Shiko_cka_brenda's Instagram Audience Analytics and Demographics

@shiko_cka_brenda

Albania

👗 Women Clothes 👗 🥇 Cilesi dhe Korrektesi 🤝 📥 Shop Online or visit our Store 🛍 🎁 Posta Falas 🚚 📍Shiko Ç’ka Brenda Store,Perballe Bar Monarch
shi▓▓▓▓▓@gmail.com
Albania
18–24

Business Category

Personal Goods & General Merchandise Stores

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF SHIKO_CKA_BRENDA

74.7% of shiko_cka_brenda's followers are female and 25.3% are male. Average engagement rate on the posts is around 0%. The average number of likes per post is 54 and the average number of comments is 1.

Shiko_cka_brenda loves posting about Fashion.

Check shiko_cka_brenda's audience demography. This analytics report shows shiko_cka_brenda's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
73,911
Avg Likes
54
Avg Comments
1
Posts
10,749
Global Rank
732,554
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR SHIKO_CKA_BRENDA

Female
74.7 %
Male
25.3 %

AUDIENCE INTERESTS OF SHIKO_CKA_BRENDA

 • Beauty & Fashion 56.70 %
 • Art & Design 50.15 %
 • Music 43.43 %
 • Fitness & Yoga 37.35 %
 • Entertainment 37.35 %
 • Clothes, Shoes, Handbags & Accessories 34.73 %
 • Business & Careers 33.86 %
 • Books and Literature 32.84 %
 • Healthy Lifestyle 28.63 %
 • Restaurants, Food & Grocery 28.63 %
 • Children & Family 28.63 %

RECENT POSTS

79 0

Fustan kadif ngjyre blu dhe ngjyre tulle 💕 Masa standarte 🌸 Posta falas 💌 Porosite online vijne tek ju brenda 24/48 oresh ose mund te na vizitoni prane dyqanit tone ne Elbasan 💕

30 0

Fustan pambuku 🌸 Ne ngjyren roze dhe lejla Posta falas 💌

29 0

Fustan i lirshem per masa te medhaja 🌹 Material i derdhur dhe i lirshem Çmimi : 2500 leke Posta falas 💌

54 0

Set deve material i plote 🌹 Masa standarte e pershtatshme per cdo trup 🥰 Posta falas 💌

47 0

Kostumi deve super material i bute 🌹 Do tju mbaj shume ngrohte Masa standarte Posta falas 💌

67 1

Like mother like daughter 💕 @angelinas.lbook @vera.kotorri me kostumet tona deve 🦋 Vetem Anxhelina mund tju tregoje sesa me stil mund ti kombinoni veshjet Ndiqni idet e saja dhe do dukeni shume cool ✨ Beni tani porosine tuaj dhe jua sjellim ne adrese , ose mund te na vizitoni dhe prane dyqanit tone ne Elbasan Posta falas 💌 Nxitoniii sasi e limituar 🙈

38 0

Po ju prezantojme dhe kete model te fundit te xhupave 🥰 Masa S M L xL 2XL Stil oversize Posta falas 💌 Ky produkt eshte vetem me porosi 15-25 dite

87 0

Kostum sportiv 🦋 Material i plote me push nga brenda ✨ Masa M L XL Posta falas 💌 Na vizitoni ne dyqanin tone ne Elbasan ose beni porosine tuaj online dhe e merrni ne adrese brenda 48h 🦋

44 0

Fund me pala ngjyre vishnje 🥰 Masa standarte Posta falas 💌 Na vizitoni ne dyqanin tone ne Elbasan ose beni porosine tuaj online dhe e merrni ne adrese brenda 48h 🦋

62 1

Fund lekure 🌸 Made in Italy masa L Posta falas 💌 Na vizitoni ne dyqanin tone ne Elbasan ose beni porosine tuaj online dhe e merrni ne adrese brenda 48h

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

54K
-
0.30 %
Albania Modeling
1.5K
104 / post
2.90 %
Albania Fashion, Celebrities, Design
12.8K
-
7.80 %
Albania Soccer
4.7K
158 / post
2.10 %
Albania Art
14.9K
-
2.70 %
Albania
119.6K
-
1.20 %
Albania
9.9K
-
5.90 %
Albania Music, Entertainment, Singer
149.6K
-
4.60 %
Albania
11.5K
-
-
Albania
565.8K
4K / post
0.01 %
Albania Health & Fitness, Humor, Food & Drink
23.6K
-
3.40 %
Albania Dance, Modeling
6.6K
360 / post
5.80 %
Albania Celebrities, Health & Fitness
12.6K
-
0.08 %
Albania Fashion
6.1K
-
-
Albania
15.8K
673 / post
2.10 %
Albania Photography