FlavorWiki Aplikacja do testowania żywności - kampania dla influencerów w Polsce

Region Required
Poland

FlavorWiki Aplikacja do testowania żywności - kampania dla influencerów w Polsce

Deadline:28 Feb, 2021
Price Range:
Product Link:
@Flavorwiki
Food & Drink 25 Jan, 2021
DESCRIPTION
FlavorWiki (https://flavorwiki.com/lead-form/) to platforma badania opinii na temat produktów spożywczych i napojów, na której konsumenci są nagradzani GOTÓWKĄ za zakup i udzielanie opinii na temat popularnych produktów spożywczych i napojów. Działamy na całym świecie w imieniu znanych marek i nieustannie pracujemy nad budowaniem naszej społeczności online.

Nasi użytkownicy rejestrują się w naszej aplikacji i otrzymują regularne aktualizacje dotyczące produktów, które mogą kupić, przeglądać i otrzymywać nagrody pieniężne, które płacą za produkt i kilka dodatkowych dolarów za wysiłek. Mamy wielu zadowolonych użytkowników na całym świecie, dla których nasza aplikacja jest zabawna, angażująca i niezawodna. Zobacz nasze recenzje na Trustpilot.
https://www.trustpilot.com/review/flavorwiki.com

Użytkownicy muszą dokonać zakupu, zrecenzować go i udokumentować za pomocą zdjęcia, a wszystko to w naszej łatwej w użyciu aplikacji internetowej i mobilnej. Każdemu zakwalifikowanemu użytkownikowi zwracamy gotówkę w ciągu 5 dni roboczych. Naszą aplikację można znaleźć pod adresem https://app.flavorwiki.com/onboarding/login.

Poszukujemy influencerów z gronem zróżnicowanych konsumentów, którzy są zainteresowani udziałem w tego typu działaniach.

WYMAGANIA WOBEC INFLUENCERÓW:

- Wiek powyżej 18 lat
- Twoje konto musi być publiczne.
- Co najmniej 5 tys. Obserwujących

WYMAGANIA KAMPANII:

Jesteśmy otwarci na najlepsze pomysły, aby zaangażować społeczność wokół naszej oferty. Jeśli uważasz, że to zadziała, jesteśmy otwarci na sugestie.
Będziemy śledzić każdy unikalny link dla każdego influencera, aby śledzić zaangażowanie, rejestracje oraz mierzyć wpływ kampanii.