Merr_jep_auto_vetura's Instagram Audience Analytics and Demographics

@merr_jep_auto_vetura

Albania

-E VETMJA FAQE [ #ZYRTARE ] 🇦🇱 ↗️_______________________________↖️ - Postime Ekstra 🥇 - CEL :0698906788 - Mund Të Na Kërkoni Në Facebook ⤵
Red▓▓▓▓▓@gmail.com
+35▓▓▓▓▓88
Albania
25–34

Business Category

Home & Auto

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF MERR_JEP_AUTO_VETURA

16.7% of merr_jep_auto_vetura's followers are female and 83.3% are male. Average engagement rate on the posts is around 0.70%. The average number of likes per post is 900 and the average number of comments is 1.

Merr_jep_auto_vetura loves posting about Cars, Audi, Luxury.

Check merr_jep_auto_vetura's audience demography. This analytics report shows merr_jep_auto_vetura's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
115,956
Avg Likes
900
Avg Comments
1
Posts
1,584
Global Rank
307,256
Country Rank
462
Category Rank
3

GENDER OF ENGAGERS FOR MERR_JEP_AUTO_VETURA

Female
16.7 %
Male
83.3 %

AUDIENCE INTERESTS OF MERR_JEP_AUTO_VETURA

  • Cars & Motorbikes 75.54 %
  • Luxury Goods 59.24 %
  • Beauty & Fashion 36.83 %

RECENT POSTS

392 2

SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA ! VOLKSWAGEN JETTA VITI 2006 MODELI HIGHLINE MOTORRI 2.0 TDI (NAFTE) KAMBIO AUTOMATIKE & TIP TRONIC (+/-) BAXHO XHAMI ME HAPJE ELEKTRIKE FENERET XENO/BI XENON & ME LARJE SENSORE PARKIMI ORIGJINAL (MBRAPA) SEDILEJT ME NGROHJE KLIMA DIXHITALE BIZONALE DRITA AUTOMATIKE XHAMAT E ERRET RADIO , CD PLAYER , MP3 MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE MIRE ! ME DOGANE TE PAGUAR SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA! ÇMIMI : 5.700€ i diskutushem PER ME SHUME INFO CEL 📞 : 068 21 21 347 #merrjepautovetura @merr_jep_auto_vetura ✅

396 0

Vw golf 5 2.0 Nafte 2004 Manual Dekumenta te paguara Cmimi : 3.400€ i diskutushem 📞: 069 333 3573 #merrjepautovetura @merr_jep_auto_vetura ✅

2,124 0

BMW 750Ld M-SportPaket +Individual Exlusive X-Drive New Model 2020 ( Quad-Turbo Diesel 400Hp 🔥) FULL OPTIONS🔥99.000€ me TVSH🔥 Me Garanci deri në 04-2022 . . Motorri 2.993ccm Pa Taks Lluksi me 400Hp Edition Designo - 14.000km - Viti 04- 2019 FULL OPSION - 3X TV ( 4X Massage ) _Automat 8G Tronic _ Head Up Display (trego km Ne Xham ) _Distronic Plus (Frenon Kur k makin Para) _Kamera 360° 📸 _ Auto Parking (Vetparkohet ) _sistem muzike Bowers & Wilkins 🔊 _ Panorama - BMW LASERLICHT _Eco System 🚦 _Sendilje Para Me Ngrohje /Ftohje /Masazh /Dynamic _ Sendiljet Mbrapa me Ngrohje /ftohje /Massage /elektrike _Sendiljet Me Memory 123M _ Bagazh Me Buton +thithje _ Fenere Lazer + kthehen sipas kthesave dhe timonit _Interior lekure dhe Me Qepje - Timoni me marshe +/- - Hapje mbyllje dhe ndezje pa celes Push Start - - Pasqyra me Blind Spot Assist - BMW MMI Multimedia me Sim Card dhe SD Card, Bluetooth, HDD, Wireless, AUX dhe TV + Navigator Google Earth. - Drive Select - Sport Plus Package _sinjalizus per Radar 📹 _ Dyert me thithje _ Telefon Para Dhe Mbrapa _Frigorifer Para mbrapa _Xhama me Nuance -Tavan Kamosh _ Klima me 4 Zona *️⃣ _Timon Multifunksional +Ngrohje ♨️ _Larje Feneresh + Dritat Automatike kur i ke te gjata dhe vjen makine perpara ulen automatikisht ✅ _ Led Ambient me me shum Lloj Ngjyra _ Opsion Qe mos te dali nga Vizat e bardha 🚧 - AMBIENT AIR PAKET - AMBIENTES LICHT - FERNLICHTASSISTENT - DRIVING ASSISTANT PROFESSIONAL - DAB TUNER - CONNECTEDDRIVE SERVICES - CONNECTED PACKAGE PROFESSIONAL - TELEFONIE MIT WIRELESS CHARGING - WLAN HOTSPOT - Suspension Sport etj. Whatsapp/Viber/☎: 0698906788 Ose Kontaktoni Ne DirectMessage @merr_jep_auto_vetura ✅

2,340 5

Mercedes Benz CLS 63 ///AMG (620Hp ) AMG -Performance V8 BITURBO 🔥 . . NDËRROHET PLUS -Minus Diferenca ✅ _ Viti 2012 Me 85.Mij km >> Full Carbon ✔️Makina disponon te gjitha extrat e Mundshme Si Marsha Ne Timon F1 _Baxha Xhami _ECO _Tavani Kamosh _ Distronic _Blind Spot Assist _ Vet Parkim _Kamer Mbrapa _Ngrohje Ftohje Fryrje Sediljesh _Sensore Shiu Dritash Parkimi etj. _Marmitat Me Zhurm ✔️Disqet AMG Goma te reja Letra te paguara per 1 vit ✅Cmimi 36.000€ I diskutueshem✅ Ose nderrohet ❌Nuk bejm pazar ne telefon❌ ✅Tel-Whatsap/☎️: 0682886017 #merrjepautovetura 🔱 @merr_jep_auto_vetura 🔱 🥇

511 0

BMW X5 Xdrive Forca mottorrike ↙️3.5 pa taks lluksi Lloji i kambjos 📎 Automat Karburanti 📎 Nafte Viti i prodhimit 📎 2009 Kilometrat 📎 165,000km Cmimi 📎 11,700€ Pershkrim 📎 Makina eshte ne gjendje perfekte me full panoramik me te gjith sherbimet e bera me dogane te paguar gati per targa. Numer Tel : 0692518805 #merrjepautovetura @merr_jep_auto_vetura ✅

947 0

Shitet mercedes benz cls 350 cdi blueefficiency viti 11/2011 ne gjendje perfekte motorrike xhenerike dhe vizuale. Makina ka 95 Mij km origjinale mund ti kontrolloni ku te doni. Makina disponon ngrohje ftohje sediljesh kamer parkimi, sensore parkimi,baxho xhami, 7g tronic, pilot automatik,kompiuter bordi,marsha ne timon,bi-xenon feneret mercedes benz intelligent light system e shum opsione te tjera. Cmimi: 20.000€ Okazjon 0693934354 #merrjepautovetura @merr_jep_auto_vetura ✅

557 0

Marka 📎 VW , Tuareg Forca mottorrike 📎 3.6 Lloji i kambjos 📎 Automat Karburanti 📎 Benzine Viti i prodhimit 📎 2014 Km 📎 132,000km Nr kontakti 📎 0692518805 Pershkrim 📎 xhama te zinje origjinal the xhamat jan qeramik kundra nxehtesis dhe ftohtit ÇMIMI : 17.500€ #merrjepautovetura @merr_jep_auto_vetura

1,086 1

Porsche Cayenne Viti prodhimit 2011 3.0Diesel V6 Cmimi: 27.000€ i diskutushem Mundesi Nderrimi ☎️: 0692115183 #merrjepautovetura @merr_jep_auto_vetura 😂

1,631 2

🔱 @merr_jep_auto_vetura 🔱 Bmw Seria 5 E60 LCI _520d Viti prodhimit:21-12-2008 Kambio:Automat Motorri:2.0 nafte Kilometra:197000 Cmimi: 7.700€ diskutushem✅ Makina esht ne super gjendje full opsion baxho sendilje lekure bezhe shume e paster dyer me thithje me sherbime ne kohe. ☎️:0692499302 #merrjepautovetura 🔱@merr_jep_auto_vetura 🔱

477 4

Ml 270 cdi fundi i 2002. Ngjyra blu erret metalixato. Xhama te zi origjinal. Xhami i pare blu i erret. Kambio automat. Motorr e kambio ne gjendje shum te mir. Sensor shiu. Sensor dritash. Sensor parkimi. Gomat jan ven te reja. Taksat deri me 2021. Ferrota dhe tambure te nderruara. Cdo sherbim i bere ne kohe. Cmimi 4400€ i diskutushem. Makina eshte e mirmbajtur ne cdo detaj. +355 67 679 2415 #merrjepautovetura @merr_jep_auto_vetura ✅

707 0

VW TOUAREG 📂Viti prodhimi 2013 📂Kambio automatik 📂Motorr 3.0 naft 📂Cmimi: 17000 euro 📂Nr Cel 0693827542 Informacione Shtese 👇👇👇 shitet ose nderrohet vw tuareg full options viti 2013. #merrjepautovetura @merr_jep_auto_vetura ✅

560 0

Volkswagen Golf 6 - 1.6 Benzin/Gaz BIFUEL - Viti 2009 - Kamio Manuale - Impianti Gazit LandiRenzo - 165.000 KM - Goma te Reja 90% - Komanda ne Timon - Tapiceri Cope me Kamosh - Pasqyrat me Rezistence - AC Dual Clima - Pilot Automatik - Audio Cd - Gjendje Shume te mire e Gatshme per cdo Prove - Cmimi 6200€ - Nr Cel 069 58 05 704 #merrjepautovetura @merr_jep_auto_vetura ✅

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

3K
-
0.03 %
Albania Travel, Photography
103.4K
-
4.50 %
Albania Music, Singer
27.7K
-
1.90 %
Albania
21.4K
-
2.50 %
Albania Fashion, Gym, Modeling
78.3K
-
-
Albania Modeling, Fashion
38.1K
-
-
Albania Soccer
59.2K
-
0.80 %
Albania
11.5K
-
-
Albania
29.4K
-
-
Albania
1.7K
56 / post
3.60 %
Albania Photography
70K
323 / post
0.20 %
Albania Humor, Technology, Film, Music & Books, Celebrities, Animals & Pets
1.4K
81 / post
0.06 %
Albania
50.9K
-
4.30 %
Albania Actors, Fashion, Modeling
35.2K
-
2.10 %
Albania Styling, Art, Beauty
49.3K
-
0.40 %
Albania Events, Portraits, Fashion