Rossmann_lala_official's Instagram Audience Analytics and Demographics

@rossmann_lala_official

Albania

Kjo eshte e vetmja faqe zyrtare per Rossmann & Lala ne Shqiperi. JEMI HAPUR - Ora 08:30 - 22:00 ne te gjitha pikat tona te shitjes 🛒🔛🔝
ser▓▓▓▓▓@rossmann-lala.al
+35▓▓▓▓▓26
Albania
25–34

Business Category

Personal Goods & General Merchandise Stores

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF ROSSMANN_LALA_OFFICIAL

76.6% of rossmann_lala_official's followers are female and 23.4% are male. Average engagement rate on the posts is around 0.30%. The average number of likes per post is 377 and the average number of comments is 3.

Check rossmann_lala_official's audience demography. This analytics report shows rossmann_lala_official's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
109,039
Avg Likes
377
Avg Comments
3
Posts
2,923
Global Rank
819,881
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR ROSSMANN_LALA_OFFICIAL

Female
76.6 %
Male
23.4 %

AUDIENCE INTERESTS OF ROSSMANN_LALA_OFFICIAL

 • Beauty & Fashion 63.86 %
 • Business & Careers 59.24 %
 • Art & Design 52.93 %
 • Entertainment 40.91 %
 • Children & Family 37.44 %
 • Movies and TV 35.75 %
 • Luxury Goods 34.55 %
 • Clothes, Shoes, Handbags & Accessories 33.05 %
 • Books and Literature 31.68 %
 • Fitness & Yoga 31.65 %
 • Travel & Tourism 30.67 %
 • Sports 30.58 %

RECENT POSTS

351 0

🍬 Mini Marshmallows 🍬 Teper te embla, teper te buta dhe te shijshme. Karamele marshmollow ne forme shkume jane te kendshme dhe te preferuarat e shume femijeve dhe te rriturve. Me permbajtje te shurupit glukoze, sheqer, uje, dekatroze, xhelatin ushqimor, aromatizues, ngjyrues, etj. Cmimi: 195 L #rossmannlala #gjithckaorigjinale #kualitetgjerman

401 0

Shume te shijshem 😋 Toptha energjike me copeza kokosi , hurma arabie dhe boronice te kuqe. Ideale per midis vakteve. Produkt vegan, pa sheqer te shtuar, pa gluten dhe pa laktoze. Produktet perberes jane prodhuar dhe kontrolluar nga Bujqesia organike. Cmimi: 280 L #rossmannlala #gjithckaorigjinale #kualitetgjerman #enerbio

494 1

Shije e mrekullueshme luleshtrydhe 🍓 Gatimet tuaja apo pijet do te ishin me te shijshme me lengun me pikatore me shije luleshtrydhe. Shije vecanerisht shume e mire dhe origjinale. Ideale per embelsira apo pijet e pergatitura me shake. Perdoret rreth 5-10 pika per 200ml. Mos e konsumoni te pa holluar. Cmimi: 815 L #rossmannlala #gjithckaorigjinale #kualitetgjerman #gymqueen

1,039 6

Mrekullia 7ne1 per trajtimin dhe kurimin e flokeve ! Spraj me permbajtje te biotines, ujit te trendafilit me 7 funksione ! •Mbron nga nxehtesia. •Dhuron shkelqim. •Siguron arome freskuese •Forcon floket. •Mbron nga majat dyshe. •Eleminon fijet e demtuara. •I dhuron butesi, flokeve te pa qendrueshem. Cmimi : 815 L. #rossmannlala #kualitetgjerman

590 3

Produkti me i ri per floke te forte & kunder renies ! Formula aktive me kafeine aktivizon rrenjet e flokeve, e cila ben te mundur rritjen & trashjen e tyre. Per floke te forte dhe te bukur ! Cmimi : 410 L #rossmannlala #kualitetgjerman

403 5

Ju ka humbur volumi i flokeve ? Ju sjellim produktin me te ri, 99% bimor per larjen e flokeve. Me vaj bajame, per floke me me shume volum dhe bukuri. Pa permbajtje silikoni. Cmimi : 815 L. #rossmannlala #kualitetgjerman

199 0

Per hidratimin e thelle te lekures ne dush perdorni vajin nga Seba Med. I pershtatshem per lekure te ndjeshme dhe te thate. Pa permbajtje sapuni. Me vaj avokado dhe lecitin. Pa lende ngjyruese dhe konservuese. Cmimi: 650 L #rossmannlala #gjithckaorigjinale #kualitetgjerman #sebamed

311 0

Maske per lemimin e lekures se fytyres dhe kunder rrudhave. Me vleren e pH 5.5. Perkujdesje rindertuese per lekure qe ka nevoje per trajtim. Lemon lekuren dhe i jep shume elasticitet. Me koenzime Q10, acidin hialuron dhe vaj nga fara e rrushit. Lekura duket e clodhur dhe e fresket. Cmimi: 430 L #rossmannlala #gjithckaorigjinale #kualitetgjerman #sebamed

291 0

"Sebamed" per trajtimin e duarve 👉 Krem per duart me lekure shume te thate ose te demtuar. Per arsye te perqendrimit te larte te urese lekura behet me e bute. Permbajtja e pantenolit nxit rigjenerimin. Acarimet e lekures do te jene me te pakta dhe lekura do te ndihet shume e bute. Cmimi: 725 L #rossmannlala #gjithckaorigjinale #kualitetigjerman #sebamed

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

57.8K
-
4.90 %
Albania Journalists
83.2K
-
1.40 %
Albania Singer
262.1K
-
1.10 %
Albania Fashion, Modeling
8.9K
-
20.10 %
Albania
62.6K
1K / post
3.10 %
Albania Nature & Outdoors, Photography
30.7K
-
0.40 %
Albania Photography
666.4K
-
4.90 %
Albania Modeling, Entertainment, Music
15.9K
782 / post
0.05 %
Albania Celebrities, Fashion, Health & Fitness
52.8K
3K / post
5.70 %
Albania Fashion, Health & Fitness, Photography
9K
67 / post
5.50 %
Albania Photography, Travel, Nature & Outdoors, Architecture, Technology
87.9K
-
0.10 %
Albania Photography, Modeling, Fashion
96.7K
-
0.30 %
Albania
20.2K
-
1.10 %
Albania Travel
134.8K
-
3.00 %
Albania
4.2K
311 / post
1.90 %
Albania Cars & Motorcycles, Technology, Photography, Architecture