Komot_pharm's Instagram Audience Analytics and Demographics

@komot_pharm

Croatia

Depo Farmaceutike Tel: +377 44 452 566 FB: Komot Pharm
jk▓▓▓▓▓@komotpharm.com
+37▓▓▓▓▓66
Croatia
25–34

Business Category

Food & Personal Goods

StarNgage Profile

Free Promotion Count

0

Paid Campaign Count

0

Get Our Influencer Rate Card Today!

A brand new way for you to compare the rates of influencers across the world.

Learn More

PROFILE OVERVIEW OF KOMOT_PHARM

84.6% of komot_pharm's followers are female and 15.4% are male. Average engagement rate on the posts is around 0.30%. The average number of likes per post is 11 and the average number of comments is 1.

Komot_pharm loves posting about Modeling.

Check komot_pharm's audience demography. This analytics report shows komot_pharm's audience demographic percentage for key statistic like number of followers, average engagement rate, topic of interests, top-5 countries, core gender and so forth.

Followers
2,907
Avg Likes
11
Avg Comments
1
Posts
554
Global Rank
-
Country Rank
-
Category Rank
-

GENDER OF ENGAGERS FOR KOMOT_PHARM

Female
84.6 %
Male
15.4 %

AUDIENCE INTERESTS OF KOMOT_PHARM

 • Beauty & Fashion 80.06 %
 • Sports 41.99 %
 • Entertainment 41.99 %
 • Music 41.99 %
 • Art & Design 41.99 %
 • Fitness & Yoga 41.99 %
 • Restaurants, Food & Grocery 34.21 %
 • Children & Family 30.85 %
 • Business & Careers 30.22 %
 • Movies and TV 26.89 %
 • Pets 26.89 %

RECENT POSTS

5 0

Bëj zgjedhjen e duhur - Zgjedh çajin BEKUNIS për tretje më të mirë! Largo dhimbjen e barkut dhe konstipacionin (kapsllëkun) në mënyrë natyrore.🌿 #komotpharm #bekunis #tea #hearbaltea #constipation #relief #natural #organic

26 2

Thuani ❌JO prerjes së flokëve me ndihmën e vajit të arganit Bioblas Pas çdo stylingu të flokëve, aplikoni 1-2 pika të vajit në dorën tuaj dhe masazhoni në flokët tuaj nga mesi deri te majat, për një pamje të butë dhe shkëlqyese të flokëve tuaja 😍🌿 Bioblas Argan Oil - Për flokë të fortë dhe të shëndetshëm 💧 #komotpharm #oil #arganoil #hair #haircare #healthyhair #longhair #smooth #silkyhair #organic #bio

16 0

Njëra pa tjetrën s'bon! Restorex Shampo & Maskë për flokë 🙌 💧 RESTOREX Shampoo Speed & Strong 💧 - Mbron dhe forcon rritjen e shëndetshme të flokëve duke ushqyer fijet e flokëve. Sjell shkëlqimin natyral të flokëve tuaj dhe shton shkëlqim shtesë. 😍 ❌ PA PARABEN ❌ ✅ Për rezultate më të mira përdorni shamponin së bashku me balsamin Restorex dhe maskën Restorex Speed & Strong.

9 1

Tregoni kujdes të veçantë gjatë sezonës së vjeshtë dhe mbrohuni nga dhimbjet, temperatura apo ethet me ben-u-ron! Ben-u-ron gjithmonë në shpëtim 👌🙂 Benuron, paracetamolli i parë gjerman! 🇩🇪 #komotpharm #benuron #paracetamol #headache #health #healthylifestyle #fever

18 0

Bioxsine Shampoo & Seruim- kujdes ideal bimor kundër rënies intensive të flokëve. 🌿 🔹 Formulë shampo shumë e koncentruar me BioComplex B11 dhe Procyanidin - një kombinim i veçantë i fitoekstrakteve për të ulur efektivisht humbjen e flokëve dhe për të ndihmuar rritjen e flokëve për flokë të trashë dhe më të fortë. 🌿 Serumi BIOXSINE Anti-Hair Loss Herbal Formula është formuluar specifikisht për njerëz që përjetojnë rënie intensive të flokëve. Aplikoni Serumin BIOXSINE çdo të dytën ditë përveq larjes ditore të flokëve me shamponin Bioxsine 🌿 - #komotpharm #bioxsine #shampoo #serum #hairloss #haircare

13 0

Nëse nuk e keni takuar familjen Bioblas Botanic me vaj Argan ende, ata janë duke ju pritur për ju në barnatoret më të afërta.😊 Ringjall flokët nga rrënja në majë dhe riparon flokët e dëmtuar duke ndihmuar në rritjen e flokut dhe duke shtuar shkëlqimin e saj natyral 🌿- nga shamponi me vaj argani, te balsami për flokë më të butë e deri te vaji organik për shkëlqim të flokëve. 🌟💧 * Për të gjitha tipet e flokëve #komotpharm #bioblas #argan #oil #arganoil #organic #bio #healthyhair

7 0

1 Tetor - Dita ndërkombëtare e të moshuarve 😊 T'i njohim dhe respektojmë kontributet që të moshuarit i dhanë vendit tonë.

5 0

LadeVit është capsule inovative dhe superiore në treg, i dizajnuar specifikisht për çdo grua gjatë shtatzanisë dhe laktacionit. 🙂 LadeeVit përmbanë të gjitha vitaminat dhe mineralet e nevojshme që i duhen organizmit gjatë kësaj periudhe për zhvillimin normal të foshnjes, po ashtu permbanë dhe omega 3. 🌿 ✅Extrafolat - ® - është forma aktive e acidit folik, e cila i servohet organizmit në formë të gatshme, pa pasur nevojë që organizmi t'a shndërroj në Exrafolat, e që tek disa gra do të sillte probleme, kjo formë biologjikisht aktive siguron një perthithje shumë më të lartë dhe superiore, gjithashtu menjanon interaksionet në mes acidit folik dhe Vitamines B12, gjë që do të rezultonte në deficit të Vitamines B12 me maskim të simptomave. ✅Hekur Ferronil ® - hekur elementar me përmbajtje 98% të hekurit, me grimca të vogla 7-9 micron në krahasim me hekurin normal me madhësi 10-100 micron, kur perveç kësaj që është një faktorë shumë i rëndësishëm i shtohet dhe forma sferike e Hekurit Ferronil®, rezulton në sigurimin e një përthithshmërie maksimale të hekurit nga organizmi. ✅Omega -3 (DHA dhe EPA) - janë acide yndyrore esenciale për zhvillimin normal të fetusit, prandaj nuk është e rëndësishme vetëm marrja e tyre gjatë shtatzanisë por edhe mbajtja e tyre në nivele të mjaftueshme, pasiqë DHA zvogëlohet gjatë këtij procesi, duke kaluar tek foshnja. Omega 3 (DHA) është thelbesore për zhvillimin optimal të fetusit, duke përfshirë zhvillimin e trurit, syve, imunitetit dhe sistemin nervor. Është jetike të mbahet në vlera normale gjatë shtatzanisë si nga nëna po ashtu dhe nga foshnja! LadeVit në një capsule përmban:� Omega -3 (DHA)................160mg Omega 3 (EPA)...................32mg Vitamin C............................80mg Magnez...............................75mg Hekur (Hekur Ferronil®)...27mg Vitamin B3 (niacin)............18mg Vitamin E............................10mg Zink.....................................19mg Vitamin B6..........................2mg Vitamin B2..........................1.6mg Vitamin B1..........................1.4mg Mangan..............................1mg Baker..................................1mg Acid folik (Extrafolat®)......400µg Jod...........

10 0

Shampo me vaj organik Hithre, për flokë të dobët e të hollë 🌿 Vaji hithres forcon, ushqen dhe trashë flokët, duke i dhënë flokëve shkëlqim e jetë! - #bioblas #nettleoil #shampoo #organic

4 0

KONKURS Kompania farmaceutike Komot SHPK shpallë konkurs për pozitën: Prezantues/e për rajonin e Prizrenit. Kandidatët duhet të plotësojnë kushtet në vazhdim: ✔️ Të kenë diplomë universitare në Fakultetin e Farmacise ose Fakultetin e Mjekësisë. ✔️ Të kenë aftësi komunikuese ✔️ Të kenë Patentë shofer ✔️ Të njohin gjuhën Angleze Të interesuarit mund të dërgojnë CV-të e tyre në email adresën: info@komotpharm.com Kandidatët e përzgjedhur do të ftohen në intervistë

5 0

Për tretje më të mirë zgjedh çaj BEKUNIS - Largo dhimbjen e barkut dhe konstipacionin (kapsllëkun) në mënyrë natyrore.🌿 #komotpharm #bekunis #tea #hearbaltea #constipation #relief #natural #organic

12 0

Ben-u-ron ju vjen në shpëtim - Kundër temperaturës, etheve dhe dhimbjes 👌🙂 Benuron, paracetamolli i parë gjerman! 🇩🇪 #komotpharm #benuron #paracetamol #headache #health #healthylifestyle #fever

PEOPLE ALSO VIEWED

Looking for the next influencer in Croatia to work with?
Have you considered to work with the following influencers?

844.7K
-
1.10 %
Croatia
6.1K
-
6.80 %
Croatia
57K
-
4.80 %
Croatia
5.3K
121 / post
0.02 %
Croatia Travel, Photography, Architecture, Nature & Outdoors
22.2K
600 / post
2.00 %
Croatia Photography, Travel, Nature & Outdoors, Architecture
5.5K
119 / post
0.02 %
Croatia Technology, Celebrities
17.2K
-
5.20 %
Croatia Music
7.8K
-
8.00 %
Croatia
6.9K
25 / post
-
Croatia
17.4K
-
38.40 %
Croatia Moms
133.1K
-
0.60 %
Croatia News&Politics
2.8K
226 / post
0.08 %
Croatia Photography, Celebrities
33.2K
-
0.90 %
Croatia
12.8K
9K / post
18.00 %
Croatia Celebrities
26.5K
-
7.90 %
Croatia