Bes_kallaku's Instagram Audience Analytics and Demographics

@bes_kallaku

Albania

Albanian Actor, Comedian,Singer 📣PREMIERE : FILMI FALCO NE YOUTUBE 👇🏼
bes▓▓▓▓▓@gmail.com
Albania
25–34

Business Category

Creators & Celebrities

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF BES_KALLAKU

46.3% of bes_kallaku's followers are female and 53.7% are male. Average engagement rate on the posts is around 0.80%. The average number of likes per post is 10139 and the average number of comments is 71.

Check bes_kallaku's audience demography. This analytics report shows bes_kallaku's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
1,243,378
Avg Likes
10,139
Avg Comments
71
Posts
3,162
Global Rank
15,352
Country Rank
17
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR BES_KALLAKU

Female
46.3 %
Male
53.7 %

AUDIENCE INTERESTS OF BES_KALLAKU

 • Beauty & Fashion 65.73 %
 • Art & Design 49.22 %
 • Business & Careers 47.87 %
 • Entertainment 35.80 %
 • Fitness & Yoga 34.04 %
 • Luxury Goods 33.64 %
 • Travel & Tourism 33.06 %
 • Music 32.55 %
 • Clothes, Shoes, Handbags & Accessories 32.49 %
 • Cars & Motorbikes 31.96 %
 • Movies and TV 31.13 %
 • Home & Garden 31.00 %
 • Children & Family 30.86 %

RECENT POSTS

6,644 23

Në këta kohë jo të thjeshta për shumë artizanë vendas në mungesë të turizmit ju ftoj ti mbështesim artizanët e vegjël. Ide dhuratë ku një prodhim i huaj mund ta zëvendësoni me prodhim vendas. @art.zadrima @studio_qeramike_vasili Zoti ju rujt! 🙏🏻

3,789 3

Muaji tetor është muaji i ndërgjegjësimit për kancerin e gjirit. Sëmundja e kancerit dhe trajtime të caktuara dëmtojnë qelizat e gjakut, duke bërë që disa pacientë të kenë nevojë për transfuzione të shpeshta gjaku. Të japim dhe ne mbështetjen tonë ndaj femrave që po luftojnë me këtë sëmundje, duke dhuruar gjak! Të bëjmë një familje të lumtur! Të ndihmojmë nënat të jetojnë! Eja dhe ti dhuro gjak! Shpëto jetë! Ju ftojmë ditën e hënë, tek Qendra e Trajnimit të Kryqit të Kuq Shqiptar, Rruga Pjetër Budi, Pll Classic, pranë rrugës së Elbasanit. Për më shumë informacion ju ftojmë të na kontaktoni në numrat: 0672063455, 0672063448 ose 0682008779.

15,129 31

Ne shtepine ku ka banuar nje prej figurave me te ndritura te Kombit dhe te çeshtjes Kombtare. At Gjergj Fishta. #Fishte. 15.10.2020. Bashke me shokun e femijerise time @florjankalaja

27,801 171

Hajt mo, edhe un si t’tjert! 😂.

7,756 23

🙌🏻. Ju rujt Zoti.

2,966 8

#Repost @geraldina_sposa with @get_repost ・・・ Në 25 vjetorin e celjes së sallonit të parë të veshjeve te nusërisë dhe më pas të parës agjensi të organzimit të eventeve patëm mundësinë  të bëjmë një hap të ri përpara: të ndajmë me ju në mënyren më profesionale të mundshme përvojën tonë.Një shkollë e vërtetë, "Akademia Momentum" me mbështetjen e Geraldina Sposa merr përsipër që t’ju mësojë një profesion të ri. Të gjithë ata që duan të ndërtojnë një karrierë si organizues apo menaxhues eventesh mund të përfitojnë nga kjo akademi profesionale dhe nga përvoja jonë 25 vjecare. Themeluesi i Geraldina Sposa , Armand Peza do të jetë i lumtur të përgatisë brezat e ardhshëm të organizatorëve të eventeve për të qenë gati në këtë rrugëtim. P.s Për të shkëlqyerit Geraldina Sposa mezi po pret ti punësojë😊 @geraldina_sposa @akademia_momentum #armandpeza

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

49K
-
1.80 %
Albania Styling, Art, Beauty
66.1K
-
0.10 %
Albania
73.8K
-
2.80 %
Albania
2.5K
63 / post
-
Albania Film, Music & Books, Celebrities, Technology
83.7K
-
0.20 %
Albania
17.1K
-
2.20 %
Albania Photography, Travel
41.9K
-
3.00 %
Albania Dance, Choreographer
26.8K
-
8.00 %
Albania
1.5K
172 / post
19.00 %
Albania Fashion, Hair & Beauty, Celebrities
3.1K
104 / post
-
Albania Hair & Beauty, Fashion, Celebrities, DIY & Crafts
3.6K
93 / post
0.03 %
Albania Hair & Beauty, Fashion, Celebrities, DIY & Crafts
2.8K
73 / post
3.30 %
Albania Travel, Photography, Architecture, Nature & Outdoors
10.1K
-
1.60 %
Albania Travel, Photography, Adventure
6K
-
-
Albania
408.7K
-
2.00 %
Albania