Fioridardha's Instagram Audience Analytics and Demographics

@fioridardha

Albania

Author of the investigative satirical broadcasting "BOOM" - RTV ORA TV Hostess Zoti para dhe ne pas tij! 🙏🏻
dar▓▓▓▓▓@gmail.com
+35▓▓▓▓▓01
Albania
25–34

Business Category

Content & Apps

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF FIORIDARDHA

68.3% of fioridardha's followers are female and 31.7% are male. Average engagement rate on the posts is around 1.20%. The average number of likes per post is 1633 and the average number of comments is 18.

Check fioridardha's audience demography. This analytics report shows fioridardha's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
136,234
Avg Likes
1,633
Avg Comments
18
Posts
897
Global Rank
236,505
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR FIORIDARDHA

Female
68.3 %
Male
31.7 %

AUDIENCE INTERESTS OF FIORIDARDHA

 • Beauty & Fashion 69.45 %
 • Art & Design 47.28 %
 • Business & Careers 45.87 %
 • How-to & Style 42.06 %
 • Entertainment 37.13 %
 • Clothes, Shoes, Handbags & Accessories 32.18 %
 • Travel & Tourism 31.92 %
 • Fitness & Yoga 31.62 %
 • Luxury Goods 31.46 %
 • Home & Garden 31.02 %
 • Sports 30.30 %
 • Restaurants, Food & Grocery 29.77 %
 • Cars & Motorbikes 29.51 %

RECENT POSTS

1,203 4

Me Pinuçin! 🤍

2,334 20

E dielë vjeshte në Fishtë... 🍃 #lookoftheday @matis_unique 🤍 #photocredit @rozana_radi 📸

1,559 28

Facebook më kujtoi këtë foto të pak viteve më parë. Kam qenë vetëm 45 kilogramë në atë kohë dhe sot (që kam shtuar disa kg), ky fustan kaq i bukur, nuk më rri më kështu 😊 Unë jam tip që i mirëmbaj veshjet dhe i ruaj për një kohë të gjatë, ndonëse edhe kam dhuruar shumë. 😊 Më lindi idea që disa nga veshjet e mia, t'i nxjerr në shitje, sigurisht me çmim shumë më të reduktuar se ai i blerjes. Për këtë mini projekt, shumë shpejt do të hap edhe një faqe/profil të veçantë. ✔️ Masa: S Çmimi: 50 euro Fustani është në gjendje të shkëlqyer! ______________________ P.S: Mos më thoni "pse nuk i dhuron?", sepse kam mënyrat e mia të të bërit bamirësi. Po të shohim të gjithë punët tona, do të jemi edhe më të lumtur! 😉

1,390 11

Kur nuk të mjafton një Fiori për të përballuar ngarkesën e përditshmërisë... 😉 #october #autumn #work #tirana #albania #fioridardha #lookoftheday @matis_unique 🤍

1,477 15

Without the rain we would never feel thankful for the warmth of the sun... 🌧🙏 #rainyday #undermyumbrella #monday #october #autumn #tirana #albania #fioridardha #outfitoftheday @class.collection1 🤍

2,632 23

Në ditë të zymta, e sjellim diellin me anë të kujtimeve që krijojmë... Dje diell 🌞 Sot shi 🌧 Javë të mbarë për të gjithë! 🤗 #nonpioveràpersempre #ieriilsoleeoggilapioggia #ilsoledentro #buonasettimanaatutti #fioridardha

1,633 15

Në një portë krutane 🤍 #kruje #albania #october #autumn #sunday #lovelyday #sunnyday #fioridardha #shortpants #katebylaltramoda #outfitoftheday @matis_unique

2,201 20

Kam shijuar një drekë të mrekullueshme sot tek @kroirestaurantkruje 🥘, por kafeja turke e pasdites nuk kishte të paguar... ☕️ @kroirestaurantkruje #bestplacestogo #kruja #albania #fioridardha

714 633

🌸 Tetori Rozë 🌸 Së bashku jemi më të forta! Bijoutiful @bijoutifuljewelry në formë senzibilizimi organizon një #GiveAway 🤍 Në bashkëpunim me @fioridardha dhurojmë: 1- Byzylykun flori me ëngjëllin dhe fjongo 2- Byzylykun flori “mami” për të shtrenjtën tonë 3- Byzylykun flori me pemën e jetës, simbol i vazhdimisisë 4- Si edhe 3 mamografi dhuratë për cdo fitues!!! ———————————————— Për të marrë pjesë ndiqni këto rregulla : 1- Follow @bijoutifuljewelry dhe @fioridardha 2- Bëni tag në këtë foto 3 miq/mikesha 3- Ju dhe miqtë tuaj duhet të kenë follow të dyja faqet, në të kundërt humbisni lojën. ▪️Lejohet vetëm një koment! ———————————————— Fituesit do shpallen më datë 16 tetor, ora 22:00 Good Luck 🍀 @bijoutifuljewelry & @fioridardha

1,149 7

Sole d'ottobre! 🌞 #autunno #unabellagiornata #godendoilsole #tirana #albania #katebylaltramoda #sandjeans #outfit @matis_unique 🤍

1,693 26

Sot është një ditë më e mirë se e djeshmja... 😊

1,690 13

Lavdi Zotit, edhe këtë muaj çdo gjë OK! 🙏 Ata që u duhet të bëjnë ekzaminime të herëpasherëshme për shkak të problemeve të ndryshme shëndetësore, e njohin mirë stresin para marrjes së analizave dhe ndjesinë rraskapitëse të pritjes së përgjigjeve. 🩸 Është çlirim i madh kur shërbimin e merr nga profesionistë të vërtetë dhe përgjigjet të dalin në kohë rekord! 🙏 @daka_alba drejton një super skuadër dhe tek @alnet.american.lab.network ndihem gjithmonë e sigurt! Faleminderit! 🤍 @spitaliamerikan

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

87.6K
1K / post
0.01 %
Albania Celebrities, Fashion
3.7K
102 / post
2.90 %
Albania
183.5K
-
0.10 %
Albania
11.7K
-
8.20 %
Albania Art, Design, Education, Film, Music & Books, Health & Fitness, Nature & Outdoors, Photography, Travel
1M
-
0.90 %
Albania Fashion, Fashion Design, Events
20.6K
-
4.30 %
Albania Singer, Music, Modeling
15.8K
673 / post
2.10 %
Albania Photography
9K
-
1.10 %
Albania
1.3K
79 / post
0.06 %
Albania Technology, Photography, Celebrities
2.7K
76 / post
0.03 %
Albania
9.6K
268 / post
5.50 %
Albania Fashion, Modeling, Photography, Celebrities
1.2K
237 / post
-
Albania Fashion, Hair & Beauty, Design
31.7K
-
2.80 %
Albania
77.9K
634 / post
0.90 %
Albania Modeling, Music, Fashion, Architecture, Art, DIY & Crafts, Design
50.3K
-
0.70 %
Albania