Artigiano_tirane's Instagram Audience Analytics and Demographics

@artigiano_tirane

Albania

Artigiano Bllok DELIVERY 📱0692092358 / 0692092798 Artigiano Vila 📱0676000480 / 0672084830
art▓▓▓▓▓@hotmail.com
+35▓▓▓▓▓94
Albania
25–34

Business Category

Restaurants

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF ARTIGIANO_TIRANE

66.9% of artigiano_tirane's followers are female and 33.1% are male. Average engagement rate on the posts is around 0.70%. The average number of likes per post is 316 and the average number of comments is 2.

Artigiano_tirane loves posting about Food, Chef, Restaurants.

Check artigiano_tirane's audience demography. This analytics report shows artigiano_tirane's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
39,704
Avg Likes
316
Avg Comments
2
Posts
6,446
Global Rank
830,256
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR ARTIGIANO_TIRANE

Female
66.9 %
Male
33.1 %

AUDIENCE INTERESTS OF ARTIGIANO_TIRANE

  • Beauty & Fashion 59.00 %
  • Restaurants, Food & Grocery 47.67 %
  • Entertainment 43.80 %
  • Art & Design 42.36 %
  • Business & Careers 40.00 %
  • Travel & Tourism 35.77 %
  • Fitness & Yoga 32.89 %
  • Clothes, Shoes, Handbags & Accessories 32.79 %
  • Movies and TV 32.78 %
  • Healthy Lifestyle 32.68 %

RECENT POSTS

254 5

Një nga pastat më të dashura: Ravioli me krem tartufi. Me video të gjitha hapat nga prodhimi i pastës deri tek vendosja në pjatë. Shijojnë kaq shumë sepse: 🍝 Brumi bëhet i freskët çdo ditë 🍝 Brumi bëhet me vezë të freskëta (sic e shikoni nga ngjyra) 🍝 Shija e mbushjes së spinaqit lezetohet nga djathi i grirë Grana dhe erëzat 🍝 Kremi i tartufit vendoset në sasinë e duhur që të jetë në balancë me shijet e tjera të pastës. Tani raviolit më të famshme në Tiranë mund ti porosisni edhe në delivery: 📲 069 20 92 358 📲 069 20 92 798 🌐www.artigiano.al

306 0

Çfarë do hani sot?

311 0

Këto karkaleca tempura janë perfekt për një darkë romantike në çift 🍤🧡🍤 Ama nëse darkën romatike do t'ia bësh në shtëpi, mund t'i porosisësh dhe ti bëjmë gati ne, ty të ngelet vetëm t'ja ushqesh 🤪 📲 069 20 92 358 📲 069 20 92 798 Menunë e gjen në: 🌐 www.artigiano.al

291 1

Disa nxjerrin në pah më të mirën e të tjerëve. Focaccia është një prej tyre ☺Ajo gjithshka e bën të jetë më e mirë 😋

257 0

Koha për supa të ngrohta që të mbledhin shpirtin Tani mund ti porosisni edhe në shërbimin taxi 📲 069 20 92 358 📲 069 20 92 798 Menunë e gjeni në 🌐www.artigiano.al

466 2

Gjoks pule nga pula të freskëta vendi, gati për t'ju servirur disa klientëve shumë të uritur 🐔🥔🥕🥦

289 0

Pizza me salsiçe artizanale (të bërë nga ne) dhe me kërpudha Porcini (që kanë sezonin tani). Shije unike, e fortë dhe e vendosur si je ti 😉 Porosit një pizza vërtetë të veçantë: 📲 069 20 92 358 📲 069 20 92 798 🌐www.artigiano.al

720 7

Antipasta e traditës 😍😍 Të gjitha të bëra nga ne, me shumë përkujdesje. Speciale tek Artigiano Vila

425 1

Kjo po që është një arsye serioze për ta shtyrë dietën 😄 Telefono për më shumë "arsye" në: 📲 069 20 92 358 📲 069 20 92 798 🌐www.artigiano.al

300 1

E dielë vjeshte 🍂🍁☀️🌅q

191 0

Tek Artigiano pizzat janë pizza, jo *pica* Delivery më i shpejtë në Tiranë (na sfidoni 😄) 📲 069 20 92 358 📲 069 20 92 798 🌐www.artigiano.al

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Albania to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

1.5K
629 / post
2.10 %
Albania Art, Design
20.6K
-
4.30 %
Albania Singer, Music, Modeling
8.3K
114 / post
1.80 %
Albania Celebrities, Technology, Film, Music & Books
51.1K
-
3.80 %
Albania Video Games, Travel
138.7K
-
-
Albania
31.7K
-
2.80 %
Albania
118K
-
8.30 %
Albania Music, Modeling, DJ
16.5K
-
-
Albania Fashion
16.9K
186 / post
2.20 %
Albania Celebrities
146.1K
-
2.60 %
Albania
38.1K
-
-
Albania Soccer
14.4K
177 / post
2.50 %
Albania Music, Film, Music & Books, Humor, Technology, Celebrities
114.6K
2K / post
1.90 %
Albania Dogs, Singer, Music, Celebrities
101.8K
-
4.00 %
Albania Modeling, Fashion
121.3K
-
1.50 %
Albania DJ, Producers, Music