPERSHQIPTARET

Female
55.6 %
Male
44.4 %

AUDIENCE INTERESTS OF SHQIPTARETPERSHQIPTARET

  • Business & Careers 60.05 %
  • Beauty & Fashion 49.83 %
  • Art & Design 48.93 %
  • Entertainment 38.98 %
  • Luxury Goods 38.63 %
  • Cars & Motorbikes 38.02 %
  • Travel & Tourism 36.81 %
  • Movies and TV 34.22 %
  • Music 31.08 %
  • Home & Garden 29.91 %

RECENT POSTS

1,779 13

Zoti i shperblefte te gjithë bamirësit që ju gjendën pranë nevojtarëve në këto ditë të vështira! 🇦🇱 ❤️ 🇽🇰

5,223 50

Jemi live! Po na ndiqni?

5,321 77

Vetëm tre ditë bukë! 😢 O Zot! Vëllezër e motra dua të ndaj një histori që gazetari ynë Osman Stafa dëshiron që ta ndajmë bashkë. 😢 Në kushte mjaftë të vështira gati gati të paimagjinueshme, jetojnë dy të moshuar të braktisur, jo nga fëmijët pasi dy djemtë e tyre u mbyten në liqen. “Zoti m’i dha dhe Zoti m’i mori” thotë nëna mes lotësh. I humbi të dy djemtë, për 18 vjet duruan, por edhe durimi ka një kufi, kur shikon që ke vetëm 3 ditë bukë, në frigoriferi nuk kanë asgjë. Një shtëpi që sikur mos mjaftojë varfëria ekstreme, por që pritet t’i zërë çdo ditë brenda. Lotët nuk i ndal, zemra u qan për djemtë, por sot thanë, që edhe pse aty kanë kujtimet e djemve, sot u luten shqiptarëve t’i nxjerrin që aty, t’ua shpëtojnë jetën. U deshën kilometra rrugë nëpër male për të kuptuar se aty jetojnë dy të moshuar. Kujdesi atje bëhet i pamundur, ndaj le të bëhemi bashkë e tu marrim një banesë në Tiranë. Të kenë një pension, të kenë shërbimin mjeksor. Koha e vështirë e Koronës i ka izoluar plotësisht, e indiferenca jonë mund të jetë vonë më pas për ta... 😢😢😢. Nuk kam fjalë! Gofundme: http://gofundme.com/f/pershqiptaret Pay pal:fondacionifirdeus1@gmail.com Te dhenat bankare ne Zvicër: Name: Firdeus Emri i Bankes: Post Finance Adresse: Untere Scheugstr 3 8707 Uetikon am See Konto Nr.: 15-387081-5 IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5 BIC: POFICHBEXXX Të dhënat bankare në USA: Bank Name : Morton Community bank Beneficiary Name : Friends of Fondacioni Firdeus Routing Number: 071123204 Account number : 769397 Të dhënat bankare në Shqiperi: Fondacioni Firdeus, Credins Bank, Adresa e bankes: Rr Vaso Pasha, nr 8, Tirana, Albania. SWIFT CODE CDISALTR IBAN EURO:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481 IBAN USD: AL33 2121 1573 0000 0000 0088 3479 Konto Gjermani: Firdeus Germany Stiftung Sparkasse Fürstenfeldbruck IBAN: DE88 7005 3070 0032 2673 46 BIC: BYLADEM1FFB Zoti i shperblefte bamiresit!

4,495 75

Te urojme sot ne ditelindjen tende, jete te gjate dhe sa me shume vepra te mira Elvis Naci! Zoti te dhente fuqi per te lumturuar sa me shume njerez ne nevoje, jetime, te semure.. Amin!

5,073 60

Ma jep se e mbaj edhe un një qese* Edhe pse shumë e vogël donte dhe ajo të mbante nje nga disa qeset e ushqimeve te dhuruara për familjen e saj! Ne syte e saj te pafajshem dallohej lumturia e një fëmije. Ajo ishte e lumtur sepse neper duar kishte ushqime, ushqime këto që do gatuheshin nga nena e saj! Ajo sot do ushehej, do hante por me friken se neser do i mbaroheshin! Mjerimi, varfëria që nuk pyet për të madh apo të vogël, të rritur apo fëmijë kishte vështirësuar jetën e kësaj fëmije, kishte vështirësuar jetën e familjes së saj! Izolimi nga KoronaVirusi kishte rënduar situatën! Shqiptaret humanë, fisnikë dhe bujarë gjithmonë kanë treguar vlerat e tyre, gjithmonë kanë qënë pranë jetimit dhe nevojatarit! E si në këto kohë të vështira ta harrojë Shqiptari, Shqiptarin? KURRSESI! Shqiptaret u bene bashke ane e bane botës duke qënë në ndihmë të Shqiptarëve në nevojë! Me mijëra pako ushqimore po shpërndahen në familjet me fëmijë jetime dhe në nevojë! Mijera pakot ushqimore shoqërohen me mijëra lutje për ju! Zoti ju shperblefte se po sillni lumturi aty ku ka trishtim, po sillni shprese aty ku shpresa ishte zbehur! Zoti ju shperblefte ju dhe familjet tuaja! Amin!

8,762 94

PRANE JETIMIT, TE SEMURIT, NE KETE KOHE TE VESHTIRE! Me mijera pako me ushqime, jane pergatitur per jetimet, te semuret, nevojtaret, sepse keto dite jane akoma me te veshtira per ata. Amaneti yne derisa te jemi gjalle t’u sherbejme nevojtareve me thjeshtesi e perkushtim. Kam nje kerkese miqte e mi, nje lutje per bamiresit qe e mundesuan, se Shqiperia ka plot njerez nevojtare, qe ne kete periudhe me zor po ia dalin. Ia shohim syte me lot, ia shohim cdo dite brengat dhe hallet, jetime qe nuk ngopen dot si gjithe femijet e tjere. Ndaj deshiroj me shpirt nje lutje per bamiresit qe mundesuan kete veper te madhe. Zoti ju begatofte vellezer e motra, ju dhente miresi dhe lutjet tuaja qofshin te pranuara.

4,249 51

Marigleni eshte jetimi i vogël por me halle të mëdhaja! Edhe pse ne moshe te mitur, ai mendon si do e paguaje qerane, si do jetoje? Ate e ka braktisur Babai dhe para dy javesh i nderroi jete nena. Ai jeton vetem me gjyshen 82 vjeçare ne shtepi me qera, Shqiptaret e mire nuk do ta braktisin Mariglenin, do ti blejme nje Banese dhe do ti vendosim nje pension te mire sebashku. Zoti ju shperblefte dhe begatofte Familjarishte. Amin.

2,951 12

Temperaturat e ftohta dhe debora nuk e ndalin ritmin e aksionit ne mbare Kosoven... 🇽🇰Vushtrri, 🇽🇰Prishtinë, 🇽🇰Hajvali, 🇽🇰Gjilan dhe 🇽🇰Kamenicë Qëndroni në shtëpi se shqiptari nuk e len shqiptarin... 🇦🇱🤝🇽🇰 Kosova zemra e 🇦🇱! Neser vazhdon aksioni edhe në Shqipëri dhe Maqedoninë e Veriut. Kush dëshiron le të bashkëngjitet në këtë aksion të madh popullor. TE NDARE NE TROJE NE ZEMER NJE! Zoti ju begatofte donatore, kjo është shqiptaria 🇦🇱👐🇽🇰🤲

3,909 38

SHPERNDAJE TA NDIHMOJME MARIGLENIN! 😢 “Kam frike te fle se mos vjen qeraxhiu e me nxjerr perjashte se nuk kam te paguaj”- keto jane fjalet e Mariglenit jetimit 14 vjeçar qe pushtuan rrjetet sociale, me dhimbjen se para 14 ditesh humbi mamane e tij nga leucemija. Lotet nuk i ndal sapo kujton se, para disa diteve humbi mamane, te vetmen mbeshtetje qe pati ne jeten e tij. Babai e ka braktisur qe kur ishte 1 vjec. Zeri i dridhet per pasigurine qe ka per te ardhmen me gjyshen e pafuqishme, te vetmuar dhe duket sikur gjithcka e ka braktisur. Marigleni ka nevoje per nje shtepi, ku mos i duhet te jete i friksuar se dikush do ta nxjerr perjasht. Kemi folur me Mariglenin dhe me zerin qe i dridhej kerkon ndihme. Le te behemi bashke, se nje jetim ka shtrire doren per ndihme, le te behemi bashke e t’i thajme lotet e tij. U sprovua me humbjen e njeriut me te dashur, nenen e tij, te mos lejojme te sprovohet te mbese ne rruge i vetem me gjyshen e tij qe ka nevoje per kujdesjen e Mariglenit. Le te garojme ne kete veper te mire duke ndihmuar, duke u lutur dhe duke e shperndare... Marigleni ka nevoje per ne! Zoti ju bekofte ne keto dite te veshtira 🦠 Margleni eshte i vetem me syte nga ne... Gofundme: http://gofundme.com/f/pershqiptaret Konto Gjermani: Firdeus Germany Stiftung Sparkasse Fürstenfeldbruck IBAN: DE88 7005 3070 0032 2673 46 BIC: BYLADEM1FFB Paypal:fondacionifirdeus1@gmail.com Te dhenat bankare ne Zvicër: Name: Firdeus Emri i Bankes: Post Finance Adresse: Untere Scheugstr 3 8707 Uetikon am See Konto Nr.: 15-387081-5 IBAN: CH94 0900 0000 1538 7081 5 BIC: POFICHBEXXX Të dhënat bankare në USA: Bank Name : Morton Community bank Beneficiary Name : Friends of Fondacioni Firdeus Routing Number: 071123204 Account number : 769397 Të dhënat bankare në Shqiperi: Fondacioni Firdeus, Credins Bank, Adresa e bankes: Rr Vaso Pasha, nr 8, Tirana, Albania. SWIFT CODE CDISALTR IBAN EURO:AL76 2121 1573 0000 0000 0088 3481 IBAN USD: AL33 2121 1573 0000 0000 0088 3479 Zoti i shperblefte bamiresit!

3,607 12

@fondacioni_firdeus ishte tek jetimet ne Berat, ata nuk e meritojne ne keto kohe te veshtira te jene edhe te uritur... Zoti i shperblefte bamiresit

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

31K
-
0.30 %
Albania Modeling
6.7K
637 / post
0.10 %
Albania Celebrities, Animals & Pets, Health & Fitness
96.7K
-
0.30 %
Albania
52.9K
-
0.50 %
Albania Events, Art, Fashion
15.9K
782 / post
0.05 %
Albania Celebrities, Fashion, Health & Fitness
13.6K
-
0.50 %
Albania Cars, Luxury
52.9K
-
0.10 %
Albania Fashion
147.5K
-
0.40 %
Albania Photography
54.9K
2K / post
2.00 %
Albania Education, Animals & Pets, Celebrities
20.9K
-
0.30 %
Albania
6.4K
321 / post
0.05 %
Albania Celebrities, Health & Fitness
167.6K
-
4.10 %
Albania
52.5K
-
7.10 %
Albania Fashion, Lifestyle, Styling
32.9K
-
0.30 %
Albania Photography, Events, Portraits
259.4K
-
1.90 %
Albania