Autotirana's Instagram Audience Analytics and Demographics

@autotirana

Albania

-Mirsevini 🇦🇱 📌Makina Ne Shitje🔥 📌Reklamime Makinash 🚘 📌Shitje, Blerje & Pjese Makinash 🚗 Kontaktoni ne DM 📥 Cel +355 69 65 68 483 📲 Whtsp
nal▓▓▓▓▓@gmail.com
+35▓▓▓▓▓83
Albania
25–34

Business Category

Auto Dealers

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF AUTOTIRANA

21.5% of autotirana's followers are female and 78.5% are male. Average engagement rate on the posts is around 0.90%. The average number of likes per post is 296 and the average number of comments is 1.

Autotirana loves posting about Cars, Audi, Luxury.

Check autotirana's audience demography. This analytics report shows autotirana's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
32,411
Avg Likes
296
Avg Comments
1
Posts
2,239
Global Rank
764,851
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR AUTOTIRANA

Female
21.5 %
Male
78.5 %

AUDIENCE INTERESTS OF AUTOTIRANA

 • Cars & Motorbikes 60.32 %
 • Beauty & Fashion 50.51 %
 • Luxury Goods 46.68 %
 • Sports 42.64 %
 • Music 37.68 %
 • Books and Literature 36.84 %
 • Fitness & Yoga 35.44 %
 • Business & Careers 34.03 %
 • Travel & Tourism 33.64 %
 • Art & Design 33.25 %
 • Movies and TV 31.83 %
 • Entertainment 31.53 %

RECENT POSTS

402 0

Shitet: MERCEDES BENZ E CLASS LOOK AMG AVANTGARD FULL OPSION, PANORAMIKE, VITI 2003, 270 CDI , AUTOMAT, KEYLESS GO (Ndezje me START STOP KE KOKA MARSHIT), HAPJE MBYLLJE ME GISHT PA CELES, SENSOR DRITASH ,PARKIMI,SHIU, KLIMA KATERZONALE,INTERIOR SHUM I PASTER PANA, SENDILE LEKUR NGROHJE FTOHJE, EKRAN NAVI TV DVD AUX BAGAZHIER ME 6CD,SISTEM MUZIKE HARMAN KARDON, PILOT AUTOMATIK+ , PERDE ME BUTON, LIMITATOR SHPEJTESIE ,LARESE FENERESH, XENO BIXENO. VAJ FILTRA MOTORRI+ VAJ FILTRA KAMBIO TE BERA 📁 Cmimi:6200€ i diskutueshem mundesi nderrimi 📁 Numri i Celularit:0697895333 📁 Vendodhja: ELBASAN #mercedesbenzevo #sportedition #evo #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

161 1

#️⃣ Shitet/ Nderrohet 🚘Marka/Modeli: Audi A6 ⚙ Motorr: 3.0 tdi quattro 📈Fuqia: 224 hp 📅 Viti: 2005 📶 Kilometra: 205000 ⛽Karburanti: Nafte 🕹Transmisioni: Automatik 🛃Dogana: E paguar 🇦🇱Vendndodhja: Tirane 💶Cmimi: 5500€ ❌nuk ka taks lluksi❌ ✅ Ne gjendje shume te mire, me te gjitha sherbimet e kryera ne kohe 📲Nr.kontakti: +355 69 564 6684 (whatsapp/viber) #audia6 #quattro #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

262 0

Shitet bmw 530d. Ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike. Te gjitha sherbimet te sapo bera tek bmw. Manuale 6+1 .Cmimi 5000€ pak i diskutueshem 0697898406 #bmw530d #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

161 0

FORD FIESTA AUTOMAT ZVICRA -MOTORR 1.3 BENZINE SHUM EKONOMIKE -KAMBIO AUTOMATIKE -VITI 2006-2007 -CLIMA -ABS -ESP -SRS -SENSOR SHIU -SENSOR DRITE -DRITA AUTOMATIKE -FENER ANTIMJEGULL -KOMPJUTER BORDI -AUDIO CD RADIO FORD -TIMON ELEKTRIK -PASWYRA ELEKTRIKE -XHAMA ELEKTRIK -SENDILJE TE RREGULLUESHME -TIMON I RREGULLUESHEM -MBYLLJE QENDRORE ME PULT -LETRA TE PAGUARA 1 VIT MJETI ESHTE I ARDHUR NGA ZVICRA NE SUPER GJENDJE SI JASHT DHE BRENDA POASHTU EDHE NGA ANA TEKNIKE CMIMI 3700€ CEL 069 36 92 161 #fordfiesta #sportcar #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

341 2

Mercedes-Benz c220 Viti 2011 Motorr2.2 Km 2000000 Kambio Automat Pilot automatik Navi Usb Aux Bluetooth Sensor parkimi Sensor dritash Feneret Bixeno inteligjent Stopat Full led Pasqyrat me Palosje Sendilet gjys meshin gjys rrob Sendilet me ngrohje Vaj filtra sapo jan nderruar Xhamat e zinj origjinal Me Dogan te Paguar Cel 0693694807 #mercedesbenz #sportedition #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

451 2

BMW X6-3.5 Benzin(pa taks luksi) , Viti Prodhimit Fundi 2010 me 169.000 km , LOOK M Performance , FULL OPTIONS , xhama pas zinj origjinal + para termik + perde, sallon lekure , sedilje elektrike + ngrohje + ftohje+ memory + fryrje + cfryrje , marsha ne timon , marmitat me zhurem , navigator , cd player , bagazhier , drita kseno , bagazhi hapje mbyllje me buton , disqe alumini , sediljet mbrapa me ngrohje , TV per pasagjeret mbrapa , kamer parkimi , sensor dritash , sensor parkimi , letra te gjitha te paguara deri ne 2020, gomat e reja michelin dhe vaj filtra te bera. I Diskutueshem + mundesi nderimi. Nr- 0695379891

220 2

SHITET / NDERROHET SERIA 1 -MOTORR 2.0 NAFTE EKONOMIKE -VITI FUNDI 2005 -KAMBIO MANUALE -CLIMA -ABS -ESP -SRS -DTC -KOMPJUTER BORDI -TAVAN PANORAMIK -AUTO PILOT -KOMANDA NE TIMON -AUDIO CD BMW -SENDILJE ME NGROHIE -TIMON I RREGULLUESHEM -SENDILJE TE RREGULLUESHME -SENDILJE ME NGROHJE -PASQYRA ELEKTRIKE -XHAMA ELEKTRIK -TIMON HIDRAULIK -TAVAN PANIRAMIK -CELES ME THITHIE -NDEZIA START/STOP -SENSOR SHIU -SENSOR DRITE -DRITA AUTOMATIKE -FENER ANTIMJEGULL -LETRA TE PAGUARA -DISQE ALUMINI -2 CELESA PULT MJETI ESHTE NE SUPER GJENDJE TE GJITHA SERVISET E SAPO BERA NUK KA NEVOJ PER SHERBIME TE TJERA MUND EDHE TE NDERROHET CMIMI 4700€ MUNDESI NDERRIMI CEL 069 36 92 161 #bmw1series #sportedition #mpower #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

368 1

Bmw 320 2001 manual km- 280000 ngjyra- gri Sendilje me ngrohje sensor parkimi 4 goma te reja te gjitha sherbimet e bera nr: 069 728 2724 cmimi: i diskutueshem #bmw320d #mpower #sportcar #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

121 0

⤵ ✔ Marka,Modeli : Volkswagen Passat 3C Highline ✔ Viti : 2007 ✔ Kambjo : Automatike DSG 6 marsha ✔ Lenda Djegese : Nafte ✔ Targa : E sapo ardhur Dogana e paguar ✔ Km : 210.000 ✔ Ngjyra : Grihe ✔ Opsionet shtese : ww pasat highline , sedilje CC elektrike gjysem komosh gjysem lekure , tavan i zi komoshi , pilot automatik , sedilje me ngrohje , auto hold , xhama te zinj origjinal , start stop hapje keyless entry , ekran dvd , aux , bluetooth , usb , karte mermorie , disqe alumini , letra per nje vit , vaj filtra te gjitha sherbimet e kryera , i gatshem per cdo lloj prove . ✔ Vendodhja : Shkoder ✔ Cmimi : 5200 € ✔ Telefon : 0693200804 #vwpassat #sportedition #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

299 1

Mersedes benz e class 320 Viti 2005 Avantgard Full option Sendilje me ngrohje Sensor parkimi Kambjo automatike Nr tel 0695341880 #mercedesbenz #e320cdi #sportedition #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

293 1

Audi A3 2006 2.0 TDI Automatik F1 ne timon Sensor parkimi origjinal Navigator me 3 disje hartash , tv , dvd , tel Disje alumini 17 goma 90% te reja Abs,Esp,airbag Kseno me lupa orgjinale fabrike Fener mjegulle Sedile S-line gjys kamosh gjys lekure Klima dixhitale Kompjuter bordi Sapo i jan kryer sherbimet perfshir dhe kit rrip motorri pomp uji . Makina esht e gatshme per cdo lloj prove nga ana juaj . 6300€ i diskutueshem . nr: 0693886132 #audia3 #sportline #luxurycars #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

603 0

Me Dogane Audi A6 S-line Viti 2010 Motorr : 2.7 Nafte Kambjo :Automatike Km : 250.000 Cmimi : 13.000 Vendodhja :sarande Tel : 0695741744 cmimi: i diskutueshem #audia6 #sline #quattro #tirana #albania🇦🇱 #autotirana #merrjepautotirana

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

36K
635 / post
0.40 %
Albania Fashion, Modeling, Humor, Film, Music & Books, Celebrities, Art
27.1K
-
1.10 %
Albania Travel, Photography
127.8K
-
1.80 %
Albania
61K
-
9.30 %
Albania Modeling
38.1K
-
0.03 %
Albania Modeling, Music
24.2K
-
0.20 %
Albania
21.3K
-
1.00 %
Albania Art, Beauty, Fashion
78.1K
-
5.70 %
Albania
46.8K
-
0.40 %
Albania Fashion
104.6K
-
4.60 %
Albania Photography
20.3K
-
5.10 %
Albania Singer, Music, Modeling
18.3K
-
6.10 %
Albania Music, Singer, Modeling
3K
-
0.03 %
Albania Travel, Photography
51.5K
-
16.50 %
Albania
29.2K
-
27.70 %
Albania Modeling, Fashion