Z_denicku_dentalni_hygienistky's Instagram Audience Analytics and Demographics

@z_denicku_dentalni_hygienistky

Czech Republic

😷 #Online poradna( bolest zubu, krvácení dásní, pomůcky na zuby) 🦷Objednání na Dentální hygienu. 👁Video konzultace 👇👇👇👇👇
inf▓▓▓▓▓@zdenickudentalnihygienistky.cz
Czech Republic
25–34

Business Category

Professional Services

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF Z_DENICKU_DENTALNI_HYGIENISTKY

77.6% of z_denicku_dentalni_hygienistky's followers are female and 22.4% are male. Average engagement rate on the posts is around 2.30%. The average number of likes per post is 779 and the average number of comments is 24.

Z_denicku_dentalni_hygienistky loves posting about Fashion.

Check z_denicku_dentalni_hygienistky's audience demography. This analytics report shows z_denicku_dentalni_hygienistky's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
33,985
Avg Likes
779
Avg Comments
24
Posts
164
Global Rank
651,783
Country Rank
1,088
Category Rank
411

GENDER OF ENGAGERS FOR Z_DENICKU_DENTALNI_HYGIENISTKY

Female
77.6 %
Male
22.4 %

AUDIENCE INTERESTS OF Z_DENICKU_DENTALNI_HYGIENISTKY

 • Beauty & Fashion 75.92 %
 • How-to & Style 48.45 %
 • Travel & Tourism 46.77 %
 • Fitness & Yoga 43.01 %
 • Children & Family 32.98 %
 • Art & Design 32.22 %
 • Books and Literature 31.46 %
 • Business & Careers 30.97 %
 • Clothes, Shoes, Handbags & Accessories 30.75 %
 • Entertainment 30.69 %
 • Photography 29.97 %
 • Cars & Motorbikes 29.57 %
 • Technology & Science 29.51 %
 • Music 29.19 %
 • Home & Garden 29.16 %
 • Sports 28.80 %

RECENT POSTS

859 25

🦷Jak si čistím zuby já? Tento postup vrele doporucuji vsem. 👌🏼Dvakrát denně zubní kartáček. Ideálně ráno a večer. Jednou denně mezizubní pomůcky. Ideálně večer před čištěním zubním kartáčkem. Jednou týdne výživa zubu. Ideálně večer před spaním. Na Čištěnou. ❤️

957 11

🎉Právě v nove @casopisdieta První rozhovor, který není o zubech. Je o mem pohledu na ženský kolektiv,o mých dietách a jak si neudržuji a udržuji postavu . A cely rozhovor provází slogan. 🏆DUB CHCEŠ, NEBO NECHCEŠ, OSTATNÍ JSOU KECY. . . 💌Pro vaše zdraví vám doporučuji zůstat doma a Dietu si objednat online ❤️. . . ❤️Za rozhovor a příležitost děkuji @lazykittydiary

599 108

😁Rovnátka a jejich čištění. To nám je byl čert dlužen, co. V klidu se člověk nenají. 🍽Ty s rovnátky jí o půl hodiny déle než ostatni. 🚰Pak jsou půl hodiny v koupelně. Pozváni na večeři do restaurace je dvoudenní stres, co si dam k jídlu, jak to vyčistim kde je toaleta, mám všechno v kabelce?🙊Kartáček, mezizubní kartáček, zubní nit . ❤️Ale věřte mi, až vám rovnátka sundaji, budete jako ZNOVU ZROZENI. 🔎Co tedy k čištění zubu s rovnátky potřebujeme? Zubní kartáček ( Curaprox ortho, el. kartáček Oral-B s hlavici na rovnátka), sólo kartáček ( Curaprox 106, Tepe), mezizubní kartáčky, zubní nit ( superfloss),super zubní pastu ( Biorepair, Apacare) a voliltelně ústní vodu bez alkoholu. 👌🏼V druhem okně. A u své hygienistky žádejte vždy Airflow, to je nejdůkladnější profesionální hygiena u rovnátek. 👌🏼Ve tretim až pátém okně je před a po čistěni rovnátek u mě na křesle. To fialově je obarvený zubní plak. 🍀A teď me zajímá, znáte někoho kdo své rovnátka miluje nebo nemá rad? . . PS: video jak čistit rovnátka bude 🥰.

725 6

❣️Čas od času klopýtneme, upadneme, jistě k tomu dojde. Budeme si klást otázky a budeme pochybovat o své cestě. Když budeme poslouchat a necháme se vést tím tichým hláskem, naším vnitřním GPS. Pokus zjistíme co nás drží naživu, budeme mít vše v pořádku. 🍀Budeme šťastní, úspěšní a uděláme díru do světa. ......................”Oprah Winfrey” ❤️A kdy jindy než dnes navázat spojení a poslouchat náš vnitřní hlas. Prosím vás, jestli nikam nemusíte, zůstaňte doma . To je Nejjednodušší a nejúčinnější preventivní opatření. A když už někam musíte vemte si něco přes ústa 👄 nos 👃🏻( ústenku, respirator, šálu) a na oči👀 ( dioptrické nebo sluneční brýle).

967 34

Nejhorší věc, kterou můžete udělat, je byt jako všichni ostatní. “Arnold Schvarzenegger” Děkuji, ze tu se mnou jste. Nezapomeň jít na druhy příspěvek , tam to teprve žije.

520 2

❤️Vůle člověka je jako voda. Nic ji nezastaví. Prorazí hory a padá jako vodopád. A vždy se dostane tam kam se ma dostat. 💋Dekuji za poslední ( možná bude ještě v létě) užasný workshop. 👌🏼A kde se můžeme vidět a kde všude můžeme řešit vaše problémy? 🦷Na dentální hygieně 🎥Video konzultace ⏰Živé vysílání ve VIP clubu. Občas mi někdo z vás napíše, je to moc drahé. 📩Věřte mi, NEPOTŘEBUJI ZISKAT PENIZE ZA NIC. 💶Musíme si uvědomit, ze je důležité kolik peněz vám mohu ušetřit a ne kolik peněz mé služby stoji. ❣️Chceme zbohatnout, abychom mohli jist, pít,byt šťastní a navštěvovat dálné země. Abychom mohli konat konat dobro a být schopni hrát důležitou roli v pomáhání světu.

443 26

Zde vidíte cévní zásobení zubu a implantátu. Jestli vám mohu něco doporučit, tak je to to, STAREJTE SE O SVOJE ZUBY JAK NEJLIP MUZETE. Lepší vlastni tkáň mít nebudete. Kdybych si ja musela nechat nahradit zub tak bych se svým lékařem KONZULTOVALA tyto metody: 🦷AUTOTRANSPLANTACE je chirurgicke premisteni zubu u stejného jedince. Vysvetlim to na prikladu. Mam uplne nemocny molar ( sesty, sedmy zub) a mam zdravy posledni molar ( tedy osmicku, zub moudrosti). Prvně o čem by mohl zubar premyslet je AUTOTRANSPLANTACE te osmicky misto sestky nebo sedmicky v jedné návštěvě. Je to planovany zakrok, ktery bere v potaz vsechny kriteria a uspesnost preziti techto zubu je az 68% za 12 let po autotransplantaci zubu. U autotransplantovaného zubu je důležité posléze ošetřit kořenové kanálky. 🦾A když už IMPLANTÁT tak keramicky. Jelikož je hypoalergenni, odolný vůči KOROZI, esteticky( nekouká žádný kov u dásně pod korunkou, hlavně v oblasti úsměvu) nespouští žádnou chemickou reakci a nedostává se do jiných části těla, nevytváří a nepřenáší el.vodivost ani teplo. 🚑1.Pomoc u vyřazeného zubu. Bud zub okamžitě vraťte na své místo a nebo co nejrychleji cca do 30 min navštivte zubaře, který zkontroluje ránu po vypadlém zubu a vypadly zub vpraví sám na své místo. Zub během transportu k zubaři je nejlepší uchovat ve svém vlastním prostředí a to ve slinách.

1,157 22

🧖‍♀️Skincare a 🦷zuby. Zdeničko, proč máš ten rozvěrač? 😆To, abych na to lepe viděla. #NeniToMoc 😂😂😂😂😂

713 39

🤷‍♀️Rentgenové vyšetřeni je navrhované vždy, když klinickým vyšetřením není možné klienta dostatečně vyšetřit. 💁‍♀️Rentgeny slouží k prevenci, diagnostice a kontrole léčby. Rtg rozdělujeme na . •EXTRAORÁLNÍ 1. ,2. a 3. ( 6 roční dítě) obrázek •INTRAORÁLNÍ 📸Skusové snímky 4. snímek ( to bílé je výplň + zaplněné kanálky zubu) přesné snímky k zjištěni zubních kazu a agresivní parodontitidy. 📸Periapikální snímky 5. snímek (je tam krásně vidět co dokáže kovový piercing). Přesné snímky v oblasti kořene zubu. 🔝Díky digitalizaci přenosu obrazu se snížila dávka rtg záření až o 80 %, rentgeny jsou přesnější a snadno porovnatelné s předchozími snímky. 👩‍👦‍👦Při snímkovaní dětí je vhodné aby ho při rtg vyšetřeni držel rodič. A oba MAJÍ ochranné pomůcky. Ochranou zástěru a límec na štítnou žlázu. Rodič je ozářený velmi nízkou dávkou. Rentgen nebolí. Muže byt nepříjemné vkládání malých rtg snímku do úst, ale samotné rentgenování nebolí. 🤰Rentgenování v těhotenství, když není ozařována přímo děloha a plod je v ránem stadiu tak je zárodek nejméně citlivý na RTG záření. 🙏🏻Jelikož se zubní kaz muže vytvářet 1-4 roky tak při pravidelných rtg kontrolách se v těhotenství snímkovat nemusí. Pravděpodobně nevzniknout naléhavé změny po dobu devíti měsíců. 📸Obrázek 6. ( zdroj. Chernobylwel.com)je tabulka záření v běžném životě. Je důležité pochopit, že určitý stupeň radioaktivity je velmi běžný, protože každý prvek má některé radioaktivní izotopy a mnohé z nich se nacházejí přirozeně kolem nás. Všechny objekty kolem nás jsou tím pádem do jisté míry radioaktivní, včetně našich těl. 📸Obrázek 7. je tabulka s návrhem zhotoveni rtg. 📸Na obrazku 8. můžete vidět zubní kaz ( díra) a zubní kamen (převis na kořenu zubu). Zdroj Dentalna radiografia v praxi. Eva Kovaĺová a spol.

1,762 12

🍀Možná to bude naše tradice. Jako předminulý tok tak i minuly tak jsi byla můj poslední klient Angie @andrea.kalousova Co vic jsem si mohla prat❤️. PS: Já Andrejky úsměv miluju a trochu dost ji ho závidím. „ Můžete začít s ničím a z ničeho, a kde nic nebylo, objeví se cesta.” M. B. Beckwith

521 22

❤️Randíte? Čeho si všímáte jako první ? 👨‍👩‍👧‍👦Ústní zdraví začíná už v prenatálním období dítěte. Záleží na stavu dutiny ústní a celkovém zdraví matky. Po narození se předávají bakterie do úst novorozenců až do puberty od rodičů, přátel, milenců a domácích mazlíčků. 🧠Co vše ovlivňuje stav zubu? Viz druhý obrázek . 📌25% špatná hygiena , kouření , léky 📌25% imunitní systém/genetika 📌25% špatný mikrobiom 📌20% ortodontické anomálie 📌5% jiné ( tyto % jsem čerpala z přednášky doc. Kovaĺové) PS: já vím já vím, vždyť GENETIKA nehraje roli,, vždyť jsi to tak Simono říkala ! S tím jak se vzdělávám, tím vám přináším nové informace, můžete mi věřit ❤️.

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Czech Republic to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

284.3K
-
8.70 %
Czech Republic Celebrities
49.2K
-
-
Czech Republic
2.7K
-
11.00 %
Czech Republic
43.2K
661 / post
0.02 %
Czech Republic Animals & Pets, Nature & Outdoors, Technology
8.3K
-
10.90 %
Czech Republic Fashion
24.4K
-
2.20 %
Czech Republic Modeling
4.5K
97 / post
2.40 %
Czech Republic Health & Fitness, Cooking, Food & Drink, Education, Humor
17.4K
2K / post
7.80 %
Czech Republic Technology, Film, Music & Books, Photography
1.3K
99 / post
8.60 %
Czech Republic
23K
-
4.50 %
Czech Republic
2.5K
-
8.70 %
Czech Republic Riders, Bikes, Motorcycle Racing
1.8K
83 / post
0.05 %
Czech Republic
10.7K
365 / post
0.08 %
Czech Republic Moms, Fashion, Cooking
68.3K
-
7.10 %
Czech Republic
1.2K
75 / post
5.00 %
Czech Republic Film, Music & Books, Photography